Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2021, 23:22
Zależy czy taka potężna...
W meczach z kobietami są mistrzyniami
W meczach z mężczyznami przegrali z 15 latkami z Dallas...
Odpisz
25 lipca 2021, 17:54
@Krzycho112: Z bardzo prostej przyczyny, facet z natury jest zbudowany by być szybszy i silniejszy niż kobiety. W końcu po coś jest sport dzielony na kobiety i mężczyzn, porównywanie nie ma ani sensu ani nie jest sprawiedliwe.
Odpisz
25 lipca 2021, 22:45
@Alexandra_Martinovna: Nie są zbudowani lepiej dlatego żeby być szybsi/silniejsi od kobiet. Po prostu są tak zbudowani, nie dlatego żeby być od przeciwnej płci lepszym.
A porównanie jest dobre, bo te kobiety są zawodowcami, a chłopcy nie.
Odpisz
25 lipca 2021, 23:04
@jacek1s: Obawiam się, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale okej
Odpisz
26 lipca 2021, 20:59
@Alexandra_Martinovna: Ciekawostka co do tego dzielenia: w lidze holenderskiej chcą już łączyć kobiety z mężczyznami. Na razie tylko w najniższych, bardziej amatorskich ligach.
Odpisz
24 lipca 2021, 23:12
USA ma całkiem dobrą drużynę męską, po prostu nigdy nie mieli szczęścia do bramkarzy.
Odpisz
25 lipca 2021, 01:02
@jacek1s: a Tim Howard?
Odpisz
25 lipca 2021, 08:46
@Polakowaty: On ma 42 lata, a gdy był dobry to USA nie było dobre xd
Odpisz
26 lipca 2021, 14:34
@jacek1s: Zack Steffen?
Odpisz
26 lipca 2021, 15:42
@nunpan: On jest słaby.
Odpisz
26 lipca 2021, 13:57
Fun fact: Żeńska reprezentacja USA wygrała z jakimś państwem drugiego lub trzeciego świata zdobywając ponad 10 goli.
Odpisz
26 lipca 2021, 20:57
@NowszyRevLer: I dostały łupnia od młodzieżowców z Dallas 5-2 xD I ta ich najlepsza chce zarobki jak Cristiano Ronaldo. xDDD
Odpisz
26 lipca 2021, 12:06
Tu chodzi o to że żeńska reprezentacja nie istnieje/żyje?
Odpisz
26 lipca 2021, 12:07
@Obietnica_12: nie
Odpisz
26 lipca 2021, 12:11
@Ogladacz: Jest wymarlym gatukniem?
Odpisz
26 lipca 2021, 12:25
@Obietnica_12: o co ci w ogóle chodzi?
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2021, 12:55
@Ogladacz: chodzi mi o to że żeńska reprezentacja jest napisana na jakimś wypchanym zwierzaku, być może dawno wymarłym albo nieistniejącym gatunku
Odpisz
26 lipca 2021, 12:58
@Obietnica_12: Rozumiesz jak dziala ten szablon?
Odpisz
26 lipca 2021, 12:59
@Brian_May: Tak. Pokazuje jedna stronę jako spokojna i łagodna a druga jako wiecznie wkurzoną.
Odpisz
26 lipca 2021, 13:01
@Obietnica_12: I o to chodzi w memie.
Odpisz
26 lipca 2021, 13:03
@Brian_May: A co jeśli autorowi chodzi o to że żeńska reprezentacja to w rzeczywistości dawno wymarłym i odtworzony gatunek krwiożerczych istot.
Odpisz
26 lipca 2021, 13:05
@Obietnica_12: A co Jezeli nadinterpretujesz mema?
Odpisz
26 lipca 2021, 13:11
@Brian_May: Na teorię spiskowe zawsze jest miejsce
Odpisz
26 lipca 2021, 13:49
@Obietnica_12: Nie rel.
Odpisz
26 lipca 2021, 12:35
ale i tak w rankingu fifa USA jest o 1 miejsce wyżej niż Polska, więc nie są tacy źli
Odpisz
25 lipca 2021, 00:30
Amerykanki nie są tak silne jak kiedyś. Ostatnio dostały wciry od Szwedek w pierwszym meczu Olimpiady
Odpisz
24 lipca 2021, 23:08
Tak to jest, jak się je wypuści na boisko podczas pełni Księżyca
Odpisz
24 lipca 2021, 23:09
@przemek1ni: wtedy rywalki mają problem
Odpisz