Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mememe5

16 lipca 2023, 20:57

Za każdym razem kiedy puszczają Harry'ego Potter'a na TVN-ie to w wersji z dubbingiem, i szczerze mówiąc lubię tą wersję, przywykłem do niej. Ale w tym przypadku wydaje mi się, że gdyby nawijali po angielsku a lektorem był Janusz Szydłowski to wyszłoby nieźle. Ten Pan ma idealny głos do Potte'h'a, szczególnie do pierwszych, bardziej słonecznych części.

Avatar PyraJejanska

31 maja 2021, 17:07

Ja nienawidzę oglądać filmów z lektorem.

Avatar Gothen2k

Edytowano - 1 czerwca 2021, 09:24

@PyraJejanska: 0_0 to z czym je oglądasz?

Avatar PyraJejanska

1 czerwca 2021, 09:25

@Gothen2k: dubbing lub napisy. Ale to pierwsze częściej.

Avatar Gothen2k

24 czerwca 2021, 20:18

@PyraJejanska: Kk ja lubię filmy AKTORSKIE z lektorem bo z dubbingiem brzmią śmiesznie (w złym tego słowa znaczeniu) i według mnie psują klimat (ale Osterix i Obelix misja Kleopatra to wyjątek ;) )

Avatar Alfa7

12 czerwca 2021, 12:38

Lektor powinien skończyć się razem z PRL
Change my mind

Avatar Hashi32432345

1 czerwca 2021, 15:50

Sam wrzucałem z innym szablonem ale ok

Avatar Schabowy_nie_mielony

1 czerwca 2021, 09:07

Da siec

Avatar Nokia_701

31 maja 2021, 22:15

Futurama przynajmniej fajnie brzmi z dub

Avatar SzyPrzy

31 maja 2021, 21:32

Pewnie posypie się sporo czerwonych, ale:
1. Lektor
2. Dubbing
3. Napisy

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2021, 02:38

@SzyPrzy: nienienie
1. Dubbing
2. Napisy
...
999. Lektor

Avatar Gothen2k

1 czerwca 2021, 09:23

nie nie nie
1.Lektor
2.napisy
3.dubbing

Avatar Alfa7

12 czerwca 2021, 12:38

@Gothen2k: Niby co ma lektor czego nie ma dubbing?
I tylko nie pisz, że oryginalne głosy, bo równie dobrze można powiedzieć, że anime to tylko ru*****

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2021, 02:37

@Gothen2k: imo lektor najgorszy, albo napisy albo dubbing

Avatar kazekage895

Edytowano - 31 maja 2021, 20:14

Nie zna życia ten co nie obejrzał japońskich adaptacji bajek z lektorem

Avatar Dark_Dante

31 maja 2021, 19:16

Świetne jest to, że użyto szablonu z Family Guy, gdzie właśnie ten lektor jest. Taki metażart.

Avatar Trupcio_supcio7

31 maja 2021, 18:50

Imo:
1. Lektor
2. Napisy
3. Dubbing

Avatar Gothen2k

1 czerwca 2021, 09:24

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2021, 18:03

Dlatego SpongeBob the movie obejrzałem tylko w oryginale, problemem nie jest sam lektor ale to że większość tam rzeczy przetłumaczonych nie była taka sama, kraboburgery to krabowe kotleciki, skalmar to squidward macka, a tłusty krab to kruchy krab

Avatar Czaderek07

Edytowano - 31 maja 2021, 18:32

A Gacuś to chyba Garry. Bajki z lektorem seria ssą.

Avatar XDudek

Edytowano - 31 maja 2021, 17:54

1. dubbing
2. napisy
3. lektor
-
change my mind

Avatar bartton

31 maja 2021, 17:23

Avatar klaszu

29 maja 2021, 20:39

co k...a

Avatar MatkaBoskaSowiecka

29 maja 2021, 22:47

@klaszu: Nic k...a B)

Avatar klaszu

30 maja 2021, 11:56

@MatkaBoskaSowiecka: to ty żyjesz?

Avatar piijaany

29 maja 2021, 21:58

Macie tu powód o który nikt nie pytał dlaczego pierwszy film spongeboba ma lektora.
Film pojawił się w Polsce w 2005, kiedy na MTV leciała wersja kreskówki z lektorem. Dlatego nie ma dubbingu, a tłumaczenie jest inne. Dubbing powstał w 2008 wraz z powstaniem polskiej wersji Nickelodeon.
Ale istnieją też inne 2 wersje tego filmu po polsku, też niestety z lektorem. Na AXN Spin leciała 2 wersja, a na Cinemax i Cinemax 2 (i wkrótce HBO) wersja 3 (moim zdaniem powinni już po tylu latach to nareszcie zdubbingować).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gutolov
Dodane przez: Gutolov

Deal życia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To będzie bolało

To by wystarczyło

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka