Ameryka teraz to bagno, zwłaszcza patrząc na to, ile płaci się za pobyt w szpitalu. Lepiej jechać do jakiegoś innego kraju, w USA mogą zwyzywać cię od rasistów bo ejsteś biały
@Kopernikol: Z tymi kosztami szpitali to trochę mieszana sprawa. Jeśli nie masz ubezpieczenia to ciągną z ciebie jak z kury co składa złote jaja, ale jeśli jesteś ubezpieczony (czyli płacisz składki jak w Polsce tylko sam/sama wybierasz sobie w jakiej firmie się ubezpieczasz) to aż tyle nie płacisz (bo szpital da lepszą cenę wielkiej firmie ubezpieczeniowej niż tobie jako jednostce).
No nwm. USA to poj...ny kraj. Jak już to może Kanada. Praktycznie to samo ale ludzie pie....ca nie mają plus mam tam kuzynostwo z tego co wiem więc kontakty jakieś bym miał. Ale co ja się okłamuje, wiem że skończę pod mostem
O ile wgl będzie stać kogoś na wynajem mieszkania nieopodal znalezionego miejsca pracy, samolot, znalezienie zatrudnienia, zapewnienie sobie tam bezpieczeństwa i inne.
*zdziwienie że po liceum bez zadnego doświadczenia ani kwalifikacji może być ciężko znaleść prace za więcej niż 2k na ręke (bo oczywiście na budowe nie pójdzie bo ciężko)*
Komentarze
Odśwież10 lipca 2021, 14:50
Rząd musi zrozumieć, że jeśli dalej tak będą funkcjonować, to ludzie wyemigrują do innych krajów.
Odpisz
16 lipca 2021, 22:14
@NowszyRevLer: Rząd: I'll ignore that, a teraz trzymaj 500+ i 12,000 zł na dziecko.
Odpisz
13 lipca 2021, 12:19
Ja do ROVIO.
Odpisz
10 lipca 2021, 11:08
Ja bym UK wybierała, ale kto wie co będzie za te pare lat
Odpisz
10 lipca 2021, 13:27
tylko lepiej się tam nie przyznawaj skąd jesteś
Odpisz
10 lipca 2021, 13:54
@Rhokai: A no wiadomo
Odpisz
10 lipca 2021, 14:46
@Rhokai: dlaczego
Odpisz
10 lipca 2021, 16:30
ja uk serdecznie polecam
Odpisz
10 lipca 2021, 13:25
Ameryka teraz to bagno, zwłaszcza patrząc na to, ile płaci się za pobyt w szpitalu. Lepiej jechać do jakiegoś innego kraju, w USA mogą zwyzywać cię od rasistów bo ejsteś biały
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2021, 13:46
@Kopernikol: Z tymi kosztami szpitali to trochę mieszana sprawa. Jeśli nie masz ubezpieczenia to ciągną z ciebie jak z kury co składa złote jaja, ale jeśli jesteś ubezpieczony (czyli płacisz składki jak w Polsce tylko sam/sama wybierasz sobie w jakiej firmie się ubezpieczasz) to aż tyle nie płacisz (bo szpital da lepszą cenę wielkiej firmie ubezpieczeniowej niż tobie jako jednostce).
Odpisz
10 lipca 2021, 12:58
Patrząc na rozwijającą się gospodarkę czech to tam bym zwiał po 18
Odpisz
10 lipca 2021, 12:41
Nach Deutschland besser
Odpisz
8 lipca 2021, 12:29
Ameryka to dosyć ch*jowy kraj do życia wsm
już nawet polska lepsza
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2021, 12:33
@susloczek: znaczy masz wyboru
Żyć w kraju z gówna
Albo żyć w kraju żyjąc jak gówno
Odpisz
10 lipca 2021, 10:55
wolę żyć w kraju z gówna i pracować na jego dobrobyt
Odpisz
10 lipca 2021, 11:49
@susloczek: USA to ...jowy kraj do życia...
Chyba że mówimy o texasie...
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2021, 11:30
No nwm. USA to poj...ny kraj. Jak już to może Kanada. Praktycznie to samo ale ludzie pie....ca nie mają plus mam tam kuzynostwo z tego co wiem więc kontakty jakieś bym miał. Ale co ja się okłamuje, wiem że skończę pod mostem
Odpisz
10 lipca 2021, 10:46
W moim przypadku Holandia.
Odpisz
10 lipca 2021, 10:02
Ja w Polsce zostaje, a jedyna wyprowadzka jaką planuje, to na Śląsk bo pensja wyższa, ale nadal w Polsce
Odpisz
9 lipca 2021, 23:13
Tylko z obywatwlstwem mały problem
Odpisz
8 lipca 2021, 12:54
Do Islandii 😎
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2021, 12:18
Wyjedzie do Ameryki gdzie też będzie zapi.....ał za najniższą krajową, o ile w ogóle znajdzie zatrudnienie.
Odpisz
8 lipca 2021, 12:41
O ile wgl będzie stać kogoś na wynajem mieszkania nieopodal znalezionego miejsca pracy, samolot, znalezienie zatrudnienia, zapewnienie sobie tam bezpieczeństwa i inne.
Odpisz
8 lipca 2021, 12:22
*zdziwienie że po liceum bez zadnego doświadczenia ani kwalifikacji może być ciężko znaleść prace za więcej niż 2k na ręke (bo oczywiście na budowe nie pójdzie bo ciężko)*
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2021, 12:25
@AmazingMaxwell: *zdziwienie gdy samo zarabianie 2k+ na rękę nie wystarczy aby wynająć mieszkanie,kupienie jedzenie i zacząć wszystko od zera*
Odpisz
8 lipca 2021, 12:17
Jacek1s
Odpisz