Jeśli lubisz chodzić do szkoły...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
A, okej
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2014, 20:41
Bo przyra jest? ://///
Odpisz
13 lutego 2014, 06:00
@PKB00: U mnie właśnie jest najgorsza przyra bo nauczycielka zamiast uczyć to cały czas łazi na zaplecze i coś gawędzi przez tel. Ale ogólnie nie lubie szkoły.
Odpisz
12 lutego 2014, 16:28
Ale ja lubie chodzić do szkoły ._.
Mamy bardzo fajnych nauczycieli.
Odpisz
12 lutego 2014, 16:56
1 klasa podstawówki?
Odpisz
12 lutego 2014, 17:27
1 klasa gimnazjum...-_-
Odpisz
12 lutego 2014, 19:11
Też lubie. I liceum.
Odpisz