Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szymonix02983

8 czerwca 2021, 21:25

Da ktoś szablon?

Avatar JestemNormikiem

2 czerwca 2021, 07:39

Sorry, hi for my Bad englisz

Avatar Racibor

3 czerwca 2021, 21:27

Avatar Racibor

3 czerwca 2021, 21:28

@JestemNormikiem: i czemu zaj...łeś avatar ZSRRBALL?

Avatar baarts

3 czerwca 2021, 22:20

Avatar Damond

4 czerwca 2021, 07:33

@Racibor: bo on podje*ał losowe profilowe i próbował wmówić że jest zagraniczną modelką korzystającą z małej polskiej strony do memów

Avatar Lubie_AoT

4 czerwca 2021, 07:56

@Racibor: hej tutaj lubieaot w tym zdaniu hi zostało zamienione z sorry celowo w formie zartu
Mam nadzieje ze teraz rozumiesz komentarz👍

Avatar szymon200691

4 czerwca 2021, 09:36

@Lubie_AoT: bez emotek na jeja

Avatar Lubie_AoT

Edytowano - 4 czerwca 2021, 09:52

@szymon200691: hej
Emotka w moim komentarzu została użyta ironicznie
Nie zesraj sie typie👍👍

Avatar szymon200691

4 czerwca 2021, 09:55

@Lubie_AoT: no nie tylko pod tym obrazkiem widziałem jak używasz emotek, a dodatkowo widzę że jest paru nowych użytkowników jeja więc myślałem że też jesteś jednym z nowych. I jak piszesz coś sarkastycznie to zwykle używaj/s

Avatar Lubie_AoT

4 czerwca 2021, 09:57

@szymon200691: wszystkie emotki jakich uzywam sa ironiczne lub w formie zartu
Wydaje mi sie ze moje komentarze maja dosc wyczuwalny poziom ironii

Avatar JestemNormikiem

4 czerwca 2021, 10:04

@Racibor: przecież ja sam tam napis dodawałem

Avatar Racibor

7 czerwca 2021, 15:45

@Lubie_AoT: czyli "Sorry, Sorry hi for my Bad englisz" sorry napisał przed przecinkiem, to tak trochę bez sensu

Avatar Racibor

7 czerwca 2021, 15:46

Avatar Lubie_AoT

7 czerwca 2021, 16:54

@Racibor: sorry, hi for my Bad englisz
Hi, sorry for my Bad englisz
Według mnie robi sens
Jak czegos jeszcze nie rozumiesz to napisz 👍

Avatar Racibor

Edytowano - 7 czerwca 2021, 22:46

@Lubie_AoT: ok, dzięki, teraz to ma jakiś sens

Avatar Kawento

6 czerwca 2021, 13:10

Też nie szanuję tego produktu językopodobnego.

Avatar Zew_Prypeci

3 czerwca 2021, 23:18

Nigdy nie przepraszam za "słaby angielski", bo nawet (może zwłaszcza) ludzie których językiem narodowym jest angielski piszą często niegramatyczne zdania z błędami.

Avatar Holandia

4 czerwca 2021, 18:01

@Zew_Prypeci:
Nawet starożytni Rzymianie nie zawsze pisali w pełni gramatycznie, a skoro w pisowni tak było to nie sądzę że w mowie wyglądało to lepiej, więc tym bardziej nie ma czego sobie zarzucać. Zresztą o ile nie starasz się o pracę jako przedstawiciel handlowy w amerykańskiej firmie albo w dyplomacji to nikt nie powinien się do ciebie czepiać.

Avatar DobryKomuch

Edytowano - 4 czerwca 2021, 09:46

Wiecie, dlaczego nie mam szacunku do języka angielskiego? Bo nazwę sosu Worcestershire nie czyta się tak, jak logika nakazuje, tylko " ˈwʊstər " (z ichniego na nasze: łuster). Jebас

Avatar Racibor

3 czerwca 2021, 23:27

i napisał to bez błędu

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2021, 22:17

Łacina lepsza

Avatar Tonell

3 czerwca 2021, 21:55

sori for maj Inglish, maj Inglish is weri bad, plis kil mi

Avatar Shadow_Hedge

3 czerwca 2021, 21:39

cześć (wybacz za słaby polski)

Avatar XDudek

3 czerwca 2021, 21:12

"I can't speak english"

Avatar harry_malfoy

3 czerwca 2021, 21:07

Ja mówię poprostu: Sorry my inglisz is very bad

Avatar
kroganin

3 czerwca 2021, 21:03

*Po polsku kuhwa

Avatar starmagedon

1 czerwca 2021, 22:46

Tak ciężko było przetłumaczyć OPq? /s

Avatar ArthurMorgan

Edytowano - 1 czerwca 2021, 23:32

@starmagedon: O proszę pan maruda. /s

Avatar Darwidx

1 czerwca 2021, 22:50

Oj tak, to dokładnie ja, mem leci do pszczółek <3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DRAGON_POLSKA
Dodane przez: DRAGON_POLSKA

Należy się za piękne oczy

Zapraszamy

Totalnie

Typowy NPC

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka