Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Niezniszczalne
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2023, 13:33
Ten mem źle się zestarzał.
Odpisz
17 grudnia 2021, 02:07
Flaga jest na odwrót
Odpisz
Edytowano - 25 września 2021, 22:04
Minimum 2100 na ręke. Widze na drogach coraz nowsze samochody. 500zł na miesiąc gdzie wcześniej nikt ci nie dał nic za posiadanie dziecka a zabieranie dzieci bo kochająca sie rodzina jest biedna było powszechne. Czy nikt nie pamięta jak za PO ludzie za przeproszeniem zapi.....ali na umowie o dzieło za 800zł/msc a benzyna już dochodziła do 6zł? Ja pamiętam.
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2021, 22:48
chlebek u mnie konszuje 3 zł jeszcze pół roku temu kosztował 2, nie bawię się tak :(
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2021, 09:02
@Frutti56: u mnie kit-kat i Lipton ice tea w puszce kosztuje 8 zł XD
Odpisz
22 maja 2021, 10:42
@Rey_Palpatine: Mogę nauczyć cię kraść batoniki ze sklepu jeśli są samoobsługowe.
Odpisz
22 maja 2021, 10:51
@Szczurekk: dzwonię na policje
Odpisz
22 maja 2021, 12:07
@Frutti56: U nas w pewnej piekarni pączek kiedyś kosztował 1,50, a teraz kosztuje prawie 5.
Odpisz
22 maja 2021, 12:43
@Gore_123: Oj cena jak z lodami
Odpisz
23 maja 2021, 10:03
@Szczurekk: nie są samoobsługowe, ale czemu nie XD
Odpisz
23 maja 2021, 15:00
@Rey_Palpatine: działa przy większych zakupach. Wyobraź sobie że masz już zeskanowane 2 albo 3 rzeczy. Kolej na pieczywo. Nabijasz sobie je na wadze i gdy już zatwierdzisz, w trakcie kładzenia ich dalej do kosza wciśnij pod torebkę coś co chcesz ukraść. Podejdzie kasjerka, zaakceptuje wagę nieprawidłową i śmiało dalej.
Odpisz
23 maja 2021, 15:01
@Szczurekk: edit. Najlepiej działa jeśli to pieczywo to chleb s ty wyrzucisz kawałek po krojeniu np piętkę
Odpisz
22 maja 2021, 16:52
Masz tu 12 tysięcy na dziecko i siedź cicho
Odpisz
22 maja 2021, 15:12
A głupcy się cieszą
Kiedy 25 lat (Chyba, mogłam się pomylić o rok) spłacaliście dług, a nagle pojawił się PiS i znów nas zadłużył
Odpisz
22 maja 2021, 11:42
pOlSkA gUrOm
Odpisz
20 maja 2021, 22:23
A już za kilka lat: "Chleb za 50 zł?! Ci cholerni chciwi kapitaliści!".
Odpisz
20 maja 2021, 22:25
@starmagedon: i później będą się wściekać że nikt nie chce pracować przez socjal i że wszystko upada
Odpisz
20 maja 2021, 22:26
@PanStefanek: Oraz będą psioczyć na młodych i przedsiębiorczych ludzi, że z kraju wyjechali.
Odpisz
20 maja 2021, 22:30
@starmagedon: i po kilkudziesięciu latach po zdobyciu siły zmuszą bogatych ludzi do oddania swoich majątków i rewolucjonista który tym będzie zarządzał obejmie władze absolutną i stworzy 2 zsrr
Odpisz
20 maja 2021, 22:31
@PanStefanek: Myślę, że oni nic nie zrobią, bo tak już zostali nauczeni.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2021, 10:09
@PanStefanek: raczej marzy mi się coś w stylu 3 rzeszy niż 2 zsrr.
I kilkadziesiąt lat to trochę za daleko, plan zakłada objęcie władzy absolutnej w ciągu 7
Odpisz
22 maja 2021, 11:05
@starmagedon: lepiej spi.....ać do US, UK czy Niemiec?
Odpisz
22 maja 2021, 11:05
Zależy jak z językiem stoisz.
Odpisz
22 maja 2021, 11:08
@starmagedon: no właśnie nie wiem czy uczyć się niemieckiego czy ćwiczyć bri'ish akcent bo z ameryki robi się cyrk
Odpisz
22 maja 2021, 11:09
Ucz się obydwu równolegle, wtedy po czasie zauważysz, który język jest ci bliższy.
Odpisz
22 maja 2021, 11:15
@starmagedon: do inglisza mam wrodzony talent, od 4 klasy wystarcza mi 5 minut gapienia się w podręcznik by sprawdzian napisać na 5. To jest jedna z niewielu dziedzin w jakiej nie uważam się za bezużytecznego śmiecia
A niemiecki na pierwszy rzut oka wydaje się podobny (duży wpływ angielskich słów na język) tyle że trzeba sobie gardło zryć z wymową, taka strasznie twarda się wydaje
Odpisz
22 maja 2021, 11:39
Jak chcesz to mogę Ci udzielić jakiś porad albo popisać w języku malarza (mam z niego celujący).
Odpisz
22 maja 2021, 11:04
Ten Patryk prędko pożegna sie z grupą na której to zapostował na zawsze
Odpisz
22 maja 2021, 11:01
Polska za rządów pisu znajduje się w czołówce wszystkiego co najgorsze.
Odpisz
21 maja 2021, 10:44
stop the count
Odpisz
21 maja 2021, 09:34
XD
Odpisz
20 maja 2021, 22:21
W końcu jakiś powód do dumy
Odpisz
20 maja 2021, 22:45
tak, przed nami tylko Węgrzy w rankingu
Odpisz
20 maja 2021, 22:32
newet to nie są flagi polski
Odpisz
20 maja 2021, 22:28
Polska wstaje z kolan
Odpisz
20 maja 2021, 22:31
@michu205: by upaść na twarz
Odpisz
20 maja 2021, 23:00
@michu205: zapomniałem dopisać /s
Odpisz