Na szczęście inne planety nie mają się co martwić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Nie znoszę kleszczy
Wielka przygoda
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2021, 01:18
Galaktyka andromedy jest oddalone o j...ne 600 lat świetlnych także wątpie że sie zderzają
Odpisz
9 sierpnia 2021, 14:47
@Brunoneq: ale wiesz że między Słońcem a Proxima Centauri jest odległość zaledwie 4 lat świetlnych? Wymiary naszej galaktyki to tysiące lat świetlnych więc przy tych 600 to już na pewno się zderzają
Odpisz
9 sierpnia 2021, 14:55
600 nie od planety tylko od galaktyki
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:47
czyli sie zderzają bedac od siebie oddalone o dokladnie 38 biliardów kilometrów
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:49
@Nuzjn: co nie zmienia faktu że k...a mało
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2021, 18:54
no tak,ale dalej sie nie zderzają
Odpisz
9 sierpnia 2021, 19:45
biliona nie biliarda sry
Odpisz
9 sierpnia 2021, 21:44
@Brunoneq: spoko, i tak przeczytałem biliona xd
Odpisz
24 kwietnia 2022, 23:36
@Brunoneq: Dwa i pół miliona lat świetlnych, gdyby była tylko sześćset nocne niebo wyglądałoby zupełnie inaczej, jeśli w ogóle ktoś mógłby je obserwować ze względu na wpływ obcej galatyki na naszą.
Odpisz
24 kwietnia 2022, 23:37
A dokładnie sto tysięcy
Odpisz
26 lipca 2021, 22:38
Czekaj a to nie miało być za jakieś 2 miliardy lat?
Odpisz
26 lipca 2021, 22:45
bo będzie, przy tym to jest fake
Odpisz
26 lipca 2021, 22:46
@Nuzjn: przy tym nie wiadomo czy to wpłynie jakoś na nasz układ słoneczny
Odpisz
27 lipca 2021, 09:18
@Nuzjn: pewnie nie zresztą nawet jeżeli wątpię by wtedy na planecie pozostała choć jedna świadoma istota by to odczuć
Odpisz
27 lipca 2021, 09:56
@Matiozowiec: nwm, ale pewnie do tego czasu słońce wybuchnie więc no
Odpisz
27 lipca 2021, 11:20
@Nuzjn: wybuchnie za 4 mld lat, ale przez słońce już za 1,75-3 miliarda lat życie na Ziemii będzie niemożliwe.
Odpisz
27 lipca 2021, 11:51
@Nuzjn: aha ok
Odpisz
9 sierpnia 2021, 12:33
3,75 miliarda
Odpisz
9 sierpnia 2021, 14:46
Nowłaśnie
Odpisz
9 sierpnia 2021, 15:16
sory mój błąd
Odpisz
2 sierpnia 2021, 11:23
Właściwie to układy gwiezdne są zwykle w takiej odległości, że poprostu się mijają. Mogą zostać wyrzucone przez oddziaływanie grawitacyjne.
Odpisz
26 lipca 2021, 22:45
mieszkam w białymstoku
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2021, 16:32
@MangoMan: jak się czujesz z tym że mieszkasz w Białymstoku?
Odpisz
30 lipca 2021, 17:11
@Burgerchinski: budzę się każdego dnia i zadaje sobie to pytanie
Odpisz
28 lipca 2021, 23:55
Wreszcie, już dość miałem dość planety Białystok
Odpisz
27 lipca 2021, 10:40
Może kosmici do nas przybędą.
Odpisz
27 lipca 2021, 01:49
Stykobiał.
Odpisz
26 lipca 2021, 14:51
Ta kolizja Andromedy z droga mleczną ma się zacząć dopiero za 3,7 miliarda lat więc Białystok może spać spokojnie
Odpisz
26 lipca 2021, 15:03
@Kastu: Dodajmy, że szansa zderzenia Białegostoku oraz innej planety bądź ciała niebieskiego jest znikoma
Odpisz
26 lipca 2021, 15:12
@PrequelFan: Jest znikoma, ale nigdy nie zerowa
Odpisz
26 lipca 2021, 22:54
@JestemNormikiem: pozdrawiam z okolic białegostoku i właśnie zaobserwowałem obiekt nieznanego pochodzenia zbliżający się w stronę planety
Odpisz
27 lipca 2021, 01:22
@Kastu: a to nie jest tak że ma zacząć się zderzać, a dowiemy się o tym po tysiącach+ lat przez prędkość światła?
Odpisz
26 lipca 2021, 22:47
Białostyk
Odpisz
26 lipca 2021, 14:33
Boje się
Odpisz
26 lipca 2021, 14:37
@Tonie: Mieszkasz w Białymstoku?
Odpisz
26 lipca 2021, 14:44
@PrequelFan: nie
Odpisz
26 lipca 2021, 14:46
@Tonie: To nwm czego się można bać
Odpisz
26 lipca 2021, 15:01
@PrequelFan: Bydgoszczy
Odpisz
26 lipca 2021, 21:40
@Tonie: B*dgoszcz to zagrożenie na poziomie kataklizmu-koniec całego multiwersum
Odpisz
26 lipca 2021, 21:59
@Tonie: no to h..owo tak czy siak
Odpisz
26 lipca 2021, 21:25
Dobre meme pozdrawiam z Michałkiem
Odpisz
26 lipca 2021, 21:16
Można otwierać szampana
Odpisz
26 lipca 2021, 18:30
Uff, dobrze że tylko białystok.
Odpisz