Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2021, 11:42
J...ć ludzi z żabami na profilowym, uczepili się do nich jak smród do dupy
Odpisz
5 lipca 2021, 10:06
jakie to prawdziwe
Odpisz
26 czerwca 2021, 11:06
u mnie ziomek na klasowej napisal ze jbc lgbt i jakas oliwka mu wypisala caly monolog
Odpisz
26 czerwca 2021, 11:10
@KotBartek: powinien odpisac po prostu bruh lol
Odpisz
26 czerwca 2021, 11:12
@wuj3456: albo "nie zesraj się"
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2021, 11:21
@KotBartek: u mnie był kiedyś konflikt o motywy grupy i "tęczową" flagę
Odpisz
26 czerwca 2021, 11:24
@Rysiek_Kordelas: trzeba było wy*ebać tego co sra i git
Odpisz
26 czerwca 2021, 21:42
@wuj3456: gorzej gdy to nie ty jesteś administratorem grupy
Odpisz
1 lipca 2021, 20:22
@KotBartek: Możesz wysłać screena jeśli masz ?
Odpisz
1 lipca 2021, 22:36
jeśli o mnie chodzi to nie mogę
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2021, 08:37
@KotBartek: rel też bym chciała
Ale akurat w naszej klasie jest konfidenciara i była raz sytuacja że poskarżyła się tacie że przeklinam na grupie XDD
Odpisz
26 czerwca 2021, 12:01
Jem ciasto
Odpisz
26 czerwca 2021, 13:16
@Sebzer: Fajnie
Odpisz
26 czerwca 2021, 13:17
@Sebzer: Jakie?
Odpisz
26 czerwca 2021, 20:30
nwm jak się nazywa ale oto jego warstwy od dołu do góry:
ciasto
ubita śmietana
galaretka z kawałkami truskawek
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:44
@Sebzer: chmurka
Odpisz
2 lipca 2021, 08:36
@Sebzer: sernik..?
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:43
Identyfikuję się jako Toyota hilux 1979
Odpisz
30 czerwca 2021, 19:42
Ja kiedyś wysyłałem memy z jeja na grupę klasową i wywalili mnie z niej. Jakby tego było mało to na następnej godzinie wychowawczej nakablowali.
Odpisz
30 czerwca 2021, 09:33
Jestem bagietką
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:31
@Rhokai: Kuzyn?
Odpisz
30 czerwca 2021, 00:00
Ja na początku pierwszej klasy wysyłałem sporo memów na klasową, po czym kilka osób wprost mi powiedziało że są nieśmieszne i mam przestać je wysyłać
A tymczasem inni wysyłają tiktoki z jakimiś dzieciakami robiącymi zeza z masłem orzechowym wysmarowanym na twarzy i wszyscy uznają to za zabawne
I zupełnie szczerze - jeśli to jest humor współczesnej generacji to muszę być wdzięczny że mi trafiła się przypinka zacofanego incela (w skrócie redditora)
Odpisz
30 czerwca 2021, 09:31
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:31
Odpisz
30 czerwca 2021, 14:30
Boję się tego od czupaczupsa.
Odpisz
29 czerwca 2021, 23:03
Pisanie "bruh" to objaw urazu mózgu
Odpisz
29 czerwca 2021, 23:24
@patryko1234: bruh
Odpisz
30 czerwca 2021, 09:29
@PanStefanek: bruh
Odpisz
30 czerwca 2021, 11:23
@Rhokai: błrzach
Odpisz
30 czerwca 2021, 11:23
@patryko1234: brzuch
Odpisz
30 czerwca 2021, 10:56
Ja identyfikuje się jako TATA Ace Gold
W urzędzie wydadzą mi dowód osobisty czy rejestracyjny ?
Odpisz
29 czerwca 2021, 22:51
Wiśniowy najlepszy wg mnie
Odpisz
30 czerwca 2021, 00:16
@Karcio69: najlepsze te mleczno malinowe
Odpisz
30 czerwca 2021, 07:57
one też były dobre
Odpisz
26 czerwca 2021, 10:48
*waginą
Jesteśmy w Polsce do cholery
Odpisz
26 czerwca 2021, 10:53
@MatkaBoskaSowiecka: pamientaj że takie julki używajom polenglisha a nie zwyczajnego polskiego
Odpisz
26 czerwca 2021, 10:56
@RommSter: To niech zaprzestaną, bo to się źle skończy dla co po niektórych
Odpisz
26 czerwca 2021, 14:29
@MatkaBoskaSowiecka: this is so cringe that sowiecka is ma problem because ktoś is używa halfpolski pół angielski lmao
Odpisz
26 czerwca 2021, 14:40
Czyli nie może mi już przeszkadzać, jak ktoś mi bezczelnie gw...i mój język? Może mam już w ogóle się nie odzywać :>
Odpisz
26 czerwca 2021, 14:43
@MatkaBoskaSowiecka: tak, bardzo chętnie, przestań się odzywać i usuń konto. Btw sama nie używasz go w pełni poprawnie xD
Odpisz
26 czerwca 2021, 14:47
@MatkaBoskaSowiecka: zobaczmy kto jeszcze wtrąca angielskie słówka. Chryste panie! Toż to matkaboskahipokrycowska!
Odpisz
26 czerwca 2021, 15:52
Jest różnica między powiedzeniem raz słowa po angielsku, a mówienien po angielsku częściej niż w rodowitym języku. Nie zamierzam się kłócić z osobą, która nie odróżnia tych dwóch rzeczy :>
Odpisz
26 czerwca 2021, 15:53
@MatkaBoskaSowiecka: lol, raz mnie opie....iłaś za użycie słowa "imagine" w zdaniu. Czyli jak w końcu, można mówić polenglishem jak ty to robisz? W ogóle to tam jest tylko "vagina" po angielsku napisane xD
Odpisz
26 czerwca 2021, 15:56
Nie mówię polenglishem, a twoja niedojrzała chęć dokopania mi bez powodu tego nie zmieni. A teraz proszę, żebyś zastanowił się nad tym, co w ogóle robisz ze swoim życiem. Bo jak na razie próbujesz zdenerwować najprawdopobniej młodszą od siebie osobę, bo najwidoczniej tego typu zagrywki nie znudziły Ci się po 4 klasie podstawówki
Odpisz
26 czerwca 2021, 15:59
@MatkaBoskaSowiecka: z tego co kojarzę to jesteśmy w tym samym wieku. Triggerujesz się o to, iż ktoś użył jednego wyrazu zapożyczonego (bo tak jest na memie) robiąc dokładnie to samo, a jako swoją obronę stosujesz "młe jesteś niedojmrzały".
Odpisz
26 czerwca 2021, 16:01
Czyli umówienie się z innym kolesiem na wkurzanie jednej osoby nie jest niedojrzałe? Fascynujące, nie powiem :>
Odpisz
26 czerwca 2021, 16:02
@MatkaBoskaSowiecka:
1. Nie z kolesiem tylko z moim chłopakiem uwu
2. Nawet jeśli jest to jaki to ma wpływ na ten wątek?
Odpisz
26 czerwca 2021, 16:04
Żaden. Ale skoro możesz mi próbować dokopać za cokolwiek, to ja też mogę :>
Odpisz
26 czerwca 2021, 23:26
@MatkaBoskaSowiecka:
Odpisz
27 czerwca 2021, 06:45
@Damond: Bardzo śmieszne :>
Masz z 17 lat, może znalazłbyś sobie inne źródło rozrywki niż denerwowanie nastolatek? To powinno Ci się przejeść gdześ w podstawówce
Odpisz
27 czerwca 2021, 08:41
@MatkaBoskaSowiecka: masz z 14 lat, może powinnaś przestać robić pewne rzeczy? Są one legalne jak ma się więcej
Odpisz
29 czerwca 2021, 21:27
@MatkaBoskaSowiecka: o, muszę się tym razem zgodzić z sowiecką.
Odpisz
29 czerwca 2021, 21:28
@Maly_modelarz15: A w czym?
Odpisz
29 czerwca 2021, 22:34
@MatkaBoskaSowiecka: na temat profanacji języka Polskiego.
Odpisz
30 czerwca 2021, 00:15
@MatkaBoskaSowiecka: oj... Brudy wychodzą na wieszch
Odpisz
29 czerwca 2021, 22:12
Przyznaje Parsknołem.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2021, 21:42
To napisz aby sobie ją zszyła
xD
Odpisz