Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz_Kermit

8 lipca 2023, 04:01

Właśnie słyszę ptaki

Avatar Zgredziu1

6 lipca 2021, 00:33

Wie ktoś może z czego jest ten facio?

Avatar ty1an_yt

5 lipca 2021, 22:50

Ma szczęście w nocy też, są ptaki

Avatar kokomando

5 lipca 2021, 19:48

U mnie to normalne. Kłade sie o tej drugiej w nocy a te k...y i tak już potrafią hałasować

Avatar Patichan

5 lipca 2021, 17:56

Dlatego mam stopery idk jak to sie nazywa

Avatar miecio6

5 lipca 2021, 17:55

Słowik to a nie skowronek sie zrywa i śpiewem przeszył trwożne ucho Twoje

Avatar
xsisi

5 lipca 2021, 17:53

Ja akurat nie siedzę w nocy na tel.
I nie byłoby w tym nic złego, ale rodzice uparcie uważają, że przeglądam telefon w nocy XD
Za argument podają, że budzę się niewyspana itp.
No ta. Tylko, że ja po prostu nie mogę zasnąć i tyle.
Meh. Lajf is brutal

Avatar Borrioner

5 lipca 2021, 17:37

Ptasie śpiewy są bardzo relaksujące

Avatar TheExpertt

5 lipca 2021, 17:26

Ale to sowy

Avatar KrewetkaMakaronowa

5 lipca 2021, 16:54

Ptaki na moim osiedlu zaczynają ćwierkać tak o 20:00, więc rel - nawet jak pójdę wcześniej spać (co się zdarza bardzo rzadko czyli zazwyczaj tylko wtedy kiedy wszystkie planety ustawiają się w rzędzie po jednej stronie słońca równo o godzinie 21:37) to je słyszę

Avatar Wikidoom

5 lipca 2021, 16:54

Wczoraj zasnęłam o 4 a o 6 musiałam wstać heh

Avatar jejak_pospolity

5 lipca 2021, 16:53

U mnie żaby drą się bardziej niż typy co rozmawiają z dwóch końców stadionu

Avatar Foxelo

5 lipca 2021, 16:46

nie rel, max godzina na której używałem telefonu to 3 w nocy

Avatar Hub130602

5 lipca 2021, 16:34

To jest najgorsze, dziś tak miałem.. Dobra prawie codziennie tak mam ale dziś to już szczyt, zagrałem sie w fallout76 i przestałem o 7 rano, i jeszcze trzeba zasnąć a o 12 pobudka na siłownie.

Avatar Sniegstopnialy6

2 lipca 2021, 19:11

Ale masz wakacje

Avatar polska_cebulka

2 lipca 2021, 19:22

@Sniegstopnialy6: ale potem caly dzien czujesz sie jak gowno

Avatar Sniegstopnialy6

2 lipca 2021, 19:23

@polska_cebulka: ale nie czujesz różnicy bo w środku czujesz się jak gówno od 2016

Avatar MatjeGg21

2 lipca 2021, 19:23

@polska_cebulka: ale zrobiles kupke w kolderke 😳😎

Avatar Iphonix

5 lipca 2021, 16:17

@MatjeGg21: K...a nie skisłem tak od dobrych paru lat

Avatar tomek123321

5 lipca 2021, 16:33

@MatjeGg21: oparty (based)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar potrawkaXD
Dodane przez: potrawkaXD

Fergus

Znak czasów

Nieuczciwa ocena

To się nie może nie udać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka