Nie palcie, drodzy Jejowicze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2021, 12:23
ja uciekam od zapachow petów
Odpisz
19 lipca 2021, 19:59
Wesoła kompania!
Odpisz
15 lipca 2021, 12:01
Mój przyjaciel zaczął palić w wieku 12-13 lat. Nie wiem czy nadal pali zwykłe, czy tylko elektryczne.
Niektórzy moi znajomi palili e-pety na lekcjach, jak jeszcze były normalne.
To chyba jakiś sukces, że nigdy żadnego nie zapaliłem.
Odpisz
15 lipca 2021, 12:03
@starmagedon: Brawo Żołnierzu.
Odpisz
15 lipca 2021, 12:04
@ErnestoDeLaCruz: Jestem ciekaw jak to jest u innych jejaków.
Odpisz
15 lipca 2021, 12:05
@starmagedon: Też żadnego nie zapaliłam, a lat trochę już mam. Nie uważam bym coś traciła
Odpisz
15 lipca 2021, 12:34
@starmagedon: Też nigdy żadnego nie zapaliłem
Odpisz
17 lipca 2021, 19:06
@starmagedon: nie palę i nie zamierzam
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2021, 19:13
@starmagedon: nie palem bo mam czynaście lat
Odpisz
17 lipca 2021, 19:13
@Oliwier256: I bardzo dobrze. Tak trzymać!
Odpisz
17 lipca 2021, 19:45
@starmagedon: nie ćpam, nie piję, nie palę, a nawet coli czy pepsi nigdy nie piłem.
Odpisz
17 lipca 2021, 20:39
@starmagedon: z ręką na sercu przyznam, że zdarzyło się parę razy z zwyczajnej ciekawości lub z 2-3 razy dla towarzystwa ale ostatecznie nie palę nałogowo i jak się zdarzy to raz na jakiś rok więc nie uważam żeby było źle
Odpisz
17 lipca 2021, 20:53
@Franciasto: lepiej grać w gry czy przegladać memy lub pić pepsi
Odpisz
18 lipca 2021, 02:34
a lat masz?
Odpisz
18 lipca 2021, 10:31
@Crln_7: 16
Odpisz
18 lipca 2021, 12:19
@Crln_7: 16
Odpisz
18 lipca 2021, 22:53
@starmagedon: Nie piję, nie palę, parę razy "dobrzy koledzy" mi proponowali, ale odmawiałem, czuję się z tym dobrze
Odpisz
18 lipca 2021, 18:19
Mam w szkole kolegów którzy palą w kiblu na przerwach. Głównie dzieci patologii albo ludzie z niską inteligencją.
Odpisz
18 lipca 2021, 11:30
Nie palę i nie zamierzam, bo po co
Odpisz
18 lipca 2021, 08:11
Ogólnie jako palacz od 10 lat, mogę powiedzieć, jak nie paliliscie, spróbujcie i zauważcie ze dym smakuje jak gówno, nie bądźcie podatni na wpływy znajomych
Odpisz