Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar candythecat

25 października 2016, 20:07

nie zbyt śmieszne

Avatar Sauron

17 lutego 2014, 22:13

Po zobaczeniu obrazka: dafuq
Po zobaczeniu awatara dodającego: 2x dafuq

Avatar Sobieski

18 lutego 2014, 18:21

@Sauron: Waszmość raczy, jaśnić o co idzie z tym awatarem?

Avatar KingsMax

18 lutego 2014, 19:48

@Sobieski: znak który używał hitler w języku chińskim znaczyła coś ze szczęściem lub słońcem nie pamiętam

Avatar Sobieski

18 lutego 2014, 21:52

@KingsMax: Swastyka jest starożytnym i słowiańskim symbolem słońca, jakiego używać raczyło wszelkie słowiańskie plemię, tegoż nie rozumiem waści Saurona.

Avatar Sauron

18 lutego 2014, 21:59

@Sobieski: dobrze wiesz, kto tego symbolu używał, jakie haniebne czyny pod tym znakiem popełniał i z czym teraz się ten symbol kojarzy znacznej części społeczeństwa.

Avatar Sobieski

18 lutego 2014, 23:58

@Sauron: Przedni awatar, do którego się waść odwołujesz zdobiony był Swarzycą, a dokładniej herbem rodziny Borejko. Obecny to tak zwane ręce boga. A że się kojarzy nie dobrze, znaczyć nie musi, że zły.

Avatar KingsMax

20 lutego 2014, 14:33

@Sauron: to nie symbol był zły tylko człowiek

Avatar Vader0PL

8 maja 2014, 19:44

@Sauron: Bo ty byłeś lepszy od hitlera
eh.. zresztą tak jak ja mordowałeś i niszczyłeś

Avatar Mirek01

18 lutego 2014, 14:59

jestem taki nie normalny ,że się śmieje,ale mógł ukręcić głowę królikowi bo on powiedział "Pewnie" ,a wiewiór tylko "Okej" XD

Avatar
heroes10

18 lutego 2014, 09:38

Wniosek: nie ufaj rudemu.

Avatar gavardo

17 lutego 2014, 22:41

co w tym takiego szmiesznego z czego mam sie smiac ????

Avatar Agent00Kurczak

17 lutego 2014, 22:25

Teraz jeszcze prywatne pokazy i muzea z eksponatami...

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 22:03

wat

Avatar Halo55

17 lutego 2014, 21:48

nie rozumiem

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 20:59

Czekamy na komentarz Chupacabry.

Avatar Polska_z4smazka

17 lutego 2014, 20:52

już po tytule w części domyśliłem się, o co chodzi ;-;

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2014, 20:08

kolejne borsuki Janusze ;____________;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Fajnie że odpowiedzieli

Rel

Dobrze czasem się oderwać

Trzeba brać osobną torbę

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka