Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To by wystarczyło
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Równi i równiejsi
Pilne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2021, 17:04
Ja grałem w takie z więźniami.
Odpisz
28 listopada 2021, 07:30
@HansFrank: chodzi o bob the robber?
Odpisz
28 listopada 2021, 14:32
@Jadeja: Tak
Odpisz
29 listopada 2021, 20:34
@HansFrank: ok
Odpisz
27 lipca 2021, 10:59
Nowe części nie wychodzą bo by sie julgi zesrały że dyskryminacja trans
Odpisz
27 września 2021, 07:31
@Trollfejsik_YouTube: co k...a?
Odpisz
8 sierpnia 2021, 10:05
Ja w to nadal gram xD jakie wspomnienia
Odpisz
27 lipca 2021, 10:47
Ostatnio jak był czas wolny na lekcji na informatycę to w to każdy grał. Chociaż w sumie nie wiem skąd się wziął czas wolny
Odpisz
26 lipca 2021, 11:11
grało się kiedyś i to jak
Odpisz
26 lipca 2021, 23:53
piękny czas
Odpisz
26 lipca 2021, 11:02
Grało się na świetlicowym kompie
Odpisz
26 lipca 2021, 11:39
@Michu_nie_dus_sie: mieliście kompa na świetlicy?
Odpisz
26 lipca 2021, 11:56
@anteknico: no był jeden jeszcze gorszy niż te z sali komputerowej, był zawsze oblegany przez pół świetlicy i wszyscy grali w flashówki
Odpisz
26 lipca 2021, 10:07
Grałem w to sam...
Odpisz
26 lipca 2021, 11:40
@darkness7473827373: ja też
Odpisz
26 lipca 2021, 11:14
Ja do teraz w to gram
Odpisz
26 lipca 2021, 10:39
Dwójka była lepsza
Odpisz
26 lipca 2021, 10:29
Zajebista Gra
Odpisz
25 lipca 2021, 19:22
A to dzisiejsze pokolenia nie mają świetnego dzieciństwa?
Odpisz
25 lipca 2021, 19:24
Nie mają, bo oni grają w jakieś fortnajty, a jak wiadomo to nie jest dobra gra! /s
Odpisz
25 lipca 2021, 22:48
nie bo flash umar /s
Odpisz
26 lipca 2021, 10:25
@Jesiotr: Jest Flashpoint
Odpisz
25 lipca 2021, 23:30
pov: nie umiesz używać "pov"
Odpisz
26 lipca 2021, 10:02
@doomer: To jest akurat dobre użycie, ponieważ jest z perspektywy gracza.
Odpisz
26 lipca 2021, 15:36
@starmagedon: trochę naciągane
Odpisz
26 lipca 2021, 15:48
@starmagedon: a jak w to nie gralem ale i tak widze ten obrazek od pov użyty w memie?
Odpisz
25 lipca 2021, 20:34
Konieczność grania samotnie obiema postaciami naraz, faktycznie zajebiste dzieciństwo miałem
Odpisz
25 lipca 2021, 20:47
@przemek1ni: ja czasem z bratem grałem, ale zazwyczaj też sam
Odpisz
25 lipca 2021, 19:20
Rel.
Odpisz
25 lipca 2021, 19:18
Nie zna multitaskingu ten kto w to nie grał solo
Odpisz