Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jejak_pospolity

5 lipca 2021, 20:09

Czy dla osoby leworęcznej byłby to prawak?

Avatar kapix500

Edytowano - 4 lipca 2021, 22:41

to jest sposób walki rapierem z lewakiem, pytanie tylko który z nich to lewak

Avatar Michu_nie_dus_sie

4 lipca 2021, 23:04

@kapix500: b bo jest po lewej

Avatar JuliuszCezar12_

5 lipca 2021, 13:18

@kapix500: krótszy

Avatar Crisium

5 lipca 2021, 12:39

Lepiej lewak niż prawak

Avatar Michu_nie_dus_sie

4 lipca 2021, 23:06

Dwziwne jest to jak jejaki raz się że srają przez politycznego mema bo jest on wgl o polityce a czasem go wgóręstrzałkują

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 lipca 2021, 23:45

@Michu_nie_dus_sie: Jak jest prawica bad to się srają a jak lewica bad to wgóręstrzałkują

No chyba że jest ogółem polityka bad to też wgóręstrzałkują

Avatar NowszyRevLer

4 lipca 2021, 22:34

A ja jestem liberałem.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2021, 20:55

Jestem lewakiem, ale bez przesady

Avatar lordbaysel

4 lipca 2021, 20:06

Gdyby nie wyszedł tak dobrze na tym jednym zdjęciu, to nie byłby dziś taki popularny, Castro kojarzony jest bardziej, ale koszulki z nim raczej nie zobaczysz.

Avatar Nanook

4 lipca 2021, 20:27

@lordbaysel: Sporo też pomógł fakt, że fotograf, który zrobił to zdjęcie, Alberto Korda, był komunistą i zezwalał na użycie, kopiowanie i rozprzestrzenianie tego zdjęcia bez domagania się o tantiemy.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2021, 23:26

Stary ten lewak jak z 1580

Avatar thorin13

30 czerwca 2021, 22:47

Za lewaka (sztylet oczywiście) masz ode mnie strzałkę w górę i serduszko.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar KufelMleka
Dodane przez: KufelMleka

Można, tylko trzeba wstawać rano

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pilne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka