Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2021, 22:03
no nie wiem, mi to nie przeszkadza w stresowaniu się...
Odpisz
27 maja 2021, 13:33
6-klasiści którzy nie mają o to zadnego j...nia
Odpisz
27 maja 2021, 10:54
Ja dziś angielski pisałem
Odpisz
26 maja 2021, 23:39
To ja
Odpisz
26 maja 2021, 23:17
wsm rel ale i tak prukwa kazala mi sie do diagnoz uczyć
Odpisz
26 maja 2021, 16:12
rel jestem tym osmoklasistą który dziś napisał matmę i jest sobą rozczarowany
Odpisz
26 maja 2021, 16:21
@AgSevenSix: Też
Odpisz
26 maja 2021, 16:38
@AgSevenSix: Też
Odpisz
26 maja 2021, 19:15
@AgSevenSix: też
Odpisz
26 maja 2021, 22:56
@AgSevenSix: Też
Odpisz
26 maja 2021, 19:59
Ja mam tak, że wolne są tylko lekcje, na których nie ma nauczycieli bo są w komisji. Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej irytuje mnie moja szkoła.
Odpisz
26 maja 2021, 16:33
połowicznie rel, tylko że mam na piątek się z polskiego uczyć a na sobotę z religii
Odpisz
26 maja 2021, 17:48
@nwmjakomdacnazwexd: ale że jak w sobotę?
Odpisz
26 maja 2021, 18:51
@ioioio: mamy niedługo bierzmowanie więc nas ksiądz przygotowuje, mamy z religii we wtorek i czwartek a w te dni zazwyczaj były zdalne, więc pyta nas w sobotę
Odpisz
26 maja 2021, 18:27
U mnie w technikum jest wolne, przez to, że u nas większość nauczycieli uczy w podstawówce
Odpisz
26 maja 2021, 17:37
Ja, óśmoklasistka która jest na luzie: ╮(╯_╰)╭
Odpisz
26 maja 2021, 16:17
Albo absolwenci liceów którzy mają już na ten moment wylane na wszystkie egzaminy i cieszą się wakacjami.
Odpisz
26 maja 2021, 16:57
@OlgaAristowskaya: Studia/praca incydent
Odpisz
26 maja 2021, 16:50
potwierdzam, jest w ...j zajebiście
Odpisz
26 maja 2021, 16:35
Jako 6 klasie i tez mamy
Bogoslawie was
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2021, 07:52
Jak ja miałem egzaminy dwa lata temu to do niczego się nie uczyłem a zdałem.
98% z angielskiego, 86% z polskiego i 43% z matematyki.
A teraz mi wyjaśnijcie, co robię na kierunku mat-inf xD.
Odpisz
25 maja 2021, 07:59
@PrequelFan: Maksujesz statystyki frakcji matematycznej XD
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2021, 16:28
@PrequelFan: Ja jestem w technikum i najbliżej mi do Mat-Fiz, Fizykę mam na 5, za to z matmy ekhem... No coś podobnego do twojego wyniku z egzaminu, nieznacznie wyżej xD A jestem na poszerzonej (większy zakres od postawy, tyle samo lekcji) xD Także
DA SIĘ...
Odpisz
26 maja 2021, 16:22
A to k***a fuksiarze z tych 7-klasistów.
Odpisz