Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2021, 06:53
Ach, tak, legendarny Normiki, ludowy bohater Japonii
Odpisz
10 lipca 2021, 22:27
nie rel
Odpisz
10 lipca 2021, 14:48
A tak aptopo mema i grafiki zastosowanej w nim
Subnautica below zero to jedna z lepszych gier survivalowych <3
Odpisz
10 lipca 2021, 15:53
@Shadow_PL7: ale zwykła subnautica jest fajniejsza
Odpisz
10 lipca 2021, 16:40
@Kapitan_Igloo: w moim przekonaniu below zero wygrywa znacznie większą różnorodnością gatunkową i animacjami wszystkiego (oraz tym że lewiatany są mniejsze 'trochę') grafika i rozwinięcie fabułki
Choć grafa i animacje to naturalny rozwój firmy dzięki czemu dostarczają lepsze rzeczy i nie powinno decydowac o lepszości
Odpisz
10 lipca 2021, 16:43
@Kapitan_Igloo: a no i Kocham małpki morskie <3<3
Aż mi głupio było że pomyślałem że chcą mnie okraść za pierwszym razem gdy je spotkałem :(
Trailer kłamał
Odpisz
10 lipca 2021, 16:58
@Shadow_PL7: cóż, below zero cierpi mocno na małej różnorodności, w subnautica zwykłej, biom taki jak ,,pusta" rafa, miała w sobie więcej rzeczy niż połowa biomów w below zero, ale rozumiem dlaczego można je lubić.
Odpisz
10 lipca 2021, 17:07
@Kapitan_Igloo: ohh
No cóż źle oceniłem biomki byłem na kilku gdyż dopiero rozpoczynam przygodę z tą grą
Grałem kilka godzin i na początku wydawały się naprawde zróżnicowane
Ale nie umiem pociągnąć gry dalej bo nie wiem gdzie skutecznie znajdować diamenty
Odpisz
10 lipca 2021, 17:58
@Shadow_PL7: cóż, poradzić nie mogę, gdyż w below zero gram jak na razie mało, najpierw chce wykasować grę podstawową
Odpisz
10 lipca 2021, 14:47
Takie Kidy to dzisiejsza normalność.
Odpisz
10 lipca 2021, 14:27
NO ALE JAK MOŻECIE NIE WIEDZIEĆ ŻE X ZABIŁ Y W Z CZĘŚCI IDI*CI! /s
Odpisz
8 lipca 2021, 14:20
Przypomniało mi się to
Odpisz
8 lipca 2021, 14:22
@AlPoziomka: ten jeden ziomek w czasie zadań w grupach, kiedy coś mu przydzielą:
Odpisz
10 lipca 2021, 13:48
@Bartolinise: to o mnie mowa
Odpisz
8 lipca 2021, 14:36
Ktoś może wytłumaczyć tego mema?
Odpisz
10 lipca 2021, 12:12
jeśli pytasz serio, to wytłumaczę, ponieważ jestem miły.
Op miał na myśli w tym mamie, że czasem zdarzają się sytuacje, gdy OP-y stworzą mema, którego ktoś nie rozumie, a wtedy zamiast takiej osobie wytłumaczyć sens mema, albo przeprosić, za to, że owy mem jest niezrozumiały, wyzywa ją od debili i innych takich. Jedyną prawidłową reakcją na takie zachowanie OP-a, jest stwierdzenie, że jego IQ jest równe Below Zero, czyli poniżej zera.
Jeśli spytałeś ironicznie, to sorry, ale jestem słaby w wyczuwaniu ironii.
Odpisz
10 lipca 2021, 13:39
o lul admin usunął mój kom i bartoliniego
Odpisz
8 lipca 2021, 14:23
Ale zajebisty rmem
Odpisz
8 lipca 2021, 14:24
@Michu_nie_dus_sie: jak chcesz to bierz śmiało
Odpisz
8 lipca 2021, 14:25
@Bartolinise: dzięki
Odpisz