Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar loloja

23 czerwca 2021, 17:08

ja tam lubię chłodek

Avatar Racibor

24 czerwca 2021, 22:10

@loloja: nie jesteś jedyny

Avatar loloja

27 czerwca 2021, 15:49

@Racibor: dobrze wiedzieć

Avatar Baturaj

Edytowano - 23 czerwca 2021, 16:09

justpaste.it/2ffb0

Avatar MituDestroyer

23 czerwca 2021, 08:24

Ja zawsze jestem tego zdania, że lepiej jak jest zimno, bo zawsze można coś założyć dodatkowo na siebie, a w lecie jest tak gorąco, że często nawet chodząc w gaciach grzeje

Avatar OlgaAristowskaya

23 czerwca 2021, 08:49

@MituDestroyer: Zedrzyj z siebie skórę, może pomoże.

Avatar MituDestroyer

23 czerwca 2021, 16:00

@OlgaAristowskaya: Raczej byłoby tylko gorzej :/

Avatar Jakus13

23 czerwca 2021, 12:58

Mi pasuje jak jest zimno

Avatar
DESP4CITO

19 czerwca 2021, 16:21

Ja zawsze wolałem jak jest zimno, bo wtedy wystarczy sie cieplej ubrać, a teraz to nawet w samym podkoszulku i krotkich spodenkach jest w ...j gorąco

Avatar Kemono16

19 czerwca 2021, 16:22

Rel

Avatar NinjaZeleq

19 czerwca 2021, 19:06

i jeszcze te komary w lecie

Avatar Oliwier256

19 czerwca 2021, 19:34

jest tak gorąco, że nawet bycie nago by cię nie ochłodziło

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2021, 09:01

ja też bardziej wolałem zime. nie dość że w zimie nie było choćby jednego komara, to jeszcze wystarczyło wypić coś ciepłego i ubrać jakąś starą dobrą kurtke. a w to cholerne lato to choćbyś miał chodzić bez koszuli to i tak będzie gorąco.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOKO30
Dodane przez: LOKO30

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka