Zmyć to natychmiast! Tu nie dyskoteka!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 lipca 2021, 23:23
Hehe.
U nas to lekko podchodzi pod zakładanie etui na ryj
Czyli że się malują mocno
Odpisz
14 marca 2022, 23:48
@maslo123_5: Ja się dla przykłady się w ogóle nie maluje.
Odpisz
15 marca 2022, 18:22
@Shiroyasha: brawo dla ciebie
Odpisz
15 marca 2022, 19:52
@maslo123_5: Dałam za dużo się w tym zdaniu.
Odpisz
15 marca 2022, 19:59
@Shiroyasha: nie zauważyłem nawet
Odpisz
16 lipca 2021, 22:44
Moja wychowawczyni
Odpisz
16 lipca 2021, 18:57
Ej można karmić muchołówki pryncypałkami?
Odpisz
16 lipca 2021, 18:51
GDZIE K...A
jak jedna laska 2/10 sie umalowała to wyglądała jakby no... NO NO TO TAK WYGLĄDAŁO:
Odpisz
23 lipca 2021, 08:14
@LOKO30: zaraz jakiś 1 klasista(nie wiem do której chodzą edki) polerował jej dupe
Odpisz
15 listopada 2021, 19:21
@LOKO30: XD
Odpisz
16 lipca 2021, 18:14
delikatny makijaż nie
Odpisz
15 lipca 2021, 16:04
juz we wrzesniu
Odpisz
15 lipca 2021, 14:37
U mnie nauczyciele mają w tyłku jak kto się ubiera i maluje.
Odpisz
15 lipca 2021, 12:52
Rel, nienawidzę jak się ktoś k...a maluje, to jest szkoła, a nie burdel. Szkoda, że w szkołach średnich można się malować, istna dzicz
Odpisz
15 lipca 2021, 12:52
@OwOcomedy: Jestem w szkole średniej, ale tam (przynajmniej u mnie) normalnie się malują
Odpisz
15 lipca 2021, 12:54
@BardzoOryginalnaNazwa: normalnie?
Odpisz
15 lipca 2021, 12:55
@OwOcomedy: A co jest w tym złego jak ktoś lekko się podmaluje? Jest duża różnica między kilogramową tapetą a lekkim podkreśleniem urody makijażem
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 12:55
@OwOcomedy: malowanie to pół biedy
Do moje szkoły chodzi typ istnie ubrany jak Kakashi z Naruto a nauczyciele nawet nie zwracają na to uwagi myśląc że to po to aby chronić się przed wirusem XD
Odpisz
15 lipca 2021, 12:57
Ja własnie niechęć do makijażu u młodszych od siebie mam właśnie przez córki koleżanek mojej mamy, które właśnie zamiast robić lekki makijaż nakłądają kilo tapety
Odpisz
15 lipca 2021, 12:59
Ubiór to jeszcze pół wiedzy (ja w szkole widziałam laskę co chodziła ubrana niczym Celestia z Danganronpy (w sensie podobny styl ubioru) + jedna z moich nauczycielek mówiła, że kiedyś do szkoły chodziła laska z subkultury emo i nikt nie narzekał)
Odpisz
15 lipca 2021, 13:00
@OwOcomedy: szkoła średnia to jeszcze okej, ale ja w tym roku kończyłam 7 klasę i ta jedna dziewczyna dosłownie cała morda pomalowana, rzęsy, usta, brwi,puder i róż. Na twarzy trzynastolatki, przecież to jest szkodliwe dla skóry
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 13:07
@BardzoOryginalnaNazwa: Taka jedna typiara z mojej szkoły przyszła w cosplayu właśnie tej Celestii w normalny dzień, nie na halloween czy na jakiś dzień kiedy ludzie się przebierają, ale w normalny dzień. Żaden nauczyciel nie miał do tego problemu, nawet nie zwrócili uwagi
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 13:13
Każdy ma prawo ubierać się jak chcę (laska z klasy z którą głownie trzymam to alternatywka. Na szczęście poza stylem ubierania jest mega ogarnięta.). Chociaz niektóre style czy elementy nie były u mnie w szkołach dopuszczane (w gimnazjum jakaś babka zrobiła ochrzan typowi co miał kolczyk w uchu. Znaczy kolczyka nie miał tylko dziurkę po kolczyku. Ale to była gimbaza + w dodatku połaczona z podstawówką, więc wtedy takie coś by nie przeszło. Chociaż o laskę z włosami pofarbowanymi na różowo narzekania nie było)
Odpisz
15 lipca 2021, 13:20
@BardzoOryginalnaNazwa: Do mojej klasy chodziła nawet gotka, była spoko. W sumie lekko zazdroszczę takim osobom bo mają swój styl ubioru i się wyróżniają
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 13:22
@OwOcomedy: każdy ma prawo wyglądać jak chce i nie ma nic złego w malowaniu się do szkoły xD może po prostu ktoś ma kompleksy i pozwala mu tto czuć się swobodniej
Odpisz
15 lipca 2021, 13:22
Ja nie mogłam mieć stylu, bo byłam niezdecydowana, więc ubierałam się zwyczajnie + już dla mnie jak ktoś z zwyczajny dzień przychodził w spódnicy czy sukience bez okazji to już dla mnie to był kozak
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 13:25
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja też zwyczajnie się ubieram przez moje niezdecydowanie, ale sukienek/spódnic nie cierpię nosić, czuję się w nich niekomfortowo, a komfort jest najważniejszy w wyborze ubrań
Odpisz
15 lipca 2021, 14:39
japie....e, ale cyrk
Odpisz
15 lipca 2021, 16:06
@foxkitty: rzesy, usa puder i roz to nie duzo XDD
i zalezy od kosmetykow i cery osoby, niektore kosmetyki zatykaja pory i wgl
Odpisz
16 lipca 2021, 18:04
Ale bym się tak ubrała do szkoły
Odpisz
16 lipca 2021, 18:07
@Bokaa: teraz taki ja do którego się ciągle czepiali o brak odpowiedniego stroju czyli glany, bojówki albo spodnie od munduru wz 93 i bezrękawnik, do końca szkoły nie zmieniłem swojego wyglądu a żeby podjudzic innych zapuściłem długie włosy
Odpisz
16 lipca 2021, 18:12
@OwOcomedy: +1
Odpisz
16 lipca 2021, 18:33
@foxkitty: nie chce nic mówić ale jeśli zmyje się to k nałożyć delikatny krem nawilżający czy Coś takiego to nie szkodzi
Odpisz
16 lipca 2021, 18:36
@foxkitty: u mnie to samo
Też konczyłam 7 klase
Odpisz
15 listopada 2021, 19:12
@foxkitty: wiem że data, ale makijaż nie jest szkodliwy sam w sobie dla skóry xd jakby był- nie byłby dopuszczony do sprzedaży. Problem jest w niewłaściwym demakijażu twarzy, który jest już problemem, a wiele młodych dziewczyn nie ma też takiej wiedzy i po prostu nie wie, że sam płyn micelarny to NIE jest dobrze wykonany demakijaż. Dochodzą do tego jeszcze kwestie indywidualne jak zapychanie, ale każda cera jest inna, kogoś zapcha talk, a kogos innego parafina. Mimo wszystko, powielanie stereotypu, że makijaż jest szkodliwy jest mega nieodpowiednie przy średniej wieku tego serwisu
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 12:51
Ja będąc w gimnazjum (oraz obecnie) poza jakimś kremem by zakryć trądzik się nie maluje, bo nie dośc, że nie lubię za bardzo to jeszcze córki koleżanek mojej mamy (które były w moim wieku albo młodsze) nie umialy się malować, ale mimo to to robiły (chociaż to nie był nawet lekki makijaż, tylko j...ne kilo tapety) i przez co wyglądały starzej ode mnie (kurna, ja byłam wtedy w gimnazjum i jeszcze na swój wiek jako tako wygladałam, a 6, 7, może 8-klasistki wyglądały jakby były w wieku swoich rodzicielek)
Jeszcze pamiętam, ze w mojej klasie jak jakaś laska przyszłą bez makijażu (tez gruba tapeta, szczególnie brwi) to jej nie poznałam xD
Odpisz
15 lipca 2021, 12:45
Rel , w mojej szkole często takie coś było
Odpisz