Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niegrzeczny Oskarek
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2018, 23:57
Tylko ja mogę być szamanem.
Odpisz
22 września 2015, 21:54
ale magia nie istnieje a może.... (_( (_) )_)
Odpisz
19 sierpnia 2015, 23:31
Obejrzałem wszystkie odcinki :D i cały czas nuciłem melodie z początku :D
Odpisz
27 stycznia 2015, 18:40
nope
Odpisz
2 czerwca 2014, 14:00
E tam, wole zostać ninją :D
Odpisz
10 lutego 2014, 15:13
Chętnie, czekam tylko na rozpoczęcie turnieju.
Odpisz
12 lutego 2014, 17:05
@Mika444: Następny rozpoczyna się za dwa pokolenia, około 2145.
Odpisz
12 lutego 2014, 18:33
@xpioterx6: Cóż, jako szaman, jako duch, ważne, aby wziąć w nim udział p-p
Odpisz
12 lutego 2014, 19:28
@Mika444: Planuję się zreinkarnować w tamtym okresie, więc jak chcesz to możesz być moim duchem stróżem ;)
Odpisz
12 lutego 2014, 19:30
@Mika444: właśnie kiedy zaczną? już z 13 lat nie znowili turnieju .-.
Odpisz
12 lutego 2014, 19:43
@xpioterx6: Z byle szaman nie będę walczyć, zależy od twojej siły duchowej
Odpisz
12 lutego 2014, 20:59
@Mika444: 184245 Foryoku, zadowala taki wynik?
Odpisz
12 lutego 2014, 23:42
@xpioterx6: Skąd wiesz jakie będziesz mieć w przyszłym wcieleniu?
Odpisz
13 lutego 2014, 15:35
@Mika444: Na pewno nie mniejsze niż teraz ;D
Odpisz
14 lutego 2014, 15:18
@xpioterx6: Rozpatrzę tą informację *kładzie twoje CV na biurku*
Odpisz
13 lutego 2014, 14:16
kiedyś na Jetix takim kanale leciało to z dubingiemPL i oglądełem to jak miałem 6 lat łezka w oku się kręci ;_:
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2014, 20:59
Król szamanów jest zaj***isty! Tak jak Naruto, albo Fullmetal alchemist :)
Odpisz
12 lutego 2014, 21:01
@fiszu44: I nie daj sobie nikomu, nigdy wmówić, że "Chińskie bajki" to zło. NIGDY!
Odpisz
12 lutego 2014, 21:03
@xpioterx6: mało tego, niektórzy piszą "hińskie bajki" (pisownia oryginalna)
Odpisz
12 lutego 2014, 21:50
@fiszu44: Najlepsze jest to, że większość takich ludzi w życiu jednej serii nie obejrzała. A przecież tego jest tyle rodzajów, że każdy coś dla siebie znajdzie.
Odpisz
13 lutego 2014, 10:56
@xpioterx6: bo to tylko ***iści oglądają Anime
Odpisz
12 lutego 2014, 20:32
Oh jak ja ten serial kochałem ;D
Odpisz
12 lutego 2014, 20:08
*** wszystko zostań kucykiem Hokage który jest Pogromcą Smoków trenującym Pokemony...
Odpisz
12 lutego 2014, 17:48
*** studia zostań shy guy mówili, będzie fajnie mówili
mieli rację
Odpisz
12 lutego 2014, 17:51
*** studia zostań cubonem mówili, będzie fajnie mówili
mieli rację ^^
Odpisz
12 lutego 2014, 18:18
@jasnib: *** studia zostań Alucardem mówili, będzie fajnie mówili
mieli rację.
Odpisz
12 lutego 2014, 18:30
@benman: *** studia zostań Shinigami mówili, będzie fajnie mówili
mieli rację.
Odpisz
12 lutego 2014, 19:36
@jasnib: Pi*rdol studia, zostań Magikarpem mówili... Będzie fajnie mówili...
MIELI RACJĘ!
Odpisz
12 lutego 2014, 19:41
*** studia, zostań Goku mówili... Będzie fajnie mówili...
MIELI K*rwa RACJĘ!
Odpisz
12 lutego 2014, 19:31
Wolałbym zjeść diabelski owoc ,zostać szermierzem i dołączyć do załogi Luffego ,a Zoro by był moim nauczycielem :D
Odpisz
12 lutego 2014, 18:20
shinigami, ninja, królowa piratów, król szamanów hmm.... ja mam lepszy plan, zostanę Sailor Moon :P
Odpisz
12 lutego 2014, 19:29
@Myszkapl: A o łowcy to już nikt nie wspomni ;/
Odpisz
12 lutego 2014, 18:01
Wolałabym być shinigami...
Odpisz
12 lutego 2014, 17:47
ja wolę być ninja albo królową piratów XD
Odpisz