Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Płać pan
Mało znany szczegół
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2014, 19:36
Soon.
Odpisz
21 lutego 2014, 19:36
już nie jednego "modnego" widziałem jak śmigał tak po domu i ogrodzie. To jest po prostu wygodne - stopa nie oblepia się kurzem. Każdy na świecie tak chodzi tylko polaczki sobie ubzdurały, że to tylko ich i śmieją się sami z siebie.
Odpisz
21 lutego 2014, 17:48
Już jest ciepło, można w piłkę pograć :D
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2014, 15:27
Jeszcze trochę sobie poczekamy.W międzyczasie wiosna jeszcze,a zima się jeszcze nie skończyła.
Odpisz
21 lutego 2014, 16:49
a jeszcze w maju moze snieg spaść tak jak 2 lata temuu
Odpisz
21 lutego 2014, 16:37
A ja zamiast paczeć na sandały, lukam na ziemię...
Odpisz
21 lutego 2014, 14:08
Hahaha... Wiem, tu chodzi o to że krety zaczną kopać dziury!!
Odpisz
18 lutego 2014, 11:35
Sandały... ._.
Odpisz
18 lutego 2014, 08:51
lato lato lato czeka
Odpisz