Kiedy kumple śmieją się ze mnie, że nie mam nikogo na Walentynki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Brawo za czujność!
To musiało być męczące
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2014, 16:13
Chyba tylko niewielki odsetek ludzi obchodzi walentynki więc po co ta rozrucha w tym internecie?
Odpisz
12 lutego 2014, 19:22
no chyba nie C;
Odpisz
12 lutego 2014, 19:25
Tylko ty się pode mną podpisałaś więc chyba tak.
Odpisz
12 lutego 2014, 22:29
Ja piszę wiersz rymowany o miłości na walentynki :|
Odpisz
12 lutego 2014, 19:35
a ty się z niego śmiej po walentynkach..tylko zależy,masz 2 wybory
1) że nie ma pieniędzy
2) że nie ma dziewczyny
Odpisz
12 lutego 2014, 16:09
dobre zilustrowanie :D
Odpisz