Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oloest4

12 lipca 2021, 20:02

Właśnie gram w civi 6 UwU

Avatar piotrkacz

12 lipca 2021, 20:09

@Oloest4: Widzę, że grasz Rzymem ja obecnie gram Arabami

Avatar Oloest4

12 lipca 2021, 20:09

@piotrkacz: Rzym świat dominacja

Avatar piotrkacz

12 lipca 2021, 20:10

@Oloest4: jak grałem Polakami to zdominowałem świat religijnie (nic nie sugeruję)

Avatar Oloest4

12 lipca 2021, 20:13

@piotrkacz: no akurat Polacy w 6 są trochę zbyt OP

Ale imo najbardziej OP jest Rzym i cyk 2.500 koła złota na turę

Avatar piotrkacz

12 lipca 2021, 20:14

@Oloest4: to zależy też mocno od stylu gry, czy gra się pasywnie czy agresywnie, ja akurat z zasady gram pasywnie

Avatar Oloest4

12 lipca 2021, 20:15

@piotrkacz: bez urazy

Lamusssss

Na tym polega zabawa niby każdy mnie potępia ale co z tego skoro nikt nie wypowie mi wojny bo boi się mojej potęgi militarnej

Avatar piotrkacz

12 lipca 2021, 20:18

@Oloest4: jak kiedyś grałem w 5 też grałem agresywnie, ale jak grałem z ojcem a on stawiał głównie na gospodarkę to obrywałem mocno po łbie, bo potem szybko armię mógł wyprodukować

Avatar Oloest4

12 lipca 2021, 20:19

@piotrkacz: dlatego stawiam na militaryzm jak to nazywam żydowsko-naziolski

WSZYSTKO NA KASĘ I WOJSKO TAK ABY ZAJMOWAĆ MIASTA W PARĘ TUR

Avatar piotrkacz

12 lipca 2021, 20:20

@Oloest4: kurcze najlepsza nazwa, lepszą ciężko wymyślić

Avatar Oloest4

12 lipca 2021, 20:21

@piotrkacz: no po prostu robię blitzkrieg za pomocą bycia żydowskim pazernym władcą

Avatar przemek1ni

12 lipca 2021, 21:14

@Oloest4: Na zdjęciu widać miasto Kandy nawiązujące do tego, że grafika Civ 6 jest ohydnie przesłodzona i cukierkowata

Avatar piotrkacz

12 lipca 2021, 21:19

@przemek1ni: z tym się zgadzam, akurat grafika z 5 mi trochę bardziej się podobała, wlaśnie z tego powodu

Avatar ChoryGrzyb

12 lipca 2021, 22:00

@Oloest4: Jak to zrobiłeś że na początku gry już masz tak szerokie granice?

Avatar Oloest4

12 lipca 2021, 22:02

@ChoryGrzyb: to proste

Cheatuje, tutaj dla zabawy chciałem zagrać bez tryhardu

Avatar Koteczek_21

13 lipca 2021, 21:02

@Oloest4: W Cywilizacji VI są polacy?

Avatar piotrkacz

13 lipca 2021, 21:03

@Koteczek_21: są, nie wiem czy w podstawce czy dodatku bo kupowałem fulla, ale chyba w dodatku

Avatar Koteczek_21

13 lipca 2021, 21:08

@piotrkacz: Ja zgarniałem za darmo na Epicu nie przypominam sobie, aby w podstawce byli Polacy. W sumie się też przyznam, że strasznie ssę w tą grę, ale mimo to jest fajna.

Avatar piotrkacz

13 lipca 2021, 21:14

@Koteczek_21: ja nie moge przebić 5 poziomu trudności, a ty którego?

Avatar Polakowaty

13 lipca 2021, 22:10

@Oloest4: Ja gram Grecją i mam takie złe nastawienie że mam tylko 3 sojuszników: Polske Francje i Szwecje

Avatar PapaJerz

13 lipca 2021, 23:10

@Koteczek_21: Polska jest w dlc, zresztą to jest chyba specjalne dlc, które dodaje Polskę, co jest śmieszne, bo w plikach podstawki jest o Polsce, tak samo w filmiku włączającym się na początku są Polacy, a to znaczy, że nas wycięli dość późno.

Avatar orzech39

14 lipca 2021, 10:56

@piotrkacz: ja gram Indiami.

Avatar orzech39

14 lipca 2021, 10:55

Cytaty z Civki to złoto

Avatar Geraltzriviv

14 lipca 2021, 06:29

właśnie się uczyłem

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2021, 21:36

To wcale nie było nagranie...

Avatar
bylojuz12

12 lipca 2021, 19:54

Zwróćcie uwagę na to, że powiedział to Brytyjczyk.

Avatar piotrkacz

12 lipca 2021, 19:55

jeszcze po Polsku/s

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: piotrkacz

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ostry ten sędzia

Fajnie że odpowiedzieli

Jeszcze jak

Północne Węgry

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka