Nie kłamcie, każdy tak robił...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ch-chesz wyparować...?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2021, 21:15
nie, ale spróbuję
Odpisz
19 lipca 2021, 19:26
ja tam stawałem z przodu i jechałem jak na hulajnodze
Odpisz
18 lipca 2021, 23:05
Na początku jest łatwo, potem jak jest już dużo zakupów musisz za każdym razem uważać żeby nie j....ąć w półkę na zakręcie
Odpisz
18 lipca 2021, 23:32
imagine je***ć w półkę z drogimi alkoholami 😳
Odpisz
19 lipca 2021, 11:23
@Jesiotr: ja jak miałem 7 lat to się wj...łem
Odpisz
19 lipca 2021, 16:44
@jejaplxiaomi: I co dalej?
Odpisz
19 lipca 2021, 17:15
@RoyalPigeon: no się zj...lo i zbiło
Ale sprzątaczka powiedziała że jak to dziecko zrobiło to nie ma problemu i żebyśmy poszli stąd po prostu
Odpisz
19 lipca 2021, 17:15
w połowie się zgadzam a w połowie nie gdy się wchodzi na wózek to lecisz na manualu a jak masz już dużo zakupów to masz równowagę i twa maszyna jest cięższa i troszkę łatwiej prowadzić
ALE PODNOSISZ REZYKO PIERD*LNIĘCIA W PRODUKTY NA PUŁKACH
Odpisz
19 lipca 2021, 17:34
@jejaplxiaomi: Myślałem, że jakaś awantura będzie czy coś, a tu takie zaskoczenie
Odpisz
19 lipca 2021, 15:54
Nie rel
Odpisz
19 lipca 2021, 15:52
W Kauflandzie są takie zajebiste małe koszyki na kółkach to lepiej to drifta robi.
Odpisz
19 lipca 2021, 15:51
Odpisz
19 lipca 2021, 14:53
Jak byłem młodszy, to od****dalałem bardziej hardcore'we akcje z wózkiem...
Odpisz
19 lipca 2021, 14:12
Potężny rel
Jeszcze jak jak jest taka większa pusta przestrzeń w sklepie to można wsiąść i sie pokręcić
Odpisz
19 lipca 2021, 13:52
Normalnie jakbym siebie widział.
Odpisz
18 lipca 2021, 22:55
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz używałem wózka sklepowego, zawsze używam koszyka, lubię zajmować najmniejszą możliwą powierzchnię na przestrzeni publicznej
Odpisz
19 lipca 2021, 08:06
@przemek1ni: ja też nie pamiętam
Odpisz
19 lipca 2021, 07:28
EUROBEAT INTENSIFIES
Odpisz
19 lipca 2021, 01:31
i jeszcze pchanie do przodu like a boss bez trzymania wózka bo sam jedzie
Odpisz
18 lipca 2021, 23:53
Deja vu
I've just been in this place before
Higher on the street
And I know it's my time to go
Calling you, and the search is a mystery
Standing on my feet
It's so hard when I try to be me, woah
Odpisz
18 lipca 2021, 23:47
Tymczasem inni w sklepie: on prosto nie umie jechać
Odpisz
18 lipca 2021, 23:06
Nawet nie muszę oglądać żeby wiedzieć co jest na filmiku
Odpisz