Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2021, 17:32
REL
Odpisz
23 czerwca 2021, 15:14
Po remisie z Hiszpanami, myślę, że może być ciekawie w meczu ze Szwedami
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:25
Jak coś to zostawcie te memy to jak Polska przegra z Szwecją to pozmieniacie i będzie git
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:26
Cicho k...a nie zapeszaj, wygramy
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:30
okej
Ja tak tylko mówię
No bo wiadomo że wygramy Ale tak na wszelki wypadek
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:57
Nawet o tym nie myśl, wygramy i ...j
Odpisz
23 czerwca 2021, 10:38
tak, wygramy, wygramy koniec euro
Odpisz
23 czerwca 2021, 14:33
mam wrażenie, że memiarze nie lubią sportu, oglądają go tylko po to aby memy z tego robić a w 2016 było to samo a teraz są memy "powspominajmy"
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:34
No nie wiem przegraliśmy że Słowacją a szwecją ma trochę lepszy skład
Odpisz
23 czerwca 2021, 13:35
@kochamfortnite: zremisowaliśmy z Hiszpania, a ona też chyba ma lepszy skład niż Słowacja, to pokazuje tylko, że obecna drużyna potrafi się spiąć kiedy grają o być albo nie być
Ze Szwecją będzie ciężko, ale może nie wystawi najmocniejszego składu bo ma pewne przejście
Odpisz
23 czerwca 2021, 12:39
Normalnie Ulga Ze Weź, większość moich memów, które mam przygotowane mogą być zastosowane do jakiegokolwiek meczu. A jak z wami, gotowi?
Odpisz
21 czerwca 2021, 11:46
Opie, naucz się polskiego
Odpisz
23 czerwca 2021, 13:17
@Schabowy_nie_mielony: Tu jest wszystko dobrze (chyba że było źle w poczekalni)
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:25
*później
Odpisz
20 czerwca 2021, 09:28
nie wiedziałem, że cię tu spotkam.
Odpisz
20 czerwca 2021, 09:28
@Jakex: ooooo witam jejaku pod moją ochroną
Odpisz
20 czerwca 2021, 09:31
ja też chronię jeden profil
Odpisz
20 czerwca 2021, 09:32
@Jakex: naprawdę?
Odpisz
20 czerwca 2021, 09:34
tak nazywa się samahid
Odpisz
20 czerwca 2021, 09:37
@Jakex: mógłbyś dać linka na profil?
Odpisz
20 czerwca 2021, 09:41
https://www.jeja.pl/user,samahid
Odpisz
20 czerwca 2021, 07:34
Remis to tak jak przegrana, albo jakby mecz się nie odbył.
Zrypali.
Odpisz
19 czerwca 2021, 23:24
Rel jednak mam w głowie dużo pomysłów na memy z okazji remisu
Odpisz