Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2022, 14:20
A ja od początku siedzę w losowych, rzadziej w poczekalni :D
Odpisz
8 grudnia 2022, 07:15
@Litereallysheep1: heh też
Odpisz
5 czerwca 2021, 17:03
tak bardzo ja
Odpisz
4 czerwca 2021, 09:26
Dawaj do poczkalni
Odpisz
4 czerwca 2021, 09:32
@LOKO30: większość nowych siedzi trochę na głównej a póżniej i tak przenosi się do poczekalni a wtedy nie ma powrotu
Odpisz
4 czerwca 2021, 09:36
@Oliwier256:
Odpisz
4 czerwca 2021, 14:13
@Oliwier256: potwierdzam
Odpisz
5 czerwca 2021, 06:20
@LOKO30: większość nowych siedzi na głównej, potem przez chwilę jest w poczekalni a potem na zawsze przechodzi na główną i w losowe
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:16
poczekalnia lepsza bo możesz tam znaleść np. borno co jakiś czas
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:19
@RommSter: ale admin niestety szybko archiwizuje sobie na wyłączność o_o
Odpisz
3 czerwca 2021, 06:39
@RommSter: W losowych można znaleźć coś takiego
https://memy.jeja.pl/14679,kapiel.html
Odpisz
4 czerwca 2021, 08:51
@Dark43Hunter: No już nie można
Odpisz
4 czerwca 2021, 12:58
@Dark43Hunter: Co to było? Link przenosi mnie na stronę według której ten obrazek nie istnieję.
Odpisz
4 czerwca 2021, 15:05
@Orzechowy: obrazek na którym był komiks a w nim gołe cyce
Odpisz
4 czerwca 2021, 15:50
@RommSter: goła dupa też
Odpisz
4 czerwca 2021, 11:28
Odpisz
4 czerwca 2021, 11:44
@PanStefanek: ARCHIWUS
Odpisz
4 czerwca 2021, 11:41
Ja oba wybieram
Odpisz
4 czerwca 2021, 11:25
Oba 😎
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2021, 00:22
Jakościowe memy na głównej to chyba jakaś nowość
Odpisz
3 czerwca 2021, 13:06
@polska_cebulka: akurat dużo tam ich jest
Odpisz
4 czerwca 2021, 08:35
jakiś przykład może?
Odpisz
4 czerwca 2021, 09:07
@LadyDialga: losowe
Odpisz
4 czerwca 2021, 09:43
dobra zwracam honor xD
Odpisz
4 czerwca 2021, 08:18
Proste najlepiej iść grać w ubieranki
Odpisz
3 czerwca 2021, 15:19
Ja jestem tu nowy i mi jakoś bardziej pasuje poczekalnia
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:17
Poczekalnia lepsza, bo jest tworzona przez nas, a główna to tylko ulubione admina
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:20
@Jesiotr: Co potwierdzają liczne "niegrzeczne" obrazki.
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:26
@starmagedon: napisałbym że pewnie dlatego żeby do tego *wiadomo co* ale nie chcę perma ani bana
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:30
@Oliwier256: *Admin wants to know your location*
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:31
@starmagedon: no i nici ze srebrnej odznaki przykładnego jejowicza. Zaraz pewnie będzie *FBI OPEN UP!"
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:58
@Oliwier256: kurde co się stało przeczytałem w głowie połowę tego komentarza jakimś zj...nym energicznym głosem brzmiał podobne to Rigbiego z zwyczajnego serialu i złomiaża z Overwach dziwne zawsze czytałem twoje komentarze spokonym głosem podobnym do Clemonta
Odpisz
3 czerwca 2021, 13:05
@Jesiotr: główna lepsza bo tam życie jeja się toczy
Odpisz
3 czerwca 2021, 12:15
Ja nigdy lrawie na głównej nie jestem
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:15
Imo na odwrót
Odpisz
3 czerwca 2021, 00:16
+1
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2021, 04:59
Lol no nie za bardzo
Odpisz
3 czerwca 2021, 01:52
A ja od początku jestem na poczekalni bo tutaj widać życie.
Ale tylko nocą.
Nie myślcie sobie, że będę tu przychodzić za dnia!
Odpisz
3 czerwca 2021, 02:05
@Satanya: ta nocne życie w poczekalni
Gdzie
Odpisz
3 czerwca 2021, 02:11
@Xerol: Ty nie zobaczysz bo za ciemno jest
Odpisz
3 czerwca 2021, 04:58
@Satanya: na głównej też jest życie, nawet aktywniejsze
Odpisz
3 czerwca 2021, 01:02
>starannie wybranymi i jakosciowymi memami
Odpisz