Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Ostry ten sędzia
Frustrujące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2014, 19:44
I tylko jedno z nich jest ci kompletnie niepotrzebne w życiu :>
Odpisz
20 lutego 2014, 09:32
mi też bułka nie jest potrzebna do życia.
Odpisz
20 lutego 2014, 11:29
@TheWitekDC: >też
Xbox One to przecenione pudło słabsze od komputera pod każdym względem. Udowodnij mi, że się mylę.
Odpisz
20 lutego 2014, 12:59
Ja jestem konsolowcem. Wiem, że na komputerze odpalisz gry, których nie ma na konsolach, ale jest też na odwrót. Wolę konsole tylko z 2 powodów: Nie martwię się o wymagania sprzętowe i wolę pada od klawiatury (nie łapię, jak podłączyć do kompa XD)
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2014, 13:17
Imho jedyna (podkreślam: JEDYNA) dobrze wykonana rzecz, jeżeli chodzi o konsole, to pady. I tak są słabsze od klawiatury (oczywiście mniej przycisków), ale jeżeli szukasz prostej rozgrywki na kilka minut, to proponuję pada. A co do podłączania do komputera, to jeżeli chodzi o pada X360, potrzebny do tego jest taki mały odbiornik na USB. Ja kupiłem za 180 złotych - przyjemnie się gra w Beat Hazard.
Odpisz
20 lutego 2014, 16:38
to kup laptopa :>
Odpisz
21 lutego 2014, 18:29
ale na konsolach jest wieksza zabawa a w ogóle w grach nie chodzi o grafe tylko grywalnośc.
Odpisz
21 lutego 2014, 19:04
@TheWitekDC: "większa zabawa" - Sory, ale to PC ma więcej ekskluzywów, gier wieloosobowych i lepszą społeczność, która w mniejszym stopniu mówi, z kim to wczoraj spała twoja matka ;)
Odpisz
21 lutego 2014, 21:05
masz racje większość gier w które gram są tylko na kompie
Odpisz
25 lutego 2014, 15:31
już musisz wyzywać wszystkich widać że masz kompleksy ja wole xbox ty wolisz pc a wktoś inny woli nintendo grasz na tym na czym chcesz a nie na tym które inni wolą.
Odpisz
25 lutego 2014, 15:44
@TheWitekDC: Ja tu nikogo nie wyzywam - przeczytaj komentarze jeszcze raz, uważnie.
Odpisz
28 lutego 2014, 12:25
Gram na PS3 a nie Xboxie :P
Odpisz
19 lutego 2014, 20:35
Tylko te logo Xbox'a jest zrobione z GMO, bo ma dziwne kolory :G
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2014, 19:44
Bardzo podobne. Bez podpisów bym nie odróżnił.
Odpisz
19 lutego 2014, 19:30
Tym właśnie zainspirował się Microsoft tworząc to logo
Odpisz