Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Równi i równiejsi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Fergus
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2021, 06:54
ja nigdy tak nie miałam (teraz nie mam multików)
Odpisz
30 czerwca 2021, 11:31
rel
Odpisz
29 czerwca 2021, 21:57
A to jest za to ban?
Odpisz
29 czerwca 2021, 21:41
Piszecie z multika? xD
Odpisz
29 czerwca 2021, 21:11
rel
Odpisz
25 czerwca 2021, 19:11
Podam nazwę Multikonta na pw
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2021, 16:35
xD tera jest większa szansa, że op perm za multikonto dostanie
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:35
@Kemono16: perm jest tylko kiedy omija się bana
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2021, 16:36
a nie wiedziałem więc dzk za info.
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:41
fajnie że administracja jeja wspiera zieloną rewolucję ale akurat mogliście się przelogować
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2021, 16:44
@Oloest4: czk co chyba nie zrozumiałem żartu
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:44
też nwm o co mu chodzi
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:47
@Oloest4: a ok już rozumiem, sorki ale nie jestem starmagedonem
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:42
@Kemono16:
Są bany za multiki? Nie żebym miał, ale nie miałem o tym pojęcia
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:01
No bywa
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:02
@Oliwier256: zgadzam się z tobą
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:02
@Oliwier256: chyba zapomniałeś się przelogować typie
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:03
@Oliwier256: o kurde, rzeczywiście
Odpisz
25 czerwca 2021, 17:03
@Oliwier256: nie no, żartuje.nie mam multikonta
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:36
Dobrze, że ja nie mam multika
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:36
No proszę, ja też nie mam
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2021, 16:40
ja też nie
O sorry złe konto
Odpisz
25 czerwca 2021, 16:40
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2021, 16:35
Jakby co to ten czarny pasek nie jest od watermarka (mem autorski) tylko w szablonie był a zauważyłem dopiero po dodaniu
Odpisz