Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2022, 14:31
Co jest ze mną nie tak, że widze w tym amogusa.
Odpisz
15 sierpnia 2022, 11:40
@Litereallysheep1: co
Odpisz
15 sierpnia 2022, 11:53
@BananMan: no
Odpisz
15 sierpnia 2022, 12:07
@Litereallysheep1: sus
Odpisz
20 lutego 2014, 15:18
przecież na takich dźwigach są windy
Odpisz
21 lutego 2014, 07:53
@Dziabaducha321: nie zawsze.Zwykle drabinki
Odpisz
21 lutego 2014, 14:29
@qbadrewnik: w tych wyższych dźwigach akurat są windy
Odpisz
21 lutego 2014, 16:46
@Dziabaducha321: ale rzadko w polsce są wysokie xd
Odpisz
21 lutego 2014, 20:49
@qbadrewnik: czy ja napisałem że w Polsce
Odpisz
21 lutego 2014, 21:00
@Dziabaducha321: NIE ! ALE MiESZKASZ W POLSCe ! chyba że jeździsz dorabiać bo nie masz za co żyć do niemiec lub do rosji
Odpisz
21 lutego 2014, 21:02
@qbadrewnik: ja chodzę do gimnazjum
Odpisz
21 lutego 2014, 21:09
@Dziabaducha321: gimb z ciebie :D
Odpisz
22 lutego 2014, 14:44
@qbadrewnik: ty też byłeś gimbem
Odpisz
22 lutego 2014, 15:08
@Dziabaducha321: ja ? nie XD Ja nie jestem gruby, nie mam okularów i nie siedze cały dzień przed kompem.Ty pewnie też. ALe gryby w porównaniu do mnie jesteś ;p
Odpisz
22 lutego 2014, 19:56
@qbadrewnik: nie obrażaj mnie bo ja cię nie obrażam a tak poza tym nie nosze okularów
Odpisz
20 lutego 2014, 08:19
WarCraft ! ty idioto ! już ktoś kiedyś to już dodał i to całkiem niedawno ! ! !
Odpisz
20 lutego 2014, 07:19
"Obejmiesz wysokie stanowisko, mówili... Poznasz ludzi, mówili..."
Odpisz
18 lutego 2014, 08:02
Nóg? xD
Odpisz
20 lutego 2014, 07:18
Ty pewnie zapomniałeś mózgu.
Odpisz
19 lutego 2014, 20:26
Jedno słowo: Winda.
Odpisz
19 lutego 2014, 22:54
@darcus: A nie, bo trzy słowa.
Odpisz