Pamiętacie, jaki był kiedyś hype na FNAFa?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2021, 11:42
To jest miś z bajki pt. Masza i niedźwiedź
Odpisz
17 sierpnia 2021, 22:50
@BARTIK1: akurat to chyba każdy wie.
Odpisz
13 lipca 2021, 15:31
było
Odpisz
14 lipca 2021, 17:06
@Geraltzriviv: był3m ciekawy czy ktoś to zauważy
Odpisz
11 lipca 2021, 09:08
Czy tylko ja siedzę przez te wszystkie lata w fandomie fnafa?
Odpisz
14 lipca 2021, 09:44
@Groove: nejn, fnaf always come back
Odpisz
13 lipca 2021, 20:34
Jak to kiedyś? Ja nadal oglądam po 2h dziennie nowych teorii
Odpisz
13 lipca 2021, 19:32
Odpisz
13 lipca 2021, 17:55
Fnaf umar czy nie umar?
Odpisz
13 lipca 2021, 19:45
@Fricher: trochę tak i nie. Scoot Cawton sprzedał prawa do fnafa jakiejś firmie, A sam udał się na emeryturę. Więc fnaf będzie dalej tworzony, ale pewnie na Security Britch się skończy. Bo szczerze nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek inny był w stanie robić tak dobrą fabułę.
Odpisz
13 lipca 2021, 14:24
*Ja
Odpisz
13 lipca 2021, 17:32
@Little_Blue_Shit: jest coś takiego jak edytowanie komentarza
Odpisz
13 lipca 2021, 14:04
Czy pozostałem jedyną osobą która po wszystkich latach istnienia tej gry nigdy w nią nie grała ?
Odpisz
13 lipca 2021, 14:07
@MentosiQ:
Odpisz
13 lipca 2021, 14:07
Miło mi
Odpisz
13 lipca 2021, 14:08
@MentosiQ: mi również
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2021, 15:15
@MentosiQ: ja nie lubie jumpscare'ów ogółem
Odpisz
13 lipca 2021, 15:24
@polska_cebulka: mam dokładnie tak samo
Odpisz
13 lipca 2021, 17:18
@polska_cebulka: Fnaf nie tylko jumscarami żyje
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2021, 17:19
@MetalSaiyan: ale gdyby nie one, gra nie stałaby się tak popularna
Odpisz
13 lipca 2021, 15:35
Lol tyle razy to było że czuję że jedyna śmieszna rzecz w tym to ,,ironia"wstawiania tego ponownie
Odpisz
13 lipca 2021, 15:33
Cawthon odszedł jak pies pod płotem
mam nadzieję, że dostanie wysoką emeryturę, ma 6 dzieci
Odpisz
13 lipca 2021, 14:23
J do teraz mam fazę na FNaF'a
Odpisz
13 lipca 2021, 14:19
Nie, nie pamiętam
Odpisz
11 lipca 2021, 09:56
Dieses Mem ist gewesen, nie mam linku
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2021, 08:57
Szop mnie opsikał
Kiedy robiłem to zdjęcie
Odpisz
11 lipca 2021, 08:58
@Piotr__Gryf:
Odpisz
11 lipca 2021, 08:54
Odpisz
11 lipca 2021, 08:55
ok
Odpisz