Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2021, 18:41
Ja czekam, aż Łukaszenka i Putin kopną w kalendarz albo jakiś zabójca niech im wsadzi prosto w ich głowy ołowianą kulkę.
To co robią te kraje z naszymi samolotami jest niedopuszczalne. Ja bym podjął takie działania jak np. blokada granicy lądowej PL-BY i PL-RUS, blokada przestrzeni powietrznej Polski dla wszelkich samolotów Białorusi i Rosji, blokada granicy morskiej Polski dla wszelkich statków Rosji, nakaz dla polskich samolotów, by omijały przestrzeń powietrzną Białorusi i Rosji, embarga gospodarcze na Białoruś i Rosję oraz sankcje na te kraje.
W razie grożenia bronią przez te kraje, przygotować armię Polski, potencjalną mobilizację, zwiększone wydatki na produkcję broni i na badania. Nie ma co się p****lić w tańcu.
Odpisz
3 czerwca 2021, 19:36
@Lord_Endless: Wystarczy że Białorusini zbudują statek w Rosji i już ominęli twoje zakazy
Odpisz
3 czerwca 2021, 17:48
a może po prostu tamtędy nie latać albo wysłać tam nasz sejm samolotem, tak po prostu
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:58
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2021, 21:47
I jestem pewien że prezydent Polski podejmie stosowne kroki w tym kierunku
/s
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:49
@wiedeni: wiem że żart ale co on może zrobić. Myślisz że ma szansę z chłopem co od 30lat fałszuje wybory, trzyma całe wojsko i policję a w dodatku jest wspierany przez Rosję
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:51
@harry_malfoy: Ja akurat teraz nawiązuję do tego, co powiedział w TVP (więc to musi być prawda /s)
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:53
@wiedeni: Morawiecki mówił że się porozumiał z Czechami a Premier Czech mówi że się zastanawia nad porozumieniem dopiero więc TVP robi i mówi co chce żeby myśleli Polacy
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2021, 21:42
może to sie rozwinie do tego że zdobędziemy grodno i brześć
taka myśl
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:45
@RommSter: byłbym za
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:45
@RommSter: najpierw Polska resztę wschodu weźmiemy później
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:45
@harry_malfoy: słuchaj no...
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:46
@HusariaTV: słucham?
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:46
@HusariaTV: pomógłbym, ale muszę pomóc w odradzaniu Austro-Węgier
Odpisz