Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rhokai

27 lipca 2021, 12:36

Nie chce mu się gotować więc gotuje, to ma sens

Avatar Szymessss

27 lipca 2021, 09:05

Ja zawsze wtedy robie tosty

Avatar Niezalogowany

27 lipca 2021, 09:55

@Szymessss: tosty zawsze dobre

Avatar NowszyRevLer

27 lipca 2021, 10:39

@Szymessss: tosty nadają się na każdą porę dnia.

Avatar Szymessss

27 lipca 2021, 12:31

@NowszyRevLer: dokładnie

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2021, 12:15

Dieta fit

Avatar Memiera

27 lipca 2021, 11:23

Ja zazwyczaj robię sobie płatki śniadaniowe.

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2021, 08:20

Kiedy nie chce mi się gotować, to dlatego że nie umiem i muszę poprosić rodzica o pomoc/zrobienie posiłku

Avatar PyraJejanska

27 lipca 2021, 08:57

siema smoczy, bardzo ładne zmiany w wiesz czym 8/10

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2021, 09:00

@PyraJejanska: 1. Czemu nie odpiszesz ma discord?
2. Czemu 8/10, w sensie co brakuje do 10/10?

Avatar PyraJejanska

27 lipca 2021, 09:02

1. Mam obecnie małe problemy z DC 2. Szczerze, to nie jestem pewien, jest bardzo dobre

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2021, 09:03

@PyraJejanska: 1. A okej 2. Też okej, dzisiaj ostatnie szlify i na forum krytyki

Avatar PyraJejanska

27 lipca 2021, 09:05

Będę sprawdzać forum jak wstawisz, bo może coś pominołem.

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2021, 09:05

Avatar niggiddu

27 lipca 2021, 08:21

Jem surowe owoce i warzywa, a obiady jem w barach mlecznych i innych tanich jadłodajniach

Avatar Lubie_AoT

26 lipca 2021, 11:13

Jak mi sie nie chce gotowac to jem sucha bulke

Avatar Genocide

26 lipca 2021, 10:58

ja robię sobie po prostu kanapkę czy płatki z mlekiem bo raczej nie będę napi...alał pizzy jak mi się nie chce gotować

Avatar Sebzer

26 lipca 2021, 10:53

Ja robie makaron i warzywa na patelnię mieszam to i mam garnek żarcia na tydzień

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Rel

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka