memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 lipca 2021, 16:47
Cś się stało na meczu proszę mi opowiedzieć co się stanęło
Odpisz
13 lipca 2021, 17:38
@Bladadupa23: po prostu Saka wyszedł na puste pole i najbliżej był właśnie ten obrońca którego Saka minął, to go tak szarpnal że aż się wywalił, ogólnie to nie było jakieś ciągniecie za koszulkę, aż zawodnikiem szarpnelo
15 lipca 2021, 18:28
@Lekki69: dzięks lekki69 420 2137
13 lipca 2021, 14:47
Deszcze niespokojne Potargały sad A my na tej wojnie ładnych parę lat Do domu wrócimy W piecu napalimy Nakarmimy psa. Przed nocą zdążymy Tylko zwyciężymy A to ważna gra Na niebie obłoki Po wsiach pełno bzu Gdzież ten świat daleki Pełen dobrych snów Powrócimy wierni my czterej pancerni Rudy i nasz pies My czterej pancerni powrócimy wierni Po wiosenny deszcz
12 lipca 2021, 22:20
przestan targać sad deszczu niespokojny
12 lipca 2021, 19:33
Do domuuu wróciiimyyy
12 lipca 2021, 19:37
w piecu naapalimyyy
12 lipca 2021, 19:40
@DeMajkel: nakarmimy psa
12 lipca 2021, 20:00
~naziści w Oświęcimiu, 1944
12 lipca 2021, 22:10
@DeMajkel: toś się popisał
I przyjdą deszcze, zetną deszcze Jak kosy ciche i bolesne
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 lipca 2021, 16:47
Cś się stało na meczu proszę mi opowiedzieć co się stanęło
Odpisz
13 lipca 2021, 17:38
@Bladadupa23: po prostu Saka wyszedł na puste pole i najbliżej był właśnie ten obrońca którego Saka minął, to go tak szarpnal że aż się wywalił, ogólnie to nie było jakieś ciągniecie za koszulkę, aż zawodnikiem szarpnelo
Odpisz
15 lipca 2021, 18:28
@Lekki69: dzięks lekki69 420 2137
Odpisz
13 lipca 2021, 14:47
Deszcze niespokojne
Potargały sad
A my na tej wojnie ładnych parę lat
Do domu wrócimy
W piecu napalimy
Nakarmimy psa.
Przed nocą zdążymy
Tylko zwyciężymy
A to ważna gra
Na niebie obłoki
Po wsiach pełno bzu
Gdzież ten świat daleki
Pełen dobrych snów
Powrócimy wierni my czterej pancerni
Rudy i nasz pies
My czterej pancerni powrócimy wierni
Po wiosenny deszcz
Odpisz
12 lipca 2021, 22:20
przestan targać sad deszczu niespokojny
Odpisz
12 lipca 2021, 19:33
Do domuuu wróciiimyyy
Odpisz
12 lipca 2021, 19:37
w piecu naapalimyyy
Odpisz
12 lipca 2021, 19:40
@DeMajkel: nakarmimy psa
Odpisz
12 lipca 2021, 20:00
~naziści w Oświęcimiu, 1944
Odpisz
12 lipca 2021, 22:10
@DeMajkel: toś się popisał
Odpisz
12 lipca 2021, 19:33
I przyjdą deszcze, zetną deszcze
Jak kosy ciche i bolesne
Odpisz