Kiedy pracujesz za granicą...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Najwspanialszy spośród przedmiotów
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2018, 12:17
Mój ojciec wyjeżdżał od zawsze (znaczy od kąd sięgam pamiencią, czyli miałam koło 5 lat, ale podobno wcześniej też), tak też urodziłam sie za granicą, potem przyjechałam do polski, stwierdziłam, że w ciul zimno (znaczy nią tylko ja) wróciłam do tamtego kraju na jakiś rok, potem do polski, i tu zostałam. Ojciec przestał wyjeżdżać jakichś rok temu, i sie okazało, że sie BARDZO zmienił, i teraz drze sie bez powodu doprowadzając mnie do łez (a jest to bardzo trudne, po tym jak w szkole byłam gnębiona i przyzwyczaiłam sie do tego, tak samo jak do fizycznego bulu) a potem jeszcze zachowuje sie jakby nic sie nie stało i nic by nie zrobił. Jeszcze mnie nie udeżył (znaczy nie dość mocno) ale tylko czekam, aż zacznie. Mimo to nadal sie uśmiecham. (Wniosek- "ci, którzy doświadczyli najwiecej bólu śmieją sie najgłośniej" ~hide doujużi tokyo ghoul /ludzie sie zmieniają)
Pisze to tu, ponieważ nikt i tak nie przeczyta, bo stary obrazek. Pozdrawiam, i życzę miłego dnia
Odpisz
24 kwietnia 2018, 21:40
@zoe2209: A jednak, ktos przeczytal.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 22:16
@rosyn: bravo masz tu puchar
Odpisz
22 października 2018, 21:25
@zoe2209: przeczytalem
Odpisz
15 listopada 2019, 07:16
@zoe2209: шлюха. Współczuje. Dopiero po spotkaniu takich osób jak Ty niektórzu potrafią otworzyć oczy na to jakie dobre i szczęśliwe życie mają. No cóż, jedyne co mogę zrobić na teraz to tylko życzyć poprawy warunków życia oraz życzyć powodzenia aby nigdy ci się nic podanego czy to w szkole czy w domu nie przytrafiło. Masz mój szacun, że tak mimo wszystko to wytrzymałaś.
Odpisz
12 stycznia 2021, 07:11
@zoe2209: przeczytałem
Odpisz
27 marca 2025, 10:22
@zoe2209: Z ciekawości, z jakiego kraju przyjechałaś? Pytam ze względu na to że kiedy przyjechałaś to podobno było ci tutaj ximno
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:37
Mój tata pracuje w Niemczech ;'(
Odpisz
14 lipca 2015, 21:31
@Nela2123: Pjona =(
Odpisz
12 listopada 2016, 02:57
@Nela2123: ile zarabia?
Odpisz
14 listopada 2017, 20:08
@Nela2123: Znam Twój ból...Mój też
Odpisz
31 października 2016, 23:47
nie mam rodziny
Odpisz
11 lutego 2017, 23:49
@drsiemak: to nie ok.
Odpisz
1 lutego 2017, 20:44
Ja mieszkam z rodziną w Austrii.
Odpisz
26 września 2016, 17:25
można mieszkać z rodziną za granicą
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:23
@DziwnyPan: I co?
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:50
@HanSono: znowu zaczynasz?
Odpisz
27 lutego 2016, 18:44
Bo taka prawda, że na świecie ludzi interesuje tylko $$$ a nie uczucia. (Dostanę order najbardziej prawdziwego komentarza XXI wieku?)
Odpisz
27 sierpnia 2016, 00:09
@Freakok222: tak
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:22
@Freakok222: nie
Odpisz
12 marca 2016, 18:49
Jestem w niemczech :(
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:31
@P0laczek: Ciesz się
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:49
@P0laczek: Ile zarabiasz?
Odpisz
9 września 2016, 12:32
rak
Odpisz
17 kwietnia 2016, 10:15
Hajs rządzi tym światem
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:43
Mój tata jest w Szkocji :'(
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:18
Mój tata jest w Szkocji
Odpisz
12 września 2016, 14:28
@UkradliMiLogin: Ile zarabia?
Odpisz
23 października 2015, 14:57
Mój tata w belgii 18 tysi
Odpisz
12 września 2016, 14:28
@Didsy_Down: Rocznie?
Odpisz
20 września 2016, 09:52
na dekadę kappa
Odpisz
9 marca 2015, 23:30
pytam...brat mi nie opisuje od dziesięciu dni...źle?
Odpisz
3 grudnia 2014, 12:55
Fajne zdjęcie, fajny komentarz. Ale po co to "ku*wa"?
żałosne
Odpisz
26 sierpnia 2016, 15:28
@adrianapelikan: Bo dorośli mogą
Odpisz
28 listopada 2014, 20:06
Prawda.
Odpisz