Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
No to posłuchane
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2021, 17:00
Na początku myślałem, że będzie rymował
Odpisz
27 czerwca 2021, 14:03
Ktoś kto nawet nieświadomie zapobiega ukaraniu osoby stwarzającej zagrożenie na drodze nie jest bohaterem.
Odpisz
27 czerwca 2021, 14:16
@Reichtangle: To tylko j...na wiewiórka lol
Odpisz
27 czerwca 2021, 14:45
No, ale facet uważa że każdy kto ratuje go przed mandatem na który w pełni zasługuje jest bohaterem. A tak nie jest
Odpisz
27 czerwca 2021, 15:06
@Reichtangle: opie on to dla beki napisał
Odpisz
27 czerwca 2021, 15:18
@Rhokai: Nie wydaje mi się.
Odpisz
27 czerwca 2021, 15:47
@Reichtangle: O nie!
Ktoś jedzie 110 gdzie jest max 70, normalnie tragedia.
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2021, 15:58
@Dehit: No właśnie tragedia do której może dojść. Jeśli jest to normalna droga z zakrętami na ktróą w każdej chwili może ktoś wejśc, a nie autostradam, ograniczenie do 70 km nie jest bez powodu. Nie rozumiem tych "szeryfów drogi" którzy koniecznie muszą jechać z taką prędkości, wierząc że na ze swoimi umiejętnościami mają w pełni kontrolę nad pojazdem, podczas gdy tak nie jest. Byłby to mniejszy problem gdyby tacy ludzie przez takie zachowanie zabijali w wypadkach tylko siebie, ale niestety często przez takich piratów drogowych giną niewinne osoby postronne.
Odpisz
27 czerwca 2021, 16:04
@Reichtangle: a co powiesz na prostą szeroką drogę poza terenem zabudowanym?
Może zrób prawo jazdy a potem mów że w każdym zakątku polski ograniczenia prędkości są dobrane prawidłowo.
Odpisz
27 czerwca 2021, 16:10
@Dehit: Nadal nie jest to autostrada i nadal poprzez zbyt wysoką prędkość stwarzasz zagrożenie dla pojazdów jadących z naprzeciwka albo pieszych. Prędkość do 70 km jest wystarczająca dla takiej drogi, a jeśli ktoś koniecznie chce gnać powyżej 100 to niech korzysta z autostrady albo dróg ekspresowych. Jeśli ktoś jednak jedzie tak po zwykłej drodze to nie mam do takiej osoby żadnego szacunku i jeśli zginie ona w wypadku to być może dobrze się stało że zginęła tylko ona a nie ktoś postronny.
Odpisz
27 czerwca 2021, 16:17
@Reichtangle: Przykład niedaleko mojego miejsca zamieszkania:
Szeroka równa droga między polami
żadnego krzaczka, drzewka, nic piesi to rzadkość a ograniczenie to 70km/h
i chyba każdy rozsądny człowiek przyzna że jechanie tam 110 jest całkowicie bezpieczne
kolejny przykład: główna aleja w mieście w którym mieszkałem
po dwa pasy w każdym kierunku oddzielone pasem zieleni
chodniki także oddzielone pasem zieleni
przejścia dla pieszych z sygnalizacją
ograniczenie 50
i tutaj znowu chyba każdy rozsądny człowiek przyzna że jechanie tam ok 80 jest całkowicie bezpieczne
Odpisz
30 czerwca 2021, 18:03
@Reichtangle: nawet gdyby nie policja byłaby bohaterem (wiewiórka) bo z taką prędkością mógłby spowodować wypadek.
Odpisz
22 czerwca 2021, 14:06
Bohaterowie furry?
Odpisz
22 czerwca 2021, 15:12
@ShadowLizard393: nie każde zwierzę to furry
Odpisz
22 czerwca 2021, 17:38
@UberScooot: Ale ta wiewiórka niby była samobójcą
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2021, 14:31
@UberScooot: czekaj, jak zwierze w ogóle może być furry, czyli w grupie jakiś fetyszystów
Odpisz