Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tymplay

7 sierpnia 2021, 12:23

ja uciekam od zapachow petów

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2021, 19:59

Wesoła kompania!

Avatar starmagedon

15 lipca 2021, 12:01

Mój przyjaciel zaczął palić w wieku 12-13 lat. Nie wiem czy nadal pali zwykłe, czy tylko elektryczne.

Niektórzy moi znajomi palili e-pety na lekcjach, jak jeszcze były normalne.

To chyba jakiś sukces, że nigdy żadnego nie zapaliłem.

Avatar ErnestoDeLaCruz

15 lipca 2021, 12:03

@starmagedon: Brawo Żołnierzu.

Avatar starmagedon

15 lipca 2021, 12:04

@ErnestoDeLaCruz: Jestem ciekaw jak to jest u innych jejaków.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2021, 12:05

@starmagedon: Też żadnego nie zapaliłam, a lat trochę już mam. Nie uważam bym coś traciła

Avatar AssasynPl

15 lipca 2021, 12:34

@starmagedon: Też nigdy żadnego nie zapaliłem

Avatar Oliwier256

17 lipca 2021, 19:06

@starmagedon: nie palę i nie zamierzam

Avatar Franciasto

Edytowano - 17 lipca 2021, 19:13

@starmagedon: nie palem bo mam czynaście lat

Avatar starmagedon

17 lipca 2021, 19:13

@Oliwier256: I bardzo dobrze. Tak trzymać!

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2021, 19:45

@starmagedon: nie ćpam, nie piję, nie palę, a nawet coli czy pepsi nigdy nie piłem.

Avatar BloodyEyes

17 lipca 2021, 20:39

@starmagedon: z ręką na sercu przyznam, że zdarzyło się parę razy z zwyczajnej ciekawości lub z 2-3 razy dla towarzystwa ale ostatecznie nie palę nałogowo i jak się zdarzy to raz na jakiś rok więc nie uważam żeby było źle

Avatar dobrygracz1123

17 lipca 2021, 20:53

@Franciasto: lepiej grać w gry czy przegladać memy lub pić pepsi

Avatar Crln_7

18 lipca 2021, 02:34

a lat masz?

Avatar BloodyEyes

18 lipca 2021, 10:31

@Crln_7: 16

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2021, 12:19

@Crln_7: 16

Avatar Zicher

18 lipca 2021, 22:53

@starmagedon: Nie piję, nie palę, parę razy "dobrzy koledzy" mi proponowali, ale odmawiałem, czuję się z tym dobrze

Avatar Zimowiec

18 lipca 2021, 18:19

Mam w szkole kolegów którzy palą w kiblu na przerwach. Głównie dzieci patologii albo ludzie z niską inteligencją.

Avatar Godylos5

18 lipca 2021, 11:30

Nie palę i nie zamierzam, bo po co

Avatar GldFx

18 lipca 2021, 08:11

Ogólnie jako palacz od 10 lat, mogę powiedzieć, jak nie paliliscie, spróbujcie i zauważcie ze dym smakuje jak gówno, nie bądźcie podatni na wpływy znajomych

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ErnestoDeLaCruz
Dodane przez: ErnestoDeLaCruz

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie znoszę kleszczy

Dobrze czasem się oderwać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka