Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BabaMariolaHobbista

18 marca 2022, 12:37

Wytlumaczy ktoś czemu jest teraz tak dużo memow o miastach województwach i wgl Polsce i Bydgoszczy (to powinno być osobne państwo)? Nie jestem na czasie

Avatar Veilla

11 lipca 2021, 11:48

Puste koło w filozofii yin-yang nie oznacza dobra, a bardziej Wuji, czyli stan bez dobra i zła.

Avatar Sirbaloo

14 października 2021, 15:54

@Veilla: to nie jest puste koło tylko białe

Avatar Sirbaloo

14 października 2021, 15:55

@Sirbaloo: biały, to też kolor

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2021, 19:22

To jest Korwin.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2021, 20:17

Fabuła nadal lepsza od zmierzchu

Avatar
Kubaczyz1

30 czerwca 2021, 13:08

a to jabłko z minecraft

Avatar Wikidoom

30 czerwca 2021, 01:01

Jak się nazywa ten czarno biały znak ?Zawsze zapominam

Avatar RiviX

30 czerwca 2021, 01:16

@Wikidoom: Chodzi Ci o "Yin & Yang"?

Avatar Lolicop

Edytowano - 30 czerwca 2021, 07:01

@RiviX: A może ciny & ciong

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

29 czerwca 2021, 19:56

To jest bananokiwi

Avatar nwmjakomdacnazwexd

29 czerwca 2021, 19:33

to jest żapusta

Avatar patryko1234

29 czerwca 2021, 19:07

Było

Avatar PustakMechaniczny

28 czerwca 2021, 08:53

To jest dramat

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2021, 21:24

To jest drzewo

Avatar LukeIztmi

27 czerwca 2021, 21:27

bardzo ładne drzewo

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

27 czerwca 2021, 21:40

I to bardzo ładne. Równe, nie wykraczające poza prostą linię. Fajen

Avatar Lubie_AoT

27 czerwca 2021, 22:27

orzel

Avatar Lubie_AoT

27 czerwca 2021, 22:39

dostawa cebularzów i paprykarzów

Avatar Lubie_AoT

27 czerwca 2021, 22:42

skok na fabrykę jaboli

Avatar Lubie_AoT

27 czerwca 2021, 22:45

upieczesz się w tym swetrze

Avatar
getstickbuggedlol

27 czerwca 2021, 21:31

brzydgoszcz śmierdzi 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤮🤮🤢🤢🤢🤡🤡🤡🤡🤬🤬😡😡😡🤬🤬❌❌

Avatar Nokia_701

4 lipca 2021, 09:38

dystans

Avatar
getstickbuggedlol

4 lipca 2021, 09:49

@Nokia_701: dobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kruk_zwyczajny
Dodane przez: Kruk_zwyczajny
Tagi: #miasto, #dobro, #zło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Co za przypadek

A, okej

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka