Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Saurfang

10 lipca 2018, 23:57

Tylko ja mogę być szamanem.

Avatar
Konto usunięte

22 września 2015, 21:54

ale magia nie istnieje a może.... (_( (_) )_)

Avatar kryniu20013

19 sierpnia 2015, 23:31

Obejrzałem wszystkie odcinki :D i cały czas nuciłem melodie z początku :D

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2015, 18:40

nope

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2014, 14:00

E tam, wole zostać ninją :D

Avatar Mika444

10 lutego 2014, 15:13

Chętnie, czekam tylko na rozpoczęcie turnieju.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar xpioterx6

13 lutego 2014, 15:35

@Mika444: Na pewno nie mniejsze niż teraz ;D

Avatar Mika444

14 lutego 2014, 15:18

@xpioterx6: Rozpatrzę tą informację *kładzie twoje CV na biurku*

Avatar MisiekPLL

13 lutego 2014, 14:16

kiedyś na Jetix takim kanale leciało to z dubingiemPL i oglądełem to jak miałem 6 lat łezka w oku się kręci ;_:

Avatar fiszu44

Edytowano - 12 lutego 2014, 20:59

Król szamanów jest zaj***isty! Tak jak Naruto, albo Fullmetal alchemist :)

Avatar xpioterx6

12 lutego 2014, 21:01

@fiszu44: I nie daj sobie nikomu, nigdy wmówić, że "Chińskie bajki" to zło. NIGDY!

Avatar fiszu44

12 lutego 2014, 21:03

@xpioterx6: mało tego, niektórzy piszą "hińskie bajki" (pisownia oryginalna)

Avatar xpioterx6

12 lutego 2014, 21:50

@fiszu44: Najlepsze jest to, że większość takich ludzi w życiu jednej serii nie obejrzała. A przecież tego jest tyle rodzajów, że każdy coś dla siebie znajdzie.

Avatar Semari

13 lutego 2014, 10:56

@xpioterx6: bo to tylko ***iści oglądają Anime

Avatar Kokosik1

12 lutego 2014, 20:32

Oh jak ja ten serial kochałem ;D

Avatar Derawe

12 lutego 2014, 20:08

*** wszystko zostań kucykiem Hokage który jest Pogromcą Smoków trenującym Pokemony...

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2014, 17:48

*** studia zostań shy guy mówili, będzie fajnie mówili

mieli rację

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2014, 19:36

@jasnib: Pi*rdol studia, zostań Magikarpem mówili... Będzie fajnie mówili...
MIELI RACJĘ!

Avatar jasnib

12 lutego 2014, 19:41

*** studia, zostań Goku mówili... Będzie fajnie mówili...

MIELI K*rwa RACJĘ!

Avatar Mirek01

12 lutego 2014, 19:31

Wolałbym zjeść diabelski owoc ,zostać szermierzem i dołączyć do załogi Luffego ,a Zoro by był moim nauczycielem :D

Avatar Myszkapl

12 lutego 2014, 18:20

shinigami, ninja, królowa piratów, król szamanów hmm.... ja mam lepszy plan, zostanę Sailor Moon :P

Avatar xpioterx6

12 lutego 2014, 19:29

@Myszkapl: A o łowcy to już nikt nie wspomni ;/

Avatar Nezumi

12 lutego 2014, 18:01

Wolałabym być shinigami...

Avatar Takita6

12 lutego 2014, 17:47

ja wolę być ninja albo królową piratów XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dymiitr
Dodane przez: Dymiitr

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niegrzeczny Oskarek

Nie idź!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka