Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2021, 15:09
Podobają mi sie e36, ale musiałabym sprzedać obie nerki żeby jedną utrzymać XD
Odpisz
29 maja 2021, 21:00
@Attero: e36 jest już stare przez to dużo jest tanich części zamienych lub części za grosze na złomie więc utrzymanie go jest w miare tanie. Ale tyle tych aut zajezdzonych jest przez te sebixy że musiałbys kupić go od jakiegoś dziadka który driftował nim przed kościołem tylko w niedziele
Odpisz
30 maja 2021, 06:49
@BLAWK: jak dla mnie to ceny z kosmosu, bo zarabiam w najlepszym przypadku 120 zł na tydzień... X D
Odpisz
30 maja 2021, 10:56
@Attero: Ło kurde to ty w janusz exie pracujesz czy co XD?
Odpisz
30 maja 2021, 18:36
@BLAWK: eh, blisko
Komputery naprawiam w sklepie, a za mnie podczas matury jeden gość przyszedł i ani mnie ani tego gościa szef wywalić nie chce XD
A dookoła szukają ino kierowców C+E
Odpisz
31 maja 2021, 23:52
@Attero: Widze że też skończyłaś mature jak ja. Ja odrazu poszłem do jakieś pracy w fabryce u Korala i nawet spoko bo mam karton lodów (34 szt) za 5zł. Ale wracając. Zbytnio nie znam twojej sytuacji ale 120zł ma tydzien za mało. Nawet w macdonaldzie masz mniej więcej tyle za dzień. Jakokolwiek robota na umowe o prace i masz przynajmniej z 2200zł na rękę.
Odpisz
27 maja 2021, 23:24
Rel tak bardzo że aż śmiechłam bo w ostatnim miesiącu wydałam na auto 600 zł
Odpisz
28 maja 2021, 10:17
@elusia23356: 600zł na auto? Co ty fiata masz?
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2021, 01:24
@BLAWK: no dla mnie jako biednego studenta 600 zł to akurat sporo
Odpisz
29 maja 2021, 20:56
@elusia23356: Rozumiem twój ból. Ale wciąż 600zł na auto to jest niewiele. Niektórzy na samą dwumase wydają 2000zł. A jakie masz auto tak z ciekawości?
Odpisz
29 maja 2021, 20:59
@BLAWK: Audi A4 B5 rocznik 95, 1.9 TDI
Odpisz
29 maja 2021, 21:06
@elusia23356: noto niezła maszyna. I tak jak na audi to nie jest dużo
Odpisz
27 maja 2021, 20:45
jezu tak, życiowe meme
Odpisz
27 maja 2021, 20:15
uszczelka pod głowicą
Odpisz
27 maja 2021, 20:16
@bartton: głowica pod uszczelką
Odpisz
22 maja 2021, 19:52
Lmao naturalnym środowiskiem e36 jest podnośnik xddddddd
Odpisz
22 maja 2021, 20:51
xdddddd
Odpisz
22 maja 2021, 19:48
Szrotomoto
Odpisz