Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
No to posłuchane
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co za przypadek
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 maja 2021, 12:20
Mam 12 lat
Nie, nie mam nikogo zapisanego jako moja suczka bo :
1.Nie mam dziewczyny (bo jestem chyba za młody, prawda?)
2. Nawet jeśli bym miał, seks w tym wieku jest po prostu nieodpowiedzialny i niedojrzały. Osoby, które uprawiają seks w wieku 12 lat są głupie imo
Odpisz
23 maja 2021, 12:44
@kwiato99: Dodajmy, że w tym wieku jest po prostu nielegalny, przynajmniej u nas.
Odpisz
23 maja 2021, 12:47
@OlgaAristowskaya: rację masz
Odpisz
23 maja 2021, 12:57
@kwiato99: Mądrze myślisz. Nie to co inne osoby, które głupoty odwalają.
Odpisz
23 maja 2021, 13:07
@Lord_Endless: mało spotykam osób w tym wieku co tak myślą. Gratuluję!
Odpisz
23 maja 2021, 13:08
@OlgaAristowskaya: jest legalny, za zgodą rodzica było chyba tak
Odpisz
23 maja 2021, 13:17
@kwiato99: mądry człowiek
Odpisz
23 maja 2021, 13:25
@Foxelo: wyobrażam sobie to tak :
Mamo, mogę się bzykać z koleżanką?
Jasne, synku, tylko się zabezpiecz!
Odpisz
23 maja 2021, 13:42
@kwiato99: +1
Odpisz
23 maja 2021, 15:12
@Rebek: Ja mam 20 lat i już w nie jednym memie dawałem szerokie opinie na dany temat. Tutaj napisałem szeroką opinię o tym, co ja sądzę o WDŻ i sytuacji antykoncepcji w Polsce: https://memy.jeja.pl/755676,wszyscy-nie-mamy-zycia-z-wlasnego.html
I sądzę, że tacy młodzi ludzie, jak właśnie tutejszy 12-letni jejak, bardzo dobrze wiedzą o tym i powinni być przykładem dla innych nastolatków.
Odpisz
8 sierpnia 2023, 18:32
@kwiato99: jestem niewiele starszy i nigdy bym tak nie nazwał mojej dziewczyny. to jest po prostu brak szacunku i do tego dla tak ważnej osoby
Odpisz
1 lipca 2021, 10:03
nie rel
Odpisz
25 maja 2021, 21:01
cring
Odpisz
23 maja 2021, 13:48
To już nawet nie jest żałosne, tylko okropne, nie wiem kim trzeba być żeby nazywać tak swą dziewczynę
Odpisz
23 maja 2021, 16:43
@little_emo_devil: Możemy wspólnie założyć fundacje kastrującą takich delikwentów.
Odpisz
24 maja 2021, 09:25
@JaJestemZWami: jestem za
Odpisz
24 maja 2021, 16:18
W takim razie zapraszam do naszej tajnej bazy.
*Prowadzi do wyciszonej piwnicy*
Odpisz
24 maja 2021, 16:36
@JaJestemZWami: z kotkami
Odpisz
24 maja 2021, 16:39
@little_emo_devil: Jak chcesz kotki, to będziesz mogła je pomiziać, ale przestępcy którzy tak nazywają swoje kbiety nie mogą miziać nic.
Odpisz
24 maja 2021, 17:52
@JaJestemZWami: mogą miziać podłogę swoimi twarzami
Odpisz
24 maja 2021, 17:55
@little_emo_devil: Ale tylko beton.
Odpisz
23 maja 2021, 13:48
w wieku 12 lat to się pokrzywy napi...ala i gra w gta, a nie się ma dziewczynę
Odpisz
23 maja 2021, 20:15
+1 robie tak jak napisałeś
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2021, 16:41
-1
Ja ostatnio zjeżdżałem z góry i spadłem do pokrzyw, więc nie musieli mnie nimi bić.
Odpisz
23 maja 2021, 13:06
Proszę ,podaj mi jego koordynaty
Odpisz
24 maja 2021, 12:07
@Rebek: * wyjmuje tasak, karabin, piłę mechaniczną i w h innych rzeczy * mi też
Odpisz
24 maja 2021, 09:53
czemu przeglądasz telefony 12-latkom
Odpisz
23 maja 2021, 20:33
Może to o psa chodzi
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2021, 14:16
W takich momentach najbardziej chce się anihilować nasz gatunek
Odpisz
23 maja 2021, 15:14
@Glisda: Rel
Odpisz
23 maja 2021, 13:44
Zapisanie dziewczyny jako "moja suczka" Będzie okropne i żałosne nie ważne ile macie lat.
Odpisz
23 maja 2021, 13:16
Już samo to że ma dziewczynę w tym wieku ;-; ciekawe czy coś zaszło
Odpisz
23 maja 2021, 13:08
ja bym zapisał moja samica-
Odpisz
23 maja 2021, 12:57
Tymczasem ja z moimi siedmioma kontaktami
Odpisz
18 maja 2021, 11:49
Czy tylko ja nie mam w telefonie praktycznie żadnych kontaktów? Mam zapisaną jedynie najbliższą rodzin i jednego kumpla
Odpisz
18 maja 2021, 11:50
@Tajnyifajny: Ale jak to nie masz sporządzonej kompletnej listy rodziny do trzeciego pokolenia wstecz, wszystkich kolegów ze wszystkich szkół i księdza z parafii??
Odpisz
18 maja 2021, 11:52
@przemek1ni:
No tak wyszło
Odpisz
23 maja 2021, 12:45
@Tajnyifajny: Ja mam numery do ludzi, z którymi i tak już nie utrzymuję kontaktu, ale to żeby wyglądało, że mam dużo przyjaciół.
Odpisz
18 maja 2021, 15:42
Ok, on potrzebuje terapii pie....nięciowej w ten pusty łeb.
Odpisz
23 maja 2021, 12:41
@Dawidosalpinos: no właśnie jak łeb jest pusty to stosowanie takiej terapii to strata czasu
Odpisz