Na pewno znasz to uczucie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Brawo za czujność!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2021, 16:37
Z jakiegoś powodu dawno już nie miałem tego uczucia
Odpisz
31 maja 2021, 21:41
Ja nigdy nie spadałam, ale co trzy-cztery noce wydaje mi się, że poślizgnęłam się na trawie. Efekt podobny do opisów spadania.
Odpisz
1 czerwca 2021, 09:46
@Rinna: ja raz w śnie poślizgnąłem się na schodach a jak się zerwałem z łóżka ze strachu to od razu do mnie przybiegli rodzice dopytywać co się stało XDDD
Odpisz
1 czerwca 2021, 09:05
Spadanie we śnie to fale, nigdy w całym życiu nie czułem uczucia spadania, co najwyżej spadałem bez realnego iczucia
Odpisz
1 czerwca 2021, 00:39
Niestety nie znam tego uczucia
Odpisz
1 czerwca 2021, 06:20
@ArikaLightCrystal: Miałem tak raz i nigdy więcej
Odpisz
31 maja 2021, 21:52
Mi się to podoba
Odpisz
31 maja 2021, 21:30
kocham spadać we śnie.
Odpisz
31 maja 2021, 21:09
Zawsze, kiedy widzę takie memy, to czuję żal, że nie mogę ich zrozumieć na podstawie własnego doświadczenia. N i g d y czegoś takiego nie miałam.
Odpisz
31 maja 2021, 19:52
Ja miałem tak kiedy spałem w węgierskim hotelu, wtedy miałem wrażenie, że kiedy zasypiam to wtedy wpadam pod koła samochodu.
Odpisz
28 maja 2021, 18:20
U mnie raz to było takie realistyczne i z zaskoczenia, że aż podskoczyłem jak się obudziłem i tak mi serce waliło, że nie mogłem spać przez pół godziny
Odpisz
31 maja 2021, 19:19
@Mr_Butter: ta dawka adrenaliny była chyba przeholowana
Odpisz
31 maja 2021, 19:38
@DeMajkel: No aż za bardzo
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2021, 19:27
To tak zwany zryw miokloniczny lub zryw hipotoniczny. Nie ma dokładnego uzasadnienia czemu występuje, ale jedną z najpopularniejszych - i według mnie najbardziej prawdopodobnych - teorii jest to, że mózg wysyła sygnał do kończyn, czego skutkiem jest skurcz rozbudzający całe ciało, mózg robi to by pozostać w trybie czuwania. Również niektórzy uważają, że mózg nie jest pewny czy zasypiasz czy umierasz, więc wysyła ten sygnał by rozbudzić organizm i ochronić je przed śmiercią. Co ciekawe mioklonia występuje u 60-70% ludzi. Polecam sobie o tym poczytać, ciekawy temat.
Odpisz
28 maja 2021, 11:51
symulator lotów na VR < symulator spadania o 2 w nocy
Odpisz
28 maja 2021, 11:46
Nie rel, ja bardzo lubię to uczucie
Odpisz
28 maja 2021, 11:39
To dlatego, że mózg czasami nie wie czy zasypiasz czy umierasz i woli nie ryzykować, więc gwałtownie się wybudza.
Odpisz
28 maja 2021, 11:35
Rel
Jak idę spać to się dematerializuje
Odpisz