Za jakiś czas będziemy oglądać tylko TVP
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Żartownisie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2021, 18:47
Nieeeee, jak ja będę oglądać iCarly. AAAAA!!!
Odpisz
22 lipca 2021, 19:49
@NowszyRevLer: Przez neta.
Odpisz
23 lipca 2021, 08:00
A, no to jest jakieś rozwiązanie.
Odpisz
22 lipca 2021, 13:46
Nie oglądam bajek i tym bardziej telewizji to dla mnie nie problem
Odpisz
20 lipca 2021, 19:57
Fun fact: Nickelodeon zapewne przeniesie się na czeską koncesję, więc nie zniknie z polskiej TV
Odpisz
16 lipca 2021, 01:27
Trumdno, ja i tak nigdy nie miałem nickelodeon i nawet nie chciałem mieć
Odpisz
16 lipca 2021, 18:47
@OwOcomedy: nic nie straciłeś. Pingwiny z Madagaskaru są w internecie a poza nimi nie ma tam niczego dobrego.
Odpisz
17 lipca 2021, 10:39
@Zimowiec: pingwiny z Madagaskaru były w TVpusl i TVpuls2, więc nic nie straciłem
Odpisz
18 lipca 2021, 13:26
@Zimowiec: JAK TO NIC DOBREGO?!?! A SPONGEBOB??!?!??
Odpisz
18 lipca 2021, 14:32
@TenCoRozjbalCncordie2012: istnieje youtube
Odpisz
20 lipca 2021, 10:37
@TenCoRozjbalCncordie2012: SpongeBob jest na puls 2 jak większość kreskówek Nickelodeon.
Odpisz
16 lipca 2021, 18:04
Złe dla kogo?
Odpisz
19 lipca 2021, 18:56
Dla mnie.
Odpisz
19 lipca 2021, 18:55
Cytując zespół Sex Pistols
"There is no future"
Odpisz
17 lipca 2021, 23:10
Mnie bawiło jak przez tydzień od sylwestra chwalili się że mieli największą impreze i jechali ostro po innych stacjach
Odpisz
17 lipca 2021, 07:10
Jakiej kurna anty TVN
TVN nic się nie stanie, ma siedzibę w Unii Europejskiej
Odpisz
17 lipca 2021, 11:24
@Ignisus: Tyle, że TVN zostało kupione przez Discovery, które zostało przejęte przez Warner Media.
Odpisz
17 lipca 2021, 11:26
@DinoSummer: Ale siedziba do której mają sie odnosić jest w niderlandach
Odpisz
17 lipca 2021, 10:28
O nie
Odpisz
17 lipca 2021, 09:08
Nie mam telewizora :3
Odpisz
17 lipca 2021, 06:52
ale to tylko TVN, nic się nie stanie, prawda?
Odpisz
17 lipca 2021, 01:13
A ja se od lat tylko przez internet seriale oglądam na streamingu i mam wyj...ne w tą polską śmiechowizję
Odpisz
17 lipca 2021, 03:10
@benben7: witaj Bracie
Odpisz
17 lipca 2021, 02:49
że sucham co k...a?
Odpisz
16 lipca 2021, 23:58
a mnie to wisi bo oglądam tylko top geara
Odpisz
16 lipca 2021, 22:26
Ważne ustawy:
Odpisz