Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2021, 17:08
ja tam lubię chłodek
Odpisz
24 czerwca 2021, 22:10
@loloja: nie jesteś jedyny
Odpisz
27 czerwca 2021, 15:49
@Racibor: dobrze wiedzieć
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2021, 16:09
justpaste.it/2ffb0
Odpisz
23 czerwca 2021, 08:24
Ja zawsze jestem tego zdania, że lepiej jak jest zimno, bo zawsze można coś założyć dodatkowo na siebie, a w lecie jest tak gorąco, że często nawet chodząc w gaciach grzeje
Odpisz
23 czerwca 2021, 08:49
@MituDestroyer: Zedrzyj z siebie skórę, może pomoże.
Odpisz
23 czerwca 2021, 16:00
@OlgaAristowskaya: Raczej byłoby tylko gorzej :/
Odpisz
23 czerwca 2021, 12:58
Mi pasuje jak jest zimno
Odpisz
19 czerwca 2021, 16:21
Ja zawsze wolałem jak jest zimno, bo wtedy wystarczy sie cieplej ubrać, a teraz to nawet w samym podkoszulku i krotkich spodenkach jest w ...j gorąco
Odpisz
19 czerwca 2021, 16:22
Rel
Odpisz
19 czerwca 2021, 19:06
i jeszcze te komary w lecie
Odpisz
19 czerwca 2021, 19:34
jest tak gorąco, że nawet bycie nago by cię nie ochłodziło
Odpisz
23 czerwca 2021, 09:01
ja też bardziej wolałem zime. nie dość że w zimie nie było choćby jednego komara, to jeszcze wystarczyło wypić coś ciepłego i ubrać jakąś starą dobrą kurtke. a w to cholerne lato to choćbyś miał chodzić bez koszuli to i tak będzie gorąco.
Odpisz