Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gameroqu

6 grudnia 2021, 01:12

Ja potrafię chodzić nie biegać chyba z 10km/h

Avatar AmiArmi

9 lipca 2021, 20:51

Ślimak szczęściarz

Avatar Darkolinek

5 lipca 2021, 11:49

Powinno być im bardziej nieszczęśliwy jesteś tym szybciej się poruszasz

Avatar gelo1238

6 lipca 2021, 16:55

@Darkolinek: Ludzie są kretynami i zawsze błędnie określają przyczyny i skutki. Dla przykładu to wszystko przez ten konkuter

Avatar
Grneral_kenobi

27 czerwca 2021, 16:55

Ja lubie wolmo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Fricher

2 lipca 2021, 17:41

a ja lubie szypko

Avatar NowszyRevLer

3 lipca 2021, 19:15

@Fricher: A ja lubie wolmo

Avatar Baturaj

2 lipca 2021, 14:00

Ej czekaj czekaj, to że B wynika z A nie znaczy, że A wynika z B...

Dobra, przepraszam.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2021, 21:50

Avatar NowszyRevLer

30 czerwca 2021, 22:08

Biedny Struś Pędziwiatr...

Avatar nudy345

Edytowano - 27 czerwca 2021, 19:12

im szybciej sie poruszasz ...
w samolotach smutek.
w odrzutowcach depresja
to w rakiecie co musi sie dziać

<edit> poprawione

Avatar XDudek

29 czerwca 2021, 19:11

@nudy345: ''ludzie CHODZĄCY szybciej

Avatar Sirbaloo

30 czerwca 2021, 16:38

@XDudek: najpierw tak jest ale potem mniejszymi literami; „Im szybciej się poruszasz, tym bardziej nieszczęśliwy jesteś”

Avatar nudy345

30 czerwca 2021, 17:10

@Sirbaloo: nie którzy nie czytają tych mniejszych liter

Avatar Lisandrine

30 czerwca 2021, 15:38

Tymczasem ja która często słyszy zdania typu: "Zwolnij, to jest spacer!"

Avatar shiga

30 czerwca 2021, 13:09

Ja chodzę bardzo szybko

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

Edytowano - 30 czerwca 2021, 08:22

Według tych wszystkich "badań" jestem mało szczęśliwy, super inteligenty, szczery, przyjacielski

I do tej pory szukam tych cech w sobie

Avatar SzczypiorekYT

29 czerwca 2021, 23:38

Aa to dlatego chodzę szybciej niż inni a potem każą mi iść wolniej bo chcą abym był szczęśliwy, aaa ja mam to dalej w du#ie i idę szybko.

Avatar Gutolov

29 czerwca 2021, 20:12

Ojć moim chodem wyciągam około 10km/h (czyli według mnie dość szybko)

Avatar Gutolov

29 czerwca 2021, 22:57

@Gutolov: ktoś twierdzi, że nie chodzę szybko

Avatar werenspawel

29 czerwca 2021, 22:40

Bieganie daje szczęście bo produkuje endorfiny.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 czerwca 2021, 21:43

Rel...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Groove
Dodane przez: Groove

Totalnie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka