Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2022, 15:04
Wszyscy w tym roku: Pan Tadeusz był rok temu!
CKE, czekające, by wpie....ić go w tym roku do arkusza: we do a little trolling there
Odpisz
28 maja 2021, 09:03
mi wyszło że z matmy może będę miał 40% a z anglika może 90%
Odpisz
26 maja 2021, 12:35
Co do ...ja teraz pan tadeusz jest w podstawówce?
Odpisz
26 maja 2021, 12:37
@kokomando: w 8 klasie
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2021, 12:37
@kokomando: juz 2 lata temu był w ósmej klasie jako lektura obowiązkowa
No od kiedy była pierwsza ósma klasa po reformie
Odpisz
27 maja 2021, 11:27
@piotrkacz: No to sie czuje troche zaskoczony, jak ja chodziłem do szkoły to go przerabialiśmy dopiero w technikum.
Odpisz
27 maja 2021, 11:27
@kokomando: a w której jesteś klasie, bo ja jestem 2 liceum po podstawówce?
Odpisz
27 maja 2021, 11:28
@piotrkacz: No ja to sie teraz kisze na drugim roku studiów
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2021, 11:29
@kokomando: no to trochę się zdążyło zmienić przez ten czas, więc nie ma co się dziwić
Teraz chyba nawet Hobbit jest w 6 klasie, nie wiem bo ja się jeszcze nie zalapalem
Odpisz
27 maja 2021, 11:33
@piotrkacz: Poprostu mi sie wydawało że tylko lektury z gimnazjum przerzucili do podstawówki
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2021, 11:34
@kokomando: nie, w liceum tez dodali mnóstwo lektur, na maturze podstawowej jest teraz z chyba 40 lektur obowiazkowych i nieobowiązkowych
Polonistka mówila, że jest ich więcej niż wcześniej
Odpisz
26 maja 2021, 12:17
Ja tam się cieszę, że nie było kamieni na szaniec, nic z tej książki nie pamiętam
Odpisz
26 maja 2021, 12:18
Serio? Przecież to nie była jakaś gruba książka
Odpisz
26 maja 2021, 12:30
Nwm pamiętam, że ktos se harcerzował, potem go gestapo przymknelo i potem poszli go odbic i deduwa
Odpisz
26 maja 2021, 13:40
Ah no tak, to jesteś ty. Super mega edgy troll
Odpisz
27 maja 2021, 01:06
nie, po prostu tyle pamiętam z tej książki
Odpisz
26 maja 2021, 13:05
kocham czytać małego księcia XD
Odpisz
26 maja 2021, 12:30
ja co rok od klasy czwartek omawiam na polskim i jak widze naglowek pan tadeusz to juz wiem ze bedzie k...a talon na bombe
ale nigdy mi sie nie darzylo zebym dostal paly z tadka
Odpisz
26 maja 2021, 12:14
Ja miałem Latarnika
Odpisz
26 maja 2021, 12:14
@OwOcomedy: na próbnych?
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2021, 12:18
@Hemoroid: dla ludzi z autyzmem był specjalny egzamin z latarnikiem a on ma ułomnego Pepe na profilowym
Odpisz