Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Przyczajonyodkurzacz

22 maja 2022, 15:04

Wszyscy w tym roku: Pan Tadeusz był rok temu!
CKE, czekające, by wpie....ić go w tym roku do arkusza: we do a little trolling there

Avatar ProrokRadius

28 maja 2021, 09:03

mi wyszło że z matmy może będę miał 40% a z anglika może 90%

Avatar kokomando

26 maja 2021, 12:35

Co do ...ja teraz pan tadeusz jest w podstawówce?

Avatar Hemoroid

26 maja 2021, 12:37

@kokomando: w 8 klasie

Avatar piotrkacz

Edytowano - 26 maja 2021, 12:37

@kokomando: juz 2 lata temu był w ósmej klasie jako lektura obowiązkowa
No od kiedy była pierwsza ósma klasa po reformie

Avatar kokomando

27 maja 2021, 11:27

@piotrkacz: No to sie czuje troche zaskoczony, jak ja chodziłem do szkoły to go przerabialiśmy dopiero w technikum.

Avatar piotrkacz

27 maja 2021, 11:27

@kokomando: a w której jesteś klasie, bo ja jestem 2 liceum po podstawówce?

Avatar kokomando

27 maja 2021, 11:28

@piotrkacz: No ja to sie teraz kisze na drugim roku studiów

Avatar piotrkacz

Edytowano - 27 maja 2021, 11:29

@kokomando: no to trochę się zdążyło zmienić przez ten czas, więc nie ma co się dziwić
Teraz chyba nawet Hobbit jest w 6 klasie, nie wiem bo ja się jeszcze nie zalapalem

Avatar kokomando

27 maja 2021, 11:33

@piotrkacz: Poprostu mi sie wydawało że tylko lektury z gimnazjum przerzucili do podstawówki

Avatar piotrkacz

Edytowano - 27 maja 2021, 11:34

@kokomando: nie, w liceum tez dodali mnóstwo lektur, na maturze podstawowej jest teraz z chyba 40 lektur obowiazkowych i nieobowiązkowych
Polonistka mówila, że jest ich więcej niż wcześniej

Avatar
asasinpio

26 maja 2021, 12:17

Ja tam się cieszę, że nie było kamieni na szaniec, nic z tej książki nie pamiętam

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2021, 12:18


Serio? Przecież to nie była jakaś gruba książka

Avatar
asasinpio

26 maja 2021, 12:30

Nwm pamiętam, że ktos se harcerzował, potem go gestapo przymknelo i potem poszli go odbic i deduwa

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2021, 13:40


Ah no tak, to jesteś ty. Super mega edgy troll

Avatar
asasinpio

27 maja 2021, 01:06

nie, po prostu tyle pamiętam z tej książki

Avatar kazekage895

26 maja 2021, 13:05

kocham czytać małego księcia XD

Avatar KotBartek

26 maja 2021, 12:30

ja co rok od klasy czwartek omawiam na polskim i jak widze naglowek pan tadeusz to juz wiem ze bedzie k...a talon na bombe
ale nigdy mi sie nie darzylo zebym dostal paly z tadka

Avatar OwOcomedy

26 maja 2021, 12:14

Ja miałem Latarnika

Avatar Hemoroid

26 maja 2021, 12:14

@OwOcomedy: na próbnych?

Avatar Kastu

Edytowano - 26 maja 2021, 12:18

@Hemoroid: dla ludzi z autyzmem był specjalny egzamin z latarnikiem a on ma ułomnego Pepe na profilowym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Hemoroid
Dodane przez: Hemoroid

Młodzi gniewni

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka