Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sansfrompoland_505

17 lipca 2021, 19:10

Aah Yes, atak paniki, jedna z najlepszych broni w tf2.

Masz wgóręgłos opie

Avatar Schopenhauer_7

17 lipca 2021, 19:19

@Sansfrompoland_505: dzięki, też uwielbiam to

Szczególnie przy graniu pyroscoutem z lewarkiem

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2021, 19:20

@Sansfrompoland_505: pół Ukrainy dla ciebie, mędrco

Avatar Schopenhauer_7

17 lipca 2021, 19:21

ta broń to dosłownie straight update

Avatar Sansfrompoland_505

17 lipca 2021, 19:24

@Schopenhauer_7: Mnie bardzo się przydawała jak grałem MvM Engiem

Avatar Schopenhauer_7

17 lipca 2021, 19:24

@Schopenhauer_7: ale serio

Nawet ten rozprysk można ominąć klikaniem zamiast trzymaniem

A ja mam na moje szczęście autoklikera wbudowanego w myszkę więc i tak trzymam xD

Avatar Schopenhauer_7

17 lipca 2021, 19:24

@Sansfrompoland_505: imo na mvm już lepiej wziąć ten likwidator albo r.r.

Avatar Sansfrompoland_505

17 lipca 2021, 19:28

@Schopenhauer_7: Jak się jest F2P jak ja to trudno o nową broń

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2021, 19:29

@Sansfrompoland_505: wystarczy trochę szczęścia i czasu

Avatar Sansfrompoland_505

17 lipca 2021, 19:32

Tak, tyle że ja wywaliłem większość broni na bezsensowny crafting zanim ogarnąłem że to nie ma sensu

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2021, 19:33

@Sansfrompoland_505: ja też. Ale ostatnio dostałem parę broni które przewaliłem (KGB, tarczę szarży)

Avatar superAsasyn

17 lipca 2021, 23:03

@Sansfrompoland_505: chciałem awp a dostałem 2 łowców(pain in soul)

Avatar GigannPlus

17 lipca 2021, 23:30

@Sansfrompoland_505: mam pytanie:
Nie znam się za bardzo na przedmiotach z TF2, a ostatnio dostałem Prawego Bizona. Czy to dobrze?

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2021, 23:47

@GigannPlus: to tak 50/50

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2021, 23:47

broń nie jest op, ale nie jest też zła

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2021, 23:50

@GigannPlus: wiele osób uważa że prawy bizon jest okropny, ale jest to broń 50/50. Na pewno pociski są bardzo wolne, więc jeśli korzystasz ze strzelby by szybko trafić wroga który np. jest w powietrzu, nie korzystaj z tego. Samą broń fajnie się używa.

Avatar zbychu321

18 lipca 2021, 20:22

@Sansfrompoland_505: wejdz na stronę
Backpack.tf
Wiele osob daje tam oferty w stylu: 2 dowolne bronie za 1 konkretna
W ten sposób zdobyłem wiele broni

Avatar Kebasa_z_mema

15 lipca 2021, 12:27

Nierel, moje imie to Adrian i k...a nienawidze zdrobnienia od niego i wole jak ktoś mnie woła pełnym imieniem

Avatar Schopenhauer_7

17 lipca 2021, 19:20

@Kebasa_z_mema: spokojniej Adrianek nie denerwuj sie

Avatar Lakikus

17 lipca 2021, 19:42

@Kebasa_z_mema: Spokojnie Adasiu jeszcze dostaniesz się do Akademii Pana Kleksa.

Avatar Kebasa_z_mema

17 lipca 2021, 21:23

komentarz obrazkowy

Avatar Patrico324

17 lipca 2021, 19:11

Ale ja się nie nazywam atak paniki
Nie rel

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2021, 11:18

Drugie i trzecie imię też się liczy?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Schopenhauer_7
Dodane przez: Schopenhauer_7

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka