Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Attero

28 maja 2021, 15:09

Podobają mi sie e36, ale musiałabym sprzedać obie nerki żeby jedną utrzymać XD

Avatar BLAWK

29 maja 2021, 21:00

@Attero: e36 jest już stare przez to dużo jest tanich części zamienych lub części za grosze na złomie więc utrzymanie go jest w miare tanie. Ale tyle tych aut zajezdzonych jest przez te sebixy że musiałbys kupić go od jakiegoś dziadka który driftował nim przed kościołem tylko w niedziele

Avatar Attero

30 maja 2021, 06:49

@BLAWK: jak dla mnie to ceny z kosmosu, bo zarabiam w najlepszym przypadku 120 zł na tydzień... X D

Avatar BLAWK

30 maja 2021, 10:56

@Attero: Ło kurde to ty w janusz exie pracujesz czy co XD?

Avatar Attero

30 maja 2021, 18:36

@BLAWK: eh, blisko
Komputery naprawiam w sklepie, a za mnie podczas matury jeden gość przyszedł i ani mnie ani tego gościa szef wywalić nie chce XD
A dookoła szukają ino kierowców C+E

Avatar BLAWK

31 maja 2021, 23:52

@Attero: Widze że też skończyłaś mature jak ja. Ja odrazu poszłem do jakieś pracy w fabryce u Korala i nawet spoko bo mam karton lodów (34 szt) za 5zł. Ale wracając. Zbytnio nie znam twojej sytuacji ale 120zł ma tydzien za mało. Nawet w macdonaldzie masz mniej więcej tyle za dzień. Jakokolwiek robota na umowe o prace i masz przynajmniej z 2200zł na rękę.

Avatar elusia23356

27 maja 2021, 23:24

Rel tak bardzo że aż śmiechłam bo w ostatnim miesiącu wydałam na auto 600 zł

Avatar BLAWK

28 maja 2021, 10:17

@elusia23356: 600zł na auto? Co ty fiata masz?

Avatar elusia23356

Edytowano - 29 maja 2021, 01:24

@BLAWK: no dla mnie jako biednego studenta 600 zł to akurat sporo

Avatar BLAWK

29 maja 2021, 20:56

@elusia23356: Rozumiem twój ból. Ale wciąż 600zł na auto to jest niewiele. Niektórzy na samą dwumase wydają 2000zł. A jakie masz auto tak z ciekawości?

Avatar elusia23356

29 maja 2021, 20:59

@BLAWK: Audi A4 B5 rocznik 95, 1.9 TDI

Avatar BLAWK

29 maja 2021, 21:06

@elusia23356: noto niezła maszyna. I tak jak na audi to nie jest dużo

Avatar Turbek213

27 maja 2021, 20:45

jezu tak, życiowe meme

Avatar bartton

27 maja 2021, 20:15

uszczelka pod głowicą

Avatar AlPoziomka

27 maja 2021, 20:16

@bartton: głowica pod uszczelką

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2021, 19:52

Lmao naturalnym środowiskiem e36 jest podnośnik xddddddd

Avatar AlPoziomka

22 maja 2021, 20:51

xdddddd

Avatar Ignisus

22 maja 2021, 19:48

Szrotomoto

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Płać pan

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka