Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dragonix18

23 maja 2021, 13:03

Nie rel wtedy odczepiam lego zębami

Avatar Jesiotr

23 maja 2021, 13:05

@Dragonix18: szkoda zębów

Avatar Dragonix18

23 maja 2021, 13:06

@Jesiotr: No jak paznokcie nie mogą to czym mam odczepiać?

Avatar Jesiotr

23 maja 2021, 13:12

@Dragonix18: to czekaj aż odrosną

Avatar Dragonix18

23 maja 2021, 13:13

@Jesiotr: Ta, i mam cały ten czas nie bawić się lego?

Avatar Jesiotr

Edytowano - 23 maja 2021, 13:13

@Dragonix18: albo zostawiaj sobie jednego nieobciętego specjalnie do takich rzeczy

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2021, 13:23

@Jesiotr: Trochę też i klocków, bo przez to tracą na jakości.

Avatar Jakus13

23 maja 2021, 13:53

@Dragonix18: jest taka specjalną pomarańczowa część która dodają do nowszych zestawów lego i służy ona do odczepiania innych części

Avatar
blueZ

23 maja 2021, 14:22

@Dragonix18: Ja tam otwieram pośladami ;]

Avatar Ja_Ocelot

24 maja 2021, 14:30

@Jakus13: Nie wszystkie przypadki można w ten sposób i to nie jest tak że w tylko w zestawach za około 200zł?

Avatar Foxelo

30 maja 2021, 18:38

@Jesiotr: szkoda lego

Avatar shiga

24 maja 2021, 12:42

Puszkę można podważyć nożem jak się ma przy sobie

Avatar Xx_pzoltek_xX

28 maja 2021, 15:10

@shiga: ja to robie zębami

Avatar Doczek

24 maja 2021, 22:56

Kto do cholery otwiera Pepsi paznokciem
Palcem się to robi, a jak za bardzo przylega to nożem

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

26 maja 2021, 18:51

@Doczek: Rel, ja też zawsze zabieram wszędzie nóż, jakbym akurat gdzieś sobie pepsi kupił

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2021, 11:16

@Doczek: Ja wolę tym metalowym zapięciem czapki. Polecam

Avatar OstatniSith2005

24 maja 2021, 16:12

Rel

Avatar Kawento

24 maja 2021, 13:15

Nie rel, mam pazury :3

Avatar Armer

24 maja 2021, 13:09

za bardzo sobie obcięłam, szczególnie u prawego kciuka i boli już trzeci dzień, ała

Avatar siudrak

24 maja 2021, 12:52

ja obgryzam i zawsze tak mam

Avatar Bagietkaczosnkowa

23 maja 2021, 14:24

Rel, jak nie wiem.

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2021, 13:25

Dlatego nigdy nie obcinam na bardzo krótko paznokci

Avatar drunk_dude

23 maja 2021, 13:17

Tzw.: zęby są jescze

Avatar RommSter

23 maja 2021, 13:05

pepsi otwierasz opuszkami nie paznokciekm

Avatar Jesiotr

23 maja 2021, 13:15

@RommSter: ale czymś trzeba podważyć

Avatar POV11

23 maja 2021, 13:02

Relatywnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: DorjanOllo

Jakby trochę nie fair

A, okej

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fajnie że odpowiedzieli

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka