Nie każdy musi być od razu poliglotą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Zapraszamy
Totalnie
Typowy NPC
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2021, 21:25
Da ktoś szablon?
Odpisz
2 czerwca 2021, 07:39
Sorry, hi for my Bad englisz
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:27
@JestemNormikiem: "hi"?
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:28
@JestemNormikiem: i czemu zaj...łeś avatar ZSRRBALL?
Odpisz
3 czerwca 2021, 22:20
@JestemNormikiem: no
Odpisz
4 czerwca 2021, 07:33
@Racibor: bo on podje*ał losowe profilowe i próbował wmówić że jest zagraniczną modelką korzystającą z małej polskiej strony do memów
Odpisz
4 czerwca 2021, 07:56
@Racibor: hej tutaj lubieaot w tym zdaniu hi zostało zamienione z sorry celowo w formie zartu
Mam nadzieje ze teraz rozumiesz komentarz👍
Odpisz
4 czerwca 2021, 09:36
@Lubie_AoT: bez emotek na jeja
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2021, 09:52
@szymon200691: hej
Emotka w moim komentarzu została użyta ironicznie
Nie zesraj sie typie👍👍
Odpisz
4 czerwca 2021, 09:55
@Lubie_AoT: no nie tylko pod tym obrazkiem widziałem jak używasz emotek, a dodatkowo widzę że jest paru nowych użytkowników jeja więc myślałem że też jesteś jednym z nowych. I jak piszesz coś sarkastycznie to zwykle używaj/s
Odpisz
4 czerwca 2021, 09:57
@szymon200691: wszystkie emotki jakich uzywam sa ironiczne lub w formie zartu
Wydaje mi sie ze moje komentarze maja dosc wyczuwalny poziom ironii
Odpisz
4 czerwca 2021, 10:04
@Racibor: przecież ja sam tam napis dodawałem
Odpisz
7 czerwca 2021, 15:45
@Lubie_AoT: czyli "Sorry, Sorry hi for my Bad englisz" sorry napisał przed przecinkiem, to tak trochę bez sensu
Odpisz
7 czerwca 2021, 15:46
@JestemNormikiem: ?
Odpisz
7 czerwca 2021, 16:54
@Racibor: sorry, hi for my Bad englisz
Hi, sorry for my Bad englisz
Według mnie robi sens
Jak czegos jeszcze nie rozumiesz to napisz 👍
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2021, 22:46
@Lubie_AoT: ok, dzięki, teraz to ma jakiś sens
Odpisz
6 czerwca 2021, 13:10
Też nie szanuję tego produktu językopodobnego.
Odpisz
3 czerwca 2021, 23:18
Nigdy nie przepraszam za "słaby angielski", bo nawet (może zwłaszcza) ludzie których językiem narodowym jest angielski piszą często niegramatyczne zdania z błędami.
Odpisz
4 czerwca 2021, 18:01
@Zew_Prypeci:
Nawet starożytni Rzymianie nie zawsze pisali w pełni gramatycznie, a skoro w pisowni tak było to nie sądzę że w mowie wyglądało to lepiej, więc tym bardziej nie ma czego sobie zarzucać. Zresztą o ile nie starasz się o pracę jako przedstawiciel handlowy w amerykańskiej firmie albo w dyplomacji to nikt nie powinien się do ciebie czepiać.
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2021, 09:46
Wiecie, dlaczego nie mam szacunku do języka angielskiego? Bo nazwę sosu Worcestershire nie czyta się tak, jak logika nakazuje, tylko " ˈwʊstər " (z ichniego na nasze: łuster). Jebас
Odpisz
3 czerwca 2021, 23:27
i napisał to bez błędu
Odpisz
3 czerwca 2021, 22:17
Łacina lepsza
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:55
sori for maj Inglish, maj Inglish is weri bad, plis kil mi
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:39
cześć (wybacz za słaby polski)
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:12
"I can't speak english"
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:07
Ja mówię poprostu: Sorry my inglisz is very bad
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:03
*Po polsku kuhwa
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:46
Tak ciężko było przetłumaczyć OPq? /s
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2021, 23:32
@starmagedon: O proszę pan maruda. /s
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:50
Oj tak, to dokładnie ja, mem leci do pszczółek <3
Odpisz