Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kalendarz365

17 lipca 2021, 17:42

M A R C I N

Avatar Spider007

11 lipca 2021, 15:18

Obi Wan Kenobi

Avatar Nobody2

16 lipca 2021, 09:27

@Spider007: Hello there

Avatar Spider007

16 lipca 2021, 09:34

@Nobody2: General Kenobi!

Avatar Cubeword

11 lipca 2021, 14:17

Gość wygląda jak Obi-Wan Kenobi

Avatar Nobody2

16 lipca 2021, 09:28

@Cubeword: Hello there

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2021, 14:34

Istnieje hipoteza, że inteligentne życie istnieje, ale nie mamy z nimi kontaktu, ponieważ jesteśmy dla nich rezerwatem i tylko obserwują nas z daleka. Nazywa się to hipotezą kosmicznego zoo. Jest ona potencjalnym rozwiązaniem paradoksu Fermiego, który formułuje się następująco: jeśli Wszechświat jest taki wielki i istnieje tyle czasu, to dlaczego nie spotykamy pozaziemskich form życia? Na dole humorystyczne nawiązanie :)

Avatar BetonowyMur

11 lipca 2021, 14:37

Nie dziwie sie im, ze nie chca sie do nas odzywac, jak widza w jaki sposob homo sapiens niszczy swoja planete

Avatar Dr_Samozwaniec

Edytowano - 11 lipca 2021, 15:16

Niedawno spotkałam się z hipotezą, że nie możemy wypatrzeć obcego życia w kosmosie, bo w przeciwieństwie do nas wiedzą, że trzeba się ukrywać. W sensie, poruszano możliwość występowania jakiejś trzeciej - bardzo niebezpiecznej - siły.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2021, 12:51

@Dr_Samozwaniec: a ja znam jeszcze jedno, nie spotykaliśmy jeszcze żadnego innego inteligentnego życia we wszechświecie dlatego, że jesteśmy pierwszym.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2021, 13:52

Ależ ten kosmita klnie...

Avatar nwmjakomdacnazwexd

11 lipca 2021, 15:40

czemu jego łzy są białe...

Avatar chudytf2

11 lipca 2021, 15:35

Dowiedział się z jest żydem

Avatar DHF1232

11 lipca 2021, 15:07

Mar*in

Avatar Kargon2

11 lipca 2021, 14:22

o co chodzi z tym imieniem marcin że wszsycy piszą m*rcin?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 lipca 2021, 14:06

Nie dość, że boleśnie szczery (albo poprostu wredny), to jeszcze go obraża ciężkimi wulgaryzmami

Avatar meeho

11 lipca 2021, 14:03

m word 😳

Avatar
Brodacz

9 lipca 2021, 19:46

M*rcin

Avatar wiedeni

9 lipca 2021, 18:58

Avatar AlPoziomka

9 lipca 2021, 18:00

Mar*in

Avatar
getstickbuggedlol

9 lipca 2021, 18:20

@AlPoziomka: **mar*in

Avatar polska_cebulka

9 lipca 2021, 18:10

XDDDddDdE ****** beka

Avatar
The_Crashendo

9 lipca 2021, 19:13

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Frustrujące

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka