Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2021, 19:10
Aah Yes, atak paniki, jedna z najlepszych broni w tf2.
Masz wgóręgłos opie
Odpisz
17 lipca 2021, 19:19
@Sansfrompoland_505: dzięki, też uwielbiam to
Szczególnie przy graniu pyroscoutem z lewarkiem
Odpisz
17 lipca 2021, 19:20
@Sansfrompoland_505: pół Ukrainy dla ciebie, mędrco
Odpisz
17 lipca 2021, 19:21
ta broń to dosłownie straight update
Odpisz
17 lipca 2021, 19:24
@Schopenhauer_7: Mnie bardzo się przydawała jak grałem MvM Engiem
Odpisz
17 lipca 2021, 19:24
@Schopenhauer_7: ale serio
Nawet ten rozprysk można ominąć klikaniem zamiast trzymaniem
A ja mam na moje szczęście autoklikera wbudowanego w myszkę więc i tak trzymam xD
Odpisz
17 lipca 2021, 19:24
@Sansfrompoland_505: imo na mvm już lepiej wziąć ten likwidator albo r.r.
Odpisz
17 lipca 2021, 19:28
@Schopenhauer_7: Jak się jest F2P jak ja to trudno o nową broń
Odpisz
17 lipca 2021, 19:29
@Sansfrompoland_505: wystarczy trochę szczęścia i czasu
Odpisz
17 lipca 2021, 19:32
Tak, tyle że ja wywaliłem większość broni na bezsensowny crafting zanim ogarnąłem że to nie ma sensu
Odpisz
17 lipca 2021, 19:33
@Sansfrompoland_505: ja też. Ale ostatnio dostałem parę broni które przewaliłem (KGB, tarczę szarży)
Odpisz
17 lipca 2021, 23:03
@Sansfrompoland_505: chciałem awp a dostałem 2 łowców(pain in soul)
Odpisz
17 lipca 2021, 23:30
@Sansfrompoland_505: mam pytanie:
Nie znam się za bardzo na przedmiotach z TF2, a ostatnio dostałem Prawego Bizona. Czy to dobrze?
Odpisz
17 lipca 2021, 23:47
@GigannPlus: to tak 50/50
Odpisz
17 lipca 2021, 23:47
broń nie jest op, ale nie jest też zła
Odpisz
17 lipca 2021, 23:50
@GigannPlus: wiele osób uważa że prawy bizon jest okropny, ale jest to broń 50/50. Na pewno pociski są bardzo wolne, więc jeśli korzystasz ze strzelby by szybko trafić wroga który np. jest w powietrzu, nie korzystaj z tego. Samą broń fajnie się używa.
Odpisz
18 lipca 2021, 20:22
@Sansfrompoland_505: wejdz na stronę
Backpack.tf
Wiele osob daje tam oferty w stylu: 2 dowolne bronie za 1 konkretna
W ten sposób zdobyłem wiele broni
Odpisz
15 lipca 2021, 12:27
Nierel, moje imie to Adrian i k...a nienawidze zdrobnienia od niego i wole jak ktoś mnie woła pełnym imieniem
Odpisz
17 lipca 2021, 19:20
@Kebasa_z_mema: spokojniej Adrianek nie denerwuj sie
Odpisz
17 lipca 2021, 19:42
@Kebasa_z_mema: Spokojnie Adasiu jeszcze dostaniesz się do Akademii Pana Kleksa.
Odpisz
17 lipca 2021, 21:23
@Schopenhauer_7:
Odpisz
17 lipca 2021, 19:11
Ale ja się nie nazywam atak paniki
Nie rel
Odpisz
15 lipca 2021, 11:18
Drugie i trzecie imię też się liczy?
Odpisz