Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

10 sierpnia 2021, 21:37

XD

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2021, 21:26

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2021, 21:51

@Schabowy_nie_mielony: Mnie nie nabierzesz

Avatar Schabowy_nie_mielony

8 lipca 2021, 12:49

Ale jest w 4K

Avatar Lisandrine

6 lipca 2021, 16:22

To jest wspaniałe

Avatar Koteczek_21

29 czerwca 2021, 09:27

Avatar KUBEKch_1

5 lipca 2021, 17:39

@Koteczek_21: to nie Złoto, a platyna

Avatar makapakajekurczaka

4 lipca 2021, 22:33

Witam, z tej strony Pan Maruda
Przy budowie piramid nikt nie głodował, bo to nie byli niewolnicy tylko wysokiej klasy fachowcy zatrudnieni na umowę o dzieło (dostawali nawet jeść)
Ale nie no, serio mieli gdzie spać, co jeść i nikt ich nie bił batem
Miłego dnia życzę
Pan Maruda

Avatar przemek1ni

Edytowano - 4 lipca 2021, 22:44

@makapakajekurczaka: Ktoś pytał? Bo nie możesz się odnosić do tekstu piosenki, w tekście nie ma nic ani o przemocy fizycznej, głodowaniu, ani o niewolnictwie (chyba, że jak ktoś mało je, to z automatu głoduje)

Avatar makapakajekurczaka

4 lipca 2021, 23:43

@przemek1ni: Masz rację, nikt nie pytał. Chciałem dać ciekawostkę znikomo związaną z tematem.
Jeśli ktoś mało je to to nie oznacza z automatu, że głoduje, ale w kontekście tej piosenki właśnie o to chodziło - o wesołą piosenkę biednych niewolników (w oryginale, bo robotnicy z „Asterixa…” są uśmiechnięci i tu tego tak nie widać). Tak więc w piosence pojawia się wątek głodu, niewolnictwa i przemocy; tak samo w filmie „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, chociaż w innych scenach

Czy my naprawdę tak analizujemy wątki przemocy fizycznej i niewolnictwa w klipie z komedii o Asterixie z podłożoną piosenką ze „Świata wg Kiepskich”?

Avatar Debilne_memy

4 lipca 2021, 21:41

To jest pienkenenenne

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2021, 21:21

Idealny crossover nie istnie

Avatar wiedeni

4 lipca 2021, 20:42

Polecam też wersję z piosenką Witajcie w Duloc

Avatar Szpieg_z_Wenus

Edytowano - 4 lipca 2021, 20:42

A tak serio to oni jedną piramidę budowali z 5-20 lat.

Avatar Domkri

4 lipca 2021, 20:40

No się jeszcze ku*wa nie zawaliło więc dobrze zbudowali

Avatar Kuman

4 lipca 2021, 20:13

to nie złoto...
To czysta platyna!

Avatar Psz2007

4 lipca 2021, 20:03

To jest po prostu piękne

Avatar Enard

28 czerwca 2021, 15:12

Nie mogę przestać słuchać

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy to pożyją

To będzie bolało

Angielskie śmieszki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Lekko nie będzie

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka