I czego ja się spodziewałem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ikony
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2021, 19:46
szukaj chłopaka a nie dziewczyny, proste
Odpisz
27 maja 2021, 20:29
@miesny_budyn: ale, ale, ale...to będzie gejowe!
Odpisz
27 maja 2021, 21:15
@JAMAN11: o to chodzi, i żeby nie było ja się do tego stosuje
Odpisz
28 maja 2021, 22:02
@miesny_budyn: Ta, bo jak wszyscy wiemy, skoro nie udają ci się związki z kobietą to idź do chłopa
Odpisz
28 maja 2021, 22:11
@Kaintedover78: nie, po prostu wole chłopów
Odpisz
28 maja 2021, 22:14
@miesny_budyn:
Odpisz
28 maja 2021, 23:51
@Kaintedover78: dokładnie o to chodzi
Odpisz
27 maja 2021, 23:01
Nie rel ja nawet nie mogę znaleźć osoby z którom mógł bym pogadać..
Odpisz
28 maja 2021, 12:01
@Enard: em...
Jakby...
Dziwisz się?
Odpisz
28 maja 2021, 15:51
@KapitanJohnPrice: NIE
Odpisz
28 maja 2021, 16:01
@Enard: no właśnie
Więc nie narzekaj
Odpisz
22 maja 2021, 15:04
A potem się obudziłeś u boku swej ukochanej ;)
Odpisz
22 maja 2021, 15:15
Odpisz
22 maja 2021, 15:28
Nie rel
Odpisz
22 maja 2021, 15:29
@Cosnapewno: Może nie teraz ale kiedyś na pewno będzie rel, naprawdę
Odpisz
22 maja 2021, 15:31
Wątpię, jak się nie jest bogaty lub się nie jest przystojny to taka dziewczyna nawet na ciebie nie popatrzy
Odpisz
22 maja 2021, 15:33
i potem w zewnętrznym wrzechświecie kosmici cię wybudzają i okazuje się że wszystko było tylko złudzeniem
Odpisz
22 maja 2021, 15:37
@Kaintedover78: Serio myślisz, że każda leci na pieniądze? Dla mnie na przykład wygląd czy majątek nie są ważne, dla mnie jest ważne jakim jesteś człowiekiem. To czyny świadczą o człowieku a nie wygląd czy pieniądze
Odpisz
22 maja 2021, 15:40
Uwierz mi, byłem w dwóch związkach i w każdych dziewczyna mnie rzucała dla typa który był albo przystojniejszy albo bogatszy
Odpisz
22 maja 2021, 15:41
@Kaintedover78: Po prostu nie znalazłeś odpowiedniej
Odpisz
22 maja 2021, 15:43
Ja już się poddałem jeżeli chodzi o znajdowanie drugiej połówki, skoro żadna mnie nie chcę to trudno, bycie singlem nie jest takie złe
Odpisz
25 maja 2021, 18:26
No zaprosiłem ją na randkę, zgodziła się, więc trzymaj kciuki
Odpisz
25 maja 2021, 18:27
@Cosnapewno: Ooo, no to powodzenia c:
Odpisz
23 maja 2021, 11:14
Ja mam tak że nawzajem się sobie podobamy (opisaliśmy kto nam się podoba i wyszło że nawzajem) tylko nie jesteśmy gotowi na związek.
Odpisz
22 maja 2021, 15:39
Zawsze u mnie tak jest , „ale spróbuj” nie zależnie jak długo się mi kibicuje to i tak nie dobiegnę do mety bez nóg , gdybym spróował 999 raz to i tak te poprzednie 998 przekreślają jakąkolwiek szanse
Odpisz
22 maja 2021, 15:15
Spójrz na to z drugiej strony.
Miałeś odwagę powiedzieć coś tak ważnego. Ludzie mogą mówić, że to nic wielkiego, ale zmierzenie się z "przysłowiowym smokiem" jedynie zbliża Cię do skarbu, który ukrywa się w jaskini.
Lepiej jest wiedzieć, że jest się niekochanym niż mieć wątpliwości.
Odpisz
22 maja 2021, 15:11
Lepiej by brzmiało ,, Wyznaję moje uczucia dziewczynie, którą lubiłem"
Odpisz