Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2014, 15:59
ten na dole to adidas,czy co?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:34
@pikathu666: Gramatyki Cię nie uczono?
Odpisz
31 lipca 2020, 07:53
@kotekada4: przecież dobrze napisal
Odpisz
16 lutego 2014, 17:57
Dobre :D
5/5
Odpisz
16 lutego 2014, 15:11
"i nike" by było bardziej adekwatne :P
Odpisz
14 lutego 2014, 23:31
@Shihura: całkowita racja słyszałeś/łaś o tym jak dzieci z gimbazy ''cierpią'' z powodu miłości której nie było?to troszke przeraża....
Odpisz
16 lutego 2014, 14:13
Troszkę? :| To jest chore, znam pierwszoklasistów (z podstawówki) Którzy się "cmokają", "obściskują" i mówią że się ze sobą ożenią ;-;
Odpisz
12 lutego 2014, 15:29
Niezłe :D nie wiem co za hejter dał 1
Odpisz
14 lutego 2014, 16:38
@Shihura: hejter więc jak najgorzej się da tak zrobi oraz poszuka sposobów na jeszcze gorszy......
Odpisz
14 lutego 2014, 18:37
Nie cierpie hejterow bo to przewaznie dzieciaki z gimbasy co nie wieca co i jak z zyciem zrobic.
Odpisz
16 lutego 2014, 14:23
@Shihura: A ja nie cierpię, że nie potrafisz zaakceptować, że ktoś ma inny gust.
Odpisz
16 lutego 2014, 15:49
@Piotr99: Gimby w ogóle nie maja gustu.
Odpisz