Mógłbym to oglądać bez końca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
To będzie bolało
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2021, 21:37
XD
Odpisz
4 lipca 2021, 20:37
https://www.youtube.com/watch?v=ASw7jk52UAI
Odpisz
4 lipca 2021, 21:26
@Morcin95: https://www.youtube.com/watch?v=aykchx7ye9Y
Odpisz
6 lipca 2021, 16:26
@Morcin95: https://youtu.be/o-YBDTqX_ZU
W 4K
Odpisz
7 lipca 2021, 21:51
@Schabowy_nie_mielony: Mnie nie nabierzesz
Odpisz
8 lipca 2021, 12:49
Ale jest w 4K
Odpisz
6 lipca 2021, 16:22
To jest wspaniałe
Odpisz
29 czerwca 2021, 09:27
Odpisz
5 lipca 2021, 17:39
@Koteczek_21: to nie Złoto, a platyna
Odpisz
4 lipca 2021, 22:33
Witam, z tej strony Pan Maruda
Przy budowie piramid nikt nie głodował, bo to nie byli niewolnicy tylko wysokiej klasy fachowcy zatrudnieni na umowę o dzieło (dostawali nawet jeść)
Ale nie no, serio mieli gdzie spać, co jeść i nikt ich nie bił batem
Miłego dnia życzę
Pan Maruda
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2021, 22:44
@makapakajekurczaka: Ktoś pytał? Bo nie możesz się odnosić do tekstu piosenki, w tekście nie ma nic ani o przemocy fizycznej, głodowaniu, ani o niewolnictwie (chyba, że jak ktoś mało je, to z automatu głoduje)
Odpisz
4 lipca 2021, 23:43
@przemek1ni: Masz rację, nikt nie pytał. Chciałem dać ciekawostkę znikomo związaną z tematem.
Jeśli ktoś mało je to to nie oznacza z automatu, że głoduje, ale w kontekście tej piosenki właśnie o to chodziło - o wesołą piosenkę biednych niewolników (w oryginale, bo robotnicy z „Asterixa…” są uśmiechnięci i tu tego tak nie widać). Tak więc w piosence pojawia się wątek głodu, niewolnictwa i przemocy; tak samo w filmie „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, chociaż w innych scenach
Czy my naprawdę tak analizujemy wątki przemocy fizycznej i niewolnictwa w klipie z komedii o Asterixie z podłożoną piosenką ze „Świata wg Kiepskich”?
Odpisz
4 lipca 2021, 21:41
To jest pienkenenenne
Odpisz
4 lipca 2021, 21:21
Idealny crossover nie istnie
Odpisz
4 lipca 2021, 20:42
Polecam też wersję z piosenką Witajcie w Duloc
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2021, 20:42
A tak serio to oni jedną piramidę budowali z 5-20 lat.
Odpisz
4 lipca 2021, 20:40
No się jeszcze ku*wa nie zawaliło więc dobrze zbudowali
Odpisz
4 lipca 2021, 20:13
to nie złoto...
To czysta platyna!
Odpisz
4 lipca 2021, 20:03
To jest po prostu piękne
Odpisz
28 czerwca 2021, 15:12
Nie mogę przestać słuchać
Odpisz