Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Darwidx

27 maja 2021, 20:04

To moja ulubiona epoka, polecam grę, za rok ma wyjść 3 część.

Avatar Jadczukov

28 maja 2021, 00:02

@Darwidx: Rel, mówią że vic2 taka nudna, a można:
Mordować liberałów
Kolonizować
Jednoczyć Niemcy
Jednoczyć Włochy
Mordować innych ludzi
Wojna domowa w USA
Wojna francusko-pruska
1 wś.
Międzywojnie

Avatar Darwidx

28 maja 2021, 01:04

@Jadczukov: Jednoczenie Indii,
Jednoczenie Chin,
Modernizacja krajów 3 świata,
Wprowadzić faszystów do rządu,
Wybieranie ścieżki rozwoju państwa,
Utworzenie Rzeczpospolitej,
Utworzenie Babilonu,
Utworzenie Bizancjum,
Zjednoczenie Skandynawii,
Zjednoczenie narodów ameryki południowej i stanie się najsilniejszym państwem post kolonialnym,
Wygranie 4 wojen domowych podczas wojny światowej,
i moje ulubione prowadzenie Wielkiej wojny o nic nie znaczącą wyspę na oceanie spokojnym.
A wciąż można ułożyć sobie wiele pomysłów na grę, np Jednoczenie Niemiec Frankfurtem.

Avatar HansFrank

Edytowano - 3 czerwca 2021, 09:09

@Darwidx: Ej a w tej grze da się wygrać 1 Wojnę Światową jako Prusy lub Polska?

Avatar Jadczukov

4 czerwca 2021, 15:30

@HansFrank: Można
Jeśli Polskę stworzysz i się na nią przełączysz

Avatar Kuman

22 maja 2021, 12:11

jedna z moich ulubionych epok

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar KubokT

27 maja 2021, 20:35

@Kuman: Imo lepsza prehistoria

Avatar Damond

27 maja 2021, 21:01

@Kuman: przypomnę tylko że jeszcze kiedyś prostował swoje chore fanfiki o sraniu do mordy i vore (obrazki też były)

Avatar NowyRevLer

27 maja 2021, 20:30

W epoce wiktoriańskiej dzieci pracowały w fabrykach... ale nie musimy o tym mówić.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar KubokT

29 maja 2021, 23:47

i te wygenerowane automatycznie hiszpańskie napisy xD

Avatar JAMAN11

27 maja 2021, 20:21

Jeśli ludzi z XXI wieku swoją opinię wyrabiali na podstawie zdjęć to im się nie dziwię, ponieważ zrobienie zdjęcia trwało wtedy bardzo długo i wytrzymanie tyle czasu z taką miną wymagało wiele wysiłku

Avatar Filip8975

22 maja 2021, 17:24

Rel codziennie mam mysl ze w epoce wiktoriańskiej musiało byc Nudno

Avatar Darwidx

27 maja 2021, 20:02

@Filip8975: To polecam zagrać:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Mało znany szczegół

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka