Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Litereallysheep1

1 sierpnia 2022, 14:31

Co jest ze mną nie tak, że widze w tym amogusa.

Avatar BananMan

15 sierpnia 2022, 11:40

Avatar Litereallysheep1

15 sierpnia 2022, 11:53

@BananMan: no

Avatar BananMan

15 sierpnia 2022, 12:07

Avatar Dziabaducha321

20 lutego 2014, 15:18

przecież na takich dźwigach są windy

Avatar qbadrewnik

21 lutego 2014, 07:53

@Dziabaducha321: nie zawsze.Zwykle drabinki

Avatar Dziabaducha321

21 lutego 2014, 14:29

@qbadrewnik: w tych wyższych dźwigach akurat są windy

Avatar qbadrewnik

21 lutego 2014, 16:46

@Dziabaducha321: ale rzadko w polsce są wysokie xd

Avatar Dziabaducha321

21 lutego 2014, 20:49

@qbadrewnik: czy ja napisałem że w Polsce

Avatar qbadrewnik

21 lutego 2014, 21:00

@Dziabaducha321: NIE ! ALE MiESZKASZ W POLSCe ! chyba że jeździsz dorabiać bo nie masz za co żyć do niemiec lub do rosji

Avatar Dziabaducha321

21 lutego 2014, 21:02

@qbadrewnik: ja chodzę do gimnazjum

Avatar qbadrewnik

21 lutego 2014, 21:09

@Dziabaducha321: gimb z ciebie :D

Avatar Dziabaducha321

22 lutego 2014, 14:44

@qbadrewnik: ty też byłeś gimbem

Avatar qbadrewnik

22 lutego 2014, 15:08

@Dziabaducha321: ja ? nie XD Ja nie jestem gruby, nie mam okularów i nie siedze cały dzień przed kompem.Ty pewnie też. ALe gryby w porównaniu do mnie jesteś ;p

Avatar Dziabaducha321

22 lutego 2014, 19:56

@qbadrewnik: nie obrażaj mnie bo ja cię nie obrażam a tak poza tym nie nosze okularów

Avatar qbadrewnik

20 lutego 2014, 08:19

WarCraft ! ty idioto ! już ktoś kiedyś to już dodał i to całkiem niedawno ! ! !

Avatar Polska_z4smazka

20 lutego 2014, 07:19

"Obejmiesz wysokie stanowisko, mówili... Poznasz ludzi, mówili..."

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2014, 08:02

Nóg? xD

Avatar Polska_z4smazka

20 lutego 2014, 07:18

Ty pewnie zapomniałeś mózgu.

Avatar darcus

19 lutego 2014, 20:26

Jedno słowo: Winda.

Avatar Karso21Respawn

19 lutego 2014, 22:54

@darcus: A nie, bo trzy słowa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nieuczciwa ocena

Zdeklasowani znowu

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka