Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Jeszcze jak
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2021, 20:02
Właśnie gram w civi 6 UwU
Odpisz
12 lipca 2021, 20:09
@Oloest4: Widzę, że grasz Rzymem ja obecnie gram Arabami
Odpisz
12 lipca 2021, 20:09
@piotrkacz: Rzym świat dominacja
Odpisz
12 lipca 2021, 20:10
@Oloest4: jak grałem Polakami to zdominowałem świat religijnie (nic nie sugeruję)
Odpisz
12 lipca 2021, 20:13
@piotrkacz: no akurat Polacy w 6 są trochę zbyt OP
Ale imo najbardziej OP jest Rzym i cyk 2.500 koła złota na turę
Odpisz
12 lipca 2021, 20:14
@Oloest4: to zależy też mocno od stylu gry, czy gra się pasywnie czy agresywnie, ja akurat z zasady gram pasywnie
Odpisz
12 lipca 2021, 20:15
@piotrkacz: bez urazy
Lamusssss
Na tym polega zabawa niby każdy mnie potępia ale co z tego skoro nikt nie wypowie mi wojny bo boi się mojej potęgi militarnej
Odpisz
12 lipca 2021, 20:18
@Oloest4: jak kiedyś grałem w 5 też grałem agresywnie, ale jak grałem z ojcem a on stawiał głównie na gospodarkę to obrywałem mocno po łbie, bo potem szybko armię mógł wyprodukować
Odpisz
12 lipca 2021, 20:19
@piotrkacz: dlatego stawiam na militaryzm jak to nazywam żydowsko-naziolski
WSZYSTKO NA KASĘ I WOJSKO TAK ABY ZAJMOWAĆ MIASTA W PARĘ TUR
Odpisz
12 lipca 2021, 20:20
@Oloest4: kurcze najlepsza nazwa, lepszą ciężko wymyślić
Odpisz
12 lipca 2021, 20:21
@piotrkacz: no po prostu robię blitzkrieg za pomocą bycia żydowskim pazernym władcą
Odpisz
12 lipca 2021, 21:14
@Oloest4: Na zdjęciu widać miasto Kandy nawiązujące do tego, że grafika Civ 6 jest ohydnie przesłodzona i cukierkowata
Odpisz
12 lipca 2021, 21:19
@przemek1ni: z tym się zgadzam, akurat grafika z 5 mi trochę bardziej się podobała, wlaśnie z tego powodu
Odpisz
12 lipca 2021, 22:00
@Oloest4: Jak to zrobiłeś że na początku gry już masz tak szerokie granice?
Odpisz
12 lipca 2021, 22:02
@ChoryGrzyb: to proste
Cheatuje, tutaj dla zabawy chciałem zagrać bez tryhardu
Odpisz
13 lipca 2021, 21:02
@Oloest4: W Cywilizacji VI są polacy?
Odpisz
13 lipca 2021, 21:03
@Koteczek_21: są, nie wiem czy w podstawce czy dodatku bo kupowałem fulla, ale chyba w dodatku
Odpisz
13 lipca 2021, 21:08
@piotrkacz: Ja zgarniałem za darmo na Epicu nie przypominam sobie, aby w podstawce byli Polacy. W sumie się też przyznam, że strasznie ssę w tą grę, ale mimo to jest fajna.
Odpisz
13 lipca 2021, 21:14
@Koteczek_21: ja nie moge przebić 5 poziomu trudności, a ty którego?
Odpisz
13 lipca 2021, 22:10
@Oloest4: Ja gram Grecją i mam takie złe nastawienie że mam tylko 3 sojuszników: Polske Francje i Szwecje
Odpisz
13 lipca 2021, 23:10
@Koteczek_21: Polska jest w dlc, zresztą to jest chyba specjalne dlc, które dodaje Polskę, co jest śmieszne, bo w plikach podstawki jest o Polsce, tak samo w filmiku włączającym się na początku są Polacy, a to znaczy, że nas wycięli dość późno.
Odpisz
14 lipca 2021, 10:56
@piotrkacz: ja gram Indiami.
Odpisz
14 lipca 2021, 10:55
Cytaty z Civki to złoto
Odpisz
14 lipca 2021, 06:29
właśnie się uczyłem
Odpisz
13 lipca 2021, 21:36
To wcale nie było nagranie...
Odpisz
12 lipca 2021, 19:54
Zwróćcie uwagę na to, że powiedział to Brytyjczyk.
Odpisz
12 lipca 2021, 19:55
jeszcze po Polsku/s
Odpisz