Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Znak czasów
Angielskie śmieszki
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2022, 17:46
Ja płaczę że szczęścia
Odpisz
25 czerwca 2021, 09:08
2 lata temu żegnaliśmy nauczycielkę historii i było tak na poważnie. A wczoraj na dyskotece ksiądz tańczył z nami, bo odchodzi z parafii. Całkiem inne pożegnanie.
Odpisz
25 czerwca 2021, 22:35
@Mongo_Gaming: wczoraj moja klasa robiła imprezę z księdzem bo go wkrótce przenoszą gdzie indziej.
Przypadek?
Odpisz
25 czerwca 2021, 18:52
Goodbye everybody, I must to go~
Odpisz
25 czerwca 2021, 20:23
@NowszyRevLer: *I've got to go
Odpisz
25 czerwca 2021, 19:42
Po moim pierwszym roku w technikum ulubiony nauczyciel całej mojej klasy odszedł ze szkoły
Czuje smutek
Odpisz
25 czerwca 2021, 12:34
Dzisiaj dowiedziałem się dlaczego nauczycielka u której kiedyś trudno było dostać 3 w tym roku powstawała 4,5 i 6. Okazało się że odchodzi na emeryturę
Odpisz
25 czerwca 2021, 11:24
*tymczasem ja, który nawet nie wie kto to jest
Odpisz
25 czerwca 2021, 09:21
U mnie jakoś takich pożegnań nie było.
No chyba, że na końcu gimnazjum, wtedy żegnano uczniów, tym bardziej że spora część nauczycielek uczyła nas od podstawówki.
A same pozegnania nauczycieli były mniej emocjonalne.
Pierwsza była babka od angielskiego, która nawet nie szła na emeryturę, tylko powiedziała, że już nie będzie nas uczyć, bo uczyła wtedy w dwóch szkołach, a jako że już nie musi to zdecydowała się uczyć w tej drugiej szkole. Od tamtej pory (to było w 1 gimnazjum) jej nie widziałam. Akurat za nią tęskniłam skoro uczyła mnie przez całą podstawówkę + następna babka od angielskiego była fajna, ale nie aż tak jak ta.
Druga była babka od fizyki i chemii. Znaczy w pierwszej klasie gimnazjum. W drugiej od samej fizyki. A w trzeciej w ogóle zniknęła bez słowa (ale raczej na emeryture nie poszła, miała 30 ileś lat). Nie wiem czy tęskniłam, ale po tym jak przestała uczyć fizyki to oceny z tego przedmiotu mi się poprawiły, więc uznajmy że nie
Ostatni był typo od matmy. Uczyl mnie tylko rok w liceum. I z nim było takie coś, że ponoć mówił nie raz że idzie na emeryture (to liceum do którego chodzę kiedyś było połączone z gimnazjum (znaczy ja do tej szkoły nie chodziłam, ale paru moich znajomych już tak i od nich mam to info). Ale i tak dalej uczył. Ostatecznie jednak odszedł na tą emeryturę, bo wiek + pandemia. Ale za nim nie tęsknie, j...ny wyzywał dwie trzecie klasy za to że to dziewczyny + raz mi powiedział że jestem do niczego i że powinnam już pogodzić się z pracą w Maku
Odpisz
25 czerwca 2021, 08:55
Tru
Po prostu dołącz do reszty
Odpisz
25 czerwca 2021, 08:56
@Boberek00: Jedyna woda na mojej twarzy to nie łzy, acz pot, bo jest gorąco tak że dosłownie sie pale
Odpisz