Coś cicho w tym domu się zrobiło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2021, 21:05
Da ktoś szablon?
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:01
@torelq:
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:02
@NIETOPEREK_PL: oczywiście że z napisem jeja byś nie zdradził naszej pomarańczowej rodziny
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:04
@NIETOPEREK_PL: pomarańczowa rodzina? Brzmi jak jakaś mafia jejowksa
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:04
@Spider007: bo tak jest
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:04
@NIETOPEREK_PL: jak do niej dołączyć
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:05
@Spider007: napisz pod mym profilem #OrangeFamily
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:06
@NIETOPEREK_PL: lub mówiąc by lepiej zabrzmiało ,,rodziny się nie wybiera jest się w niej odpoczątku"
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:14
@NIETOPEREK_PL: problem w tym, że gdy doda mema z szablonem z logo jeja, to Członkowie pomarańczowej mafii uznają ze ukradł go z głównej i wrzucił po raz drugi.
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:16
@SpaceNinjaYT: Pomarańczowa mafia się rozumie jeśli ktoś to zarzuci nie powinien należeć to naszej rodziny
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:18
@NIETOPEREK_PL: widziałem już przypadki ludzi, którzy w to uwierzyli i zrobili memy z takim szablonem. Pomarańczowa mafia nie była dla nich wyrozumiała.
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:19
@SpaceNinjaYT: Niestety nie dają za wygraną ale co mogę pozadzić jeśli żaden z braci nie dośle innego spróbuje sam ogarnąc ale jutrzejszego dnia jeśli zrobią coś bratu za ten szablon to będą musieli też mi
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:24
@NIETOPEREK_PL: nie dałeś znaków interpunkcyjnych ani jasno nie określiłeś o co chodzi (niestety nie dają za wygraną [kto?] [w jaki sposób "nie dają za wygraną"?]), więc musiałem to czytać kilkukrotnie, a i tak do końca nie zrozumiałem o czym piszesz
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:25
@SpaceNinjaYT: Tak
Odpisz
7 stycznia 2024, 16:26
@Spider007: wstydze sie juz tej rodziny
Odpisz
5 lutego 2024, 14:39
@NIETOPEREK_PL: weź nie odkopuj moich starych komentarzy wolałbym tego nie pamiętać
Odpisz
6 czerwca 2021, 21:39
czm brytyjski czolg gada po niemiecku
Odpisz
6 czerwca 2021, 21:43
właściciel niemiec widocznie
Odpisz
7 czerwca 2021, 21:38
@FluttershyIsNOTaDoormat: Niemiec płakał jak sprzedawał.
Odpisz
8 czerwca 2021, 05:12
@Bagietkaczosnkowa: a możliwe
Odpisz
8 czerwca 2021, 07:43
czm czołg gada?
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:49
Jeśli gaz ci się szybko skończył i mówisz po niemiecku, to nie nabiorę się na tłumaczenie, że niby źle przykręciłeś
Odpisz
8 czerwca 2021, 05:10
@Mijak: a czy ktoś mówi, że przez przypadek?
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:20
Czołg jest produkcji Angielskiej, nie niemieckiej, niemcy mogli tylko zdobyć go na polu walki
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:16
Mark 1 McQueen WHAT
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:00
A wiecie że pewien Amerykanin był tak zbuntowany ludźmi,politykami i biznesmenami którzy mu przeszkodzili w spokojnym życiu, że ze swojego spychacza zrobił buldożera, który zabetonował cały pojazd nawet od środka, bo wiedział że wsadzą go do więzienia i wolał się nie poddawać. Z przodu miał kamery aby nie dostał od snajpera. W środku miał pistolet który wiadomo... Nazywał się killdozer, sprawdźcie sobie
Odpisz
6 czerwca 2021, 21:19
a potem wychodzi ze w pokoju jest komora gazowa
Odpisz