Obawiam się, że mamy szpiega w bazie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Rel
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2022, 07:18
A co jak się zorientują!?😂
Odpisz
29 maja 2021, 16:42
Fani kapibar, łączmy się!
Odpisz
2 czerwca 2021, 16:59
@Szpieg_z_Wenus: ok
Odpisz
9 czerwca 2021, 21:01
@Szpieg_z_Wenus: Zgłaszam się
Odpisz
9 czerwca 2021, 21:01
trochę sus jest
Odpisz
2 czerwca 2021, 14:16
Odpisz
2 czerwca 2021, 19:25
@MeenziPL: Intruder alert, a red spy in the base!
Odpisz
2 czerwca 2021, 14:40
Heh
Słodkie gryzonie
Lubię
Odpisz
2 czerwca 2021, 12:29
Jakie fajne wiewiórki.
Odpisz
29 maja 2021, 16:24
W sumie kapibara to też gryzoń
Odpisz
29 maja 2021, 16:25
@Boberek00: I to największy na świecie.
Ale z tego co wiem, to kapibar nie je się tyle, co właśnie świnek morskich.
Odpisz
29 maja 2021, 16:38
@Boberek00: i w dodatku świetny zwierzak domowy owo
Odpisz
29 maja 2021, 16:34
Odpisz